Главная
того,   позбутися   производственная   фото   матки   алла   школа   Ворон,   молочної   юркевич   обличчя   кульбаба   Франко   Принесли   шопен   простатит   Олександра   клас)   корисна   театр   читание   завдань   діалог   А.А.   class,  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Рідна мова 7 клас Олександра Глазова, Юрій Кузнецов. Вправа 342. 
Макаронна дієта 
Вагітність і хребет 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Відпочинок з дитиною, корисні рекомендації 
Isaac Mizhari - весна 2011 
Макаронна дієта 
Гардероб вагітної жінки й кар’єра 
Погляд на садові меблі 
Таласотерапія! 
Догляд за посудом і кухонним приладдям 
Логоневроз 
Великий плід, міфи й правда 
Про користь дошок оголошень. 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Шлюб та родина
Одруження після 30 плюси й мінуси
У нашій країні вважається, що якщо жінка не вийшла заміж до 30 років, то після їй уже практично нічого не світить.


Так і залишатися їй одній, залишаючись старою дівою  За незаміжню жінку середнього віку переживають усі – від рідних до колег, які починають пильно стежити за її особистим життям, час від часу задаючи питання типу: «Ну як, заміж ще не збираєшся?».


   

Одруження після 30 – мінуси

Почнемо, мабуть, саме з мінусів.

З віком коло нашого спілкування незмінно звужується. І якщо ти не ведеш активний спосіб життя, то твоє оточення – це колеги й деякі подруги, що залишилися, можливо, ще зі шкільних часів. Отже, пошук кандидата в чоловіки ускладнюється. До того ж паніка рідних змушує жінку дивитися на кожного чоловіка палаючими очами, і всією своєю поведінкою видавати своє жагуче бажання вийти заміж. А це, знов-таки, ускладнює пошук.


   

Але, припустимо, з першими двома пунктами ти успішно впоралася: рідні на тебе ніякого впливу не виявляють, а життя в тебе насичене, так що нестачі в кавалерах ти не відчуваєшь. І от відбулося весілля! Але розслаблюватися рано, оскільки тепер тобі мають хвилювати труднощі родинного життя.


   

Ви – особистості, що відбулися, зі своїми звичками й укоріненим способом життя. Кожний з вас по звик жити один і для себе, а тепер вас двоє. Чи вистачить у вас терпіння закривати на ці «побутові» дріб’язки очі?


   

Загалом, притиратися друг до друга буде проблематично.

Ще одним мінусом Одруження після 30 є велика різниця у віці між вами, як батьками, і дітьми. А виходить, назріває проблема батьків і дітей 


   

Шлюб після 30 років має на увазі й народження пізньої дитини. А якщо ви захочете другого? З віком усе більше зменшуються шанси народити здорову дитину, а тим більше другу. Прийдеться поквапитися й запланувати другий декрет відразу після першого.


   

На цьому перелік основних мінусів Одруження після 30 закінчується.
   
   Перейдемо до більш приємних моментів 


   
   

Одруження після 30 – плюси

Якщо не надавати мінусам пізнього шлюбу великого значення, то вимальовуються наступні плюси


   

Люди середнього віку одружуються усвідомлено. У таких шлюбах переважають скоріше не почуття, а тверезий розрахунок: ти точно знаєш, що ти чекаєш від шлюбу й чому вибрала саме цю людину.


   

Якщо ви закриваєте очі на дрібні недоліки один одного й вмієте йти на компроміси, то проблеми спільного життя вам так само не страшні. Ви можете домовитися один з одним. Ви перестаєте нервувати й сваритися по дрібницях. Ви ставитеся друг до друга з повагою. Згідно зі статистикою, саме із цієї причини шлюби після 30 рідше розпадаються.


   

До середнього віку в сучасної людини найчастіше все є: кар’єра, машина, статус у суспільстві, житло. Тобі не потрібно було відволікатися на романи або народження дітей, щоб досягти своєї мети, усього того, що ти маєш зараз. І от тепер ти можеш дозволити собі дещо відпочити від вічної гонки за успіхом, зануритися в світ родинного життя, завести дитину, яка, до речі, не буде ні в чому бідувати. А якщо щось піде не так, то тобі не прийдеться все починати з нуля – навіть якщо ви розлучитися, у тебе уже є квартира й кар’єра.


   

За свого чоловіка ти можеш бути спокійна. Як ти, так і він, що говориться, нагулялися, пережили всю бурю емоцій, багато чого побачили в житті й тепер готові до сімейного життя. Він не буде ризикувати своїм положенням заради скороминущого роману на стороні.


   

Вважається, що в людей у пізньому шлюбі в сексуальному житті також складається все добре. Можливо, у вас є досвід, вміння й бажання одержати задоволення не тільки самій, але й задовольнити партнера. Хоча цей плюс Одруження після тридцяти є спірним – не завжди попадаються «умільці» і альтруїсти

У цілому, шлюб після 30-ти виходить досить привабливим: ти досягла певного положення в суспільстві, тепер вдало вийшла заміж і народила дитину…


   

Ну а якщо ти ще неодружена, розповім тобі ще трохи «страшилок», якими люблять лякати нас навколишні.


   

Складності шлюбу після 30.


   

1. Якщо до 30 на тобі ніхто не одружився, виходить, щось із тобою не так. Якщо чоловікові, з якими ти збираєшся одружитися, уже за 30 і він не одружений – шукай підступ (або розлуений, або позашлюбні діти, або мамін синок і т.д.).


   

Приготуйся дати відсіч: ти не одружуєшься, тому що готовиш собі успішне майбутнє. Він не одружився раніше, тому що чекав тебе, адже ви так ідеально підходите друг до друга! 


   

2. Чим більше вік, тем менше шансів

Але ж ти ж так не вважаєш? Ти розумна, начитана й цікава особистість, яка веде насичене життя, зустрічається з багатьма людьми, приваблива й до того ж не перестає стежити за своєю зовнішністю. Адже так? А тому шанувальники є, і ти вибереш одного з них, коли буде потрібно!


   

3. З віком сутужніше народити здорову дитину.


   

Напевно про це тобі говорить твоя мама, якій так не терпиться стати бабусею!? Переконай її в тому, що, принаймні, до 40 років у тебе є час зачати й виносити здорову дитину, адже ти сама здорова, та й сучасна медицина не стоїть на місці.

А взагалі, середній вік одруження в наш час – саме 30 років. Це ж про щось говорить?Автор: ukrix | Відгуки: 2 | Перегляди: 4021 | 13/03/2012 Діти та родина - Шлюб та родина

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Річниці весіль. Відзначаємо правильно!
Кожна річниця подружнього життя має свою назву, своє значення, свій символ. Але широко відомі сталі тільки Срібне й Золоте весілля. Але ж весільний ювілей — прекрасний привід улаштувати тематичне свято кожного року...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:3236 | 09/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина
Зрадництво
Вам змінив чоловік… Краще б вам цього не знати - адже із цією правдою тепер потрібно щось робити. Володіючи цією жахливою інформацією, ви повинні чесно відповістити на запитання - як жити далі...Вам потрібна ця людина? Цей факт завжди...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2736 | 30/12/2011 Діти та родина - Шлюб та родина
Як вийти заміж після 40 років
Для початку хотілося б зрозуміти, а навіщо жінці після сорока років виходити заміж? І якщо вам це питання видасться дивним, то я поясню, що саме я маю на увазі.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4505 | 09/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина
Друге одруження, як зважитися на другий шлюб
Говорять, мудра думка про те, що другий раз страшніше, ніж перший, належить парашутистам. Уявити, як чужий чоловік переїде до нас і займе місце батька дитини,дуже важко.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3416 | 09/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина
Як не помилитися у виборі чоловіка
Вибір супутника життя один з найважливіших етапів у житті жінки. Вважається, що в ідеалі шлюб повинен створюватися на основі почуттів, але, як показує практика, на етапі вибору не зайвим буде підключити й розум.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3514 | 09/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина