Главная
сполучник   життя   вечірні   аденоміоз   Прищі   української   Основи   Вивих   «ремесло   href=   нови   захворювань   пародонтоз   Кузнецов.   ФРАНЦУЗЬКА   WHAT   договор   україна   вбрання   Юрій   хребта   аренды   рові   числівники   стор  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Заміж за австралійця 
Аматорів картоплі фрі дієта 
Яким повинен бути новорічний макіяж 
Современные танцы: Locking 
Як протистояти авітамінозу 
Як зменшити апетит 
Картопля годиться для схуднення 
Ремонт на кухні 
Фолікулярна кіста яєчника 
Кидаємо худнути, починаємо гарнішати 
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури  
Кілька склянок води не панацея від зморшок 
Вітаміни для чоловіків 
Солярії - і користь, і шкода 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Жіночі захворювання
Фіто естрогени
Естрогени - це жіночі статеві гормони, які підтримують не тільки статеві функції, але й багато інші функції в організмі жінки. З настанням менопаузи кількість естрогенів у крові жінки різко падає, що неминуче...


Естрогени – це жіночі статеві гормони, які підтримують не тільки статеві функції, але й багато інші функції в організмі жінки. З настанням менопаузи кількість естрогенів у крові жінки різко падає, що неминуче позначається на її загальному стані. У таких випадках поліпшують стан естрогени рослинного походження або фіто естрогени.

Як діють естрогени на організм жінки

Жіночі статеві гормони естрогени впливають на формування й функціонування жіночих статевих органів, а також і на інші органи й системи. Так, при недоліку в організмі естрогенів, який найчастіше виникає під час клімаксу або менопаузи, в організмі з’являються наступні порушення:

жирового обміну – вони проявляються зміною процесів засвоєння й розпаду жирів, утвором  великої кількості «поганого» холестерину, що викликає захворювання серцево-судинної системи; обміну речовин у кістковій тканині - проявляються вимиванням кальцію з кісток, через що кістки стають тендітними, цей стан називається остеопорозом; обмінних процесів у шкірі – це її сухість і зморщування; знижуються захисні властивості організму за рахунок меншого утвору клітин крові, відповідальних за імунітет – це сприяє розвитку інфекцій, злоякісних пухлин, загостренню хронічних захворювань.

При клімаксі з’являються слабість, стомлюваність, дратівливість, безсоння, перепади артеріального тиску, порушення серцевого ритму, підвищена пітливість, нудота й раптові почервоніння обличчя (припливи).

Що таке фіто естрогени

Фіто естрогени – це речовини рослинного походження, які виявляють вплив аналогічний статевим гормонам естрогенам незважаючи на різну хімічну структуру.

Фіто естрогенами, відкритими ще в першій половині минулого століття, особливо зацікавилися в останні десятиліття. Причиною такої зацікавленості було проведене порівняльне дослідження захворюваності європейських жінок і жительок країн Південної Азії. Було встановлено, що останні набагато рідше хворіють на рак грудей, серцево-судинними захворюваннями й легше переносять клімакс. Однієї із причин цього явища було вживання в їжу великого кількість сої, що містить фіто естрогени ізофлавони. Це спонукало більш детально досліджувати фіто естрогени й розробити ряд харчових добавок з їхнім вмістом.

Естрогени діють, зв’язуючись із особливими білковими структурами на поверхні кліток – рецепторами, фіто естрогени також здатні зв’язуватися із цими рецепторами, але діють вони в багато разів слабкіше. У деяких випадках фіто естрогени, як і справжні естрогени, впливають на обмінні процеси в організмі. Так, установлене, що вони здатні гальмувати роботу деяких ферментів, що втримуються в шкірі, що приводить до зниження в ній активних форм чоловічого статевого гормону тестостерону. Ця властивість використовується при лікуванні жирної себореї й вугрів. До якісних косметичних препаратів з фіто естрогенами ставляться, наприклад, препарати косметичної лінії «Ренофаз».

Фіто естрогени втримуються в сої, червоній конюшині, люцерні, насінні льону, корені солодцю, червоному винограді й вині, хмелі. Вплив фіто естрогенів на організм у цей час вивчене не повністю й ніхто не може сказати, які будуть наслідки при їхньому тривалім застосуванні. Але на висоті моди деякі фірми вже випускають фіто естрогени, що сприяють, наприклад, збільшенню грудей. Ці препарати, звичайно ж, не ставляться до лікарських речовин, тому не пройшли необхідної перевірки. Але коштують вони дорого, рекламуються широко й мають звучні назви. От тільки чи варто їх застосовувати?

Деякі фармацевтичні фірми випускають і якісні БАДи, не обіцяючи при цьому золотих гір і збільшення груди. Прикладом такого БАДа може бути Доппельгерц актив Менопауза, яку робить німецька фірма Квайссер Фарма ГмбХ і До.

Доппельгерц актив Менопауза

Доппельгерц актив Менопауза – це БАД, який містить фіто естрогени (ізофлавони сої без гено модифікованих компонентів), за хімічною структурою близькі до одного з естрогенів - естрадіолу. Застосування цього БАДа забезпечує краще перенесення станів, що виникають при клімаксі - природній гормональній перебудові жіночого організму.

До складу Доппельгерц актив Менопауза також входять ще ряд компонентів, необхідних організму під час клімаксу й менопаузи:

кальцій – він  є присутнім у всіх тканинах організму, але особливо багато його в кістковій тканині; у період клімаксу й менопаузи кальцій вимивається з костей; вітамін D3 – жиророзчинний вітамін, що приймає участь у регуляції мінерального обміну в організмі, особливо, обміну кальцію й фосфору; вітаміни групи В (B1, В2, В6, В12, фолієва кислота) - відіграють важливу роль у вуглеводному обміні, а тому що вуглеводи – це основний постачальник енергії, при порушенні вуглеводного обміну порушуються й усі інші біохімічні процеси, що сприяє швидкому старінню організму; вітаміни групи В беруть участь також в обміні білків і жирів, нормалізують стан шкіри й слизуватих оболонок, роботу кишечнику; беруть участь в утворі гемоглобіну й еритроцитів, функціонуванні нервових клітин, стимулюють кровотворну функцію кісткового мозку.

Протипоказанням для приймання Бада Доппельгерц актив Менопауза є індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годівля грудьми дитини. Перед його застосуванням виробники рекомендують проконсультуватися з лікарем.

Помніть: до будь-яких активно рекламованих у засобах масової інформації препаратам варто ставитися з обережністю й перед їх застосуванням краще завжди радитися з лікарем.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 4504 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Затвердіння і біль в молочних залозах. Причини й поради!
Дуже багатьом дівчатам і жінкам знайома така проблема, як щомісячне затвердіння й біль у молочних залозах. Сьогодні ми поговоримо саме про цю хвилюючу проблему. Безумовно, ми постараємося не тільки розібратися, ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:6255 | 16/09/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Як позбутися угрів підліткам
Скінорен ставиться до ефективних лікарських препаратів для лікування вугрового висипу, особливістю якої є те, що вона виникає на тлі різних гормональних порушень, найчастіше в підлітковому віці.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4572 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Фолікуліт симптоми, причини появи, лікування
Фолікуліт являє собою запалення волосяного фолікула, має інфекційну природу й може бути як поверхневим, так і глибоким.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:7226 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Дисбактеріоз піхви
Чи може бути щаслива жінка, у якої не все в порядку з інтимним життям? Звичайно, ні. Тим часом, на жаль, кожна шоста представниця прекрасної статі уникає сексу. І не тому, що в неї немає гідного партнера...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4535 | 10/10/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Пахова грижа в жінок. Причини, симптоми, лікування
Пахова грижа - стан, при якому органи черевної порожнини виходять за межі передньої черевної стінки через паховий канал внаслідок слабості м’язів черевної стінки.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:7343 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання