Главная
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Краса по годиннику 
Фітотерапія й клімакс 
Всесвітній день без тютюну 
Визначні пам’ятки Іспанії. Легендарна Альгамбра. 
Такі різні чубчики 
Домашні тренажери. обруч 
ГРВІ у малят 
Браслети брошки підвіски та інші прикраси 
Мезотерапія обличчя. Принцип впливу на шкіру 
Історичний портрет "Княгиня Ольга" 
Розумний захист від сонця, десять невідомих фактів 
I go to аеробіка 
Самі дурні способи скинути вагу 
Проблема сенсу життя людини 
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Розвиток плода 
Русско английский разговорник, тема В банке 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дієти
Сушені фрукти - вітаміни краси
Ще зовсім недавно ми й не думали, що такий достаток сухофруктів, який спостерігається сьогодні на прилавках наших магазинів, взагалі можливо - курага, урюк, інжир, кишмиш, ізюм, чорнослив, фініки А тому варто небагато поговорити...


Ще зовсім недавно ми й не думали, що такий достаток сухофруктів, який спостерігається сьогодні на прилавках наших магазинів, взагалі можливо – курага, урюк, інжир, кишмиш, ізюм, чорнослив, фініки… А тому варто небагато поговорити про те, чим корисні для нас ці смачні солодкі фрукти – правда, сушені, зате дуже доступні. А славляться вони в першу чергу багатим вмістом усіляких органічних кислот і мікроелементів. Але про все по-порядку. Курага й урюк, наприклад, мають велику кількість такої корисної для організму речовини, як калій. Крім нього, у сухофруктах є й органічні кислоти, і вітаміни, і каротин, і фосфор, і кальцій, і залізо. До того ж розмочені сушені абрикоси ( близько 100-150 г у добу) прекрасно очищають кишечник від шлаків і нормалізують його функцію при схильності й до поносів, і до запорів. Точно так само діє й чорнослив.
   Пропонуємо вам такий популярний народний рецепт, з яким згодні й медики, для зміцнення імунітету й очищення організму: 200 г кураги, 200 г чорносливу, 100 г очищених волоських горіхів пропустити через м’ясорубку. Додати 2 ст. л. меду й усе гарненько перемішати. Отриману масу треба зберігати в холодильнику й уживати по 2 ст. л. ранком і перед сном. Людям, що страждають запорами, у цю суміш рекомендується додати ще 50 г пшеничних висівок . А от інжир ( у тому числі й сушений) дуже корисний при всіх захворюваннях серцево-судинної системи, серцебиттях, бронхіальній астмі, схильності до тромбозів, анемії. При застуді, сухому кашлі й коклюші можна приготувати такий ефективний народний засіб: 4-5 штук сушеного інжиру заливають 1 склянкою киплячого молока, дають охолонути, потім розтирають. Приймають таку суміш по 1/2 склянки 2-4 рази в день у теплому виді. До того ж для поліпшення кольору обличчя й рятування його від хворобливої блідості народна медицина також радить уживати плоди сухого інжиру в їжу. Найпоширенішим видом сухофруктів у нас є ізюм. Особливо цінується він за високий вміст калію. Уживання ізюму зміцнює легені, серце, нервову систему. Ізюм обов’язково повинен бути в щоденному раціоні страждаючих серцевою аритмією, гіпертонічною хворобою, і особливо він необхідний людям, що приймають сечогінні препарати.
   Зрозуміло, що ці солодкі сухі плоди дуже смачні, і хочеться їх їсти нескінченно. Але тут слід знати деякі особливості. По-перше, урахуйте, що цілющі речовини в сухих плодах утримуються в більш високій концентрації, тому вживати їх потрібно помірковано. По-друге, перед уживаннями в їжу їх слід дуже ретельно мити, тому що при промисловім сушінні вони часто обробляються сіркою й іншими хімікаліями. По-третє, для кращого засвоєння сухі плоди майже завжди необхідно розмочувати в теплій, але не гарячій воді й потім ретельно жувати. Компот із сухофруктів не варто довго кип’ятити й додавати в нього цукор – у цьому випадку може пропасти природній смак фруктів. Тому в готовий компот краще покласти небагато меду. Тепер поговоримо про те, яку користь ці солодкі сухі плоди приносять не тільки організму, але й зовнішньому вигляду. І не випадково ми торкнулися цієї теми, тому що будь та обличчя, волосся або шия, вони рівною мірою впливають благотворно, запобігаючи випадання волосся і надаючи гарний колір і пружність вашій шкірі.
   Так, сухі плоди інжиру в першу чергу зміцнюють волосся. Але для досягнення бажаного ефекту маску з інжиру треба робити щодня протягом місяця.
   Подрібніть ножем або на м’ясорубці 2-3 сухих плода інжиру. В окремий емальований посуд влийте 1 склянку молока, покладете інжир у молоко, ретельно все перемішайте й поставте на вогонь, закривши кришкою. Коли суміш закипить, зменште вогонь до мінімуму й доведіть при слабкім кип’ятінні склад до утвору однорідної маси (кашки). Потім остудите суміш. Перед миттям голови розділите волосся на пасми й нанесіть отриману кашку на коріння, а залишки її розподілите по всій довжині волосся. Пов’яжіть голову поліетиленовою плівкою, а зверху - махровим рушником або вовняною хусткою. Через годину вимийте голову м’яким шампунем для вашого типу волосся. Або інший варіант (ізюмна маска), яка також ефективно допоможе від випадання волосся. Для цього беріть жменю ізюму (бажане світлого). Покладете в емальований посуд і залийте 0,5 л окропу. Щільно закрийте кришкою й варите 10-15 хвилин на слабкому вогні, після чого дайте настоятися 2 години, щоб ізюм розбухнув. Потім процідите відвар в окремий посуд - рідина придасться для готування маски. Ізюм протріть, щоб вийшла кашка, і покладете в керамічний посуд; додайте 1 жовток, 1 ч. л. рідкого меду, 1 ч. л. будь-якої рослинної олії, 1/2 ч. л. солі (сіль розчините у відварі ізюму). Усе ретельно перемішайте.
   Якщо суміш вийде дуже густа, додайте небагато відвару й розмішайте. Перед миттям голови проробіть ту ж процедуру, що й у першому рецепті. Тільки після закінчення 40-50 хвилин вимийте голову м’яким шампунем для вашого типу волосся, а потім обполощіть підкисленою водою (1 ч. л. лимонної кислоти на тазик води). Таку маску бажане робити 1 раз у тиждень протягом 1,5 місяців.
   Сушені фрукти надзвичайно багаті й так званими вітамінами краси. Маски з кураги, ізюму, чорносливу дають чудовий і швидкий ефект. Шкіра стає гарною, гладкою, еластичною, здобуває гарний відтінок і молодіє прямо на очах.
   


Автор: ukrix | Відгуки: 74 | Перегляди: 3695 | 03/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Дієта від Олени Малишевої
Хто з нас не чув про Олену Малишеву? Медик, що веде програми про здоров’я, Олена Малишева є компетентним фахівцем з питань дієтології не тільки тому, що має вчену ступінь...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:4005 | 02/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Детокс –Дієта
Останнім часом у моду ввійшло очищення організму. Для цього навіть вигадана спеціальна дієта. А чи варто його очищати? Адже наш організм наділений дивною здатністю до самоочищення, тобто в здорових людей усі продукти...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3484 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Кращі дієти для зими. Супова дієта.
Напередодні новорічних свят дуже хочеться стати стрункіше, надягти модну сукню на розмір або навіть два менше, щоб вона підкреслила всі переваги ідеальної фігури.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:4507 | 13/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Різнобарвна східна дієта
Різні кольори впливають на нас по-різному. ЧЕРВОНИЙ і ЖОВТИЙ зігрівають і стимулюють. БІРЮЗОВИЙ, СИНІЙ і ФІОЛЕТОВИЙ - прохолоджують і заспокоюють. ЗЕЛЕНИЙ створює баланс і гармонію. Наша їжа має аналогічний ефект. Кожний...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3169 | 11/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Макаронна дієта
Як би дивно це не звучало, але можна схуднути, харчуючись макаронами. Однак макаронні вироби обов’язково повинні бути приготовленими із цільнозернового борошна й без яєць у своєму складі.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2806 | 05/05/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти