Главная
одночлена   футбол   alison   корисн   ДЖЕРЕЛА   Торговая   щеплення   ногах   виділенн?   клас   контроль   «палеоліт»,   функція   осмомисл   життя»   інтимної   питання   2.-3   класс   WHAT   шоколаде   газова   120.   правильно   Русі  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Історія
Географія
Література
Людина й світ
Різне
Демодекс 
Диетическое питание при ревматизме 
Як провести першу шлюбну ніч 
Дизайн будинку та стильові напрями при розробці дизайну будинку. 
Усе в шоколаді 
Секрети здоров’я із усього світу. Північ 
Культ паління виявився фальшивкою 
Визначні пам’ятки Іспанії. Символ Сарагоси. 
Виразка рятує дітей від астми й алергії 
Сухі сніданки непридатні для дитини 
Хвороби написані на обличчі 
Жіночі піджаки 2011-2012 максимум елегантності 
Дієта при подагрі 
Сім перевірених ударів по карієсу 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Різне
Гроші в сучасному світі
У 21 столітті кожна маленька дитина розуміє, що означає купити шоколадку чи іграшку. Гроші давно стали звичним засобом для отримання у користування того чи іншого товару. Був час, коли процесу купівлі-продажу як такого не існувало, відносини будувалися лише на натуральному обміні. Те, що це незручно, зрозуміло сьогодні кожному. Саме тому таким необхідним посередником в обміні товарами стали гроші.


Сьогодні все більшої популярності набувають безготівкові способи розрахунку між продавцем та покупцем. Починають активно використовуватися електронні гроші. Деякі ставляться до них з побоюванням. Вони суттєво відрізняються від традиційних паперових купюр, які можна потримати в руках. Електронні гроші вважають ненадійними, небезпечними, незрозумілими. Багато людей просто не усвідомлюють того, що самі вже давно ними користуються. Найяскравіший приклад - мобільний зв'язок. Для того, щоб поповнити рахунок, купується картка. Таким чином «живі» гроші змінюються на електронні (віртуальні). Виходить, що в момент введення коштів на рахунок кожна людина виробляє електронну оплату послуги.
   Розвиток системи платежів можна порівняти з комп'ютеризацією. Всього пару десятків років назад мало хто вмів користуватися комп'ютером, його теж вважали непотрібною розкішшю, йому не довіряли, надаючи перевагу паперовим носіям інформації. Точно так само сьогодні багато хто ставиться до електронних грошей. Мине небагато часу, і розрахунок віртуальними валютами буде настільки ж звичайною справою, як розмова по мобільному телефону. У багатьох викликає сумнів реальна можливість обміну грошей електронних на справжні, паперові. Сьогодні існують спеціальні обмінні пункти, де це зробити не важко. Рейтинг обмінників розміщується на сайтах платіжних систем, де можна з'ясувати курси валют, провести необхідні операції по їх конвертації.
   Для того, щоб електронні гроші перестали бути чимось незрозумілим і страшним, має пройти час. Кожному, хто сумнівається в їх надійності, не завадить вивчити інформацію про історію, способах розрахунку і так далі. Кілька років тому різні товари більшість людей купували в звичних магазинах, сьогодні ж інтернет торгівля дуже популярна. Можна замовити будь-який продукт харчування, одяг, меблі, техніку і так далі в інтернет магазині, розплатитися електронними грошима не виходячи з дому. Це просто і зручно. Це - майбутнє.


Автор: Majestic | Відгуки: 0 | Перегляди: 3132 | 25/03/2012 Шкільні реферати - Різне

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора