Главная
керамогранит   сполучник   информатик?.   Newspapers   form   робота   плазма   було   Nesvit.   301.   проблем   виділенн   11-12   остеохондроз   центров   стрижк?   козинаки   WHAT   способів   володимир   фурнітура   грудного   Олександра   Розрахунок   стор  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Худнемо по розумному 
Що таке модна сумка 
Секрети ідеального зору 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Новорічні вбрання зустрічаємо 2012 рік! Плаття на Новий рік 2012. 
Чому мамині слова дітям не допомагають 
Ущільнення молочної залози 
Маленька зарядка для ваших очей 
Феномен дві жінки краще однієї. Фізіологічні причини 
Нудота, блювота 
Місячні під час вагітності 
Як продовжити чоловічий оргазм 
Цифровая фотопечать в фотолабораториях экономит силы, деньги и время. 
Алергія на свійських тварин 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дієти
Худнемо із задоволенням
Естетичні цінності сучасного суспільства ґрунтуються на абсолютно певних уявленнях: повнота стала ознакою нездорового способу життя, неуважності до своєї зовнішності, а стрункість - прикметою здоров’я, успішності...


Естетичні цінності сучасного суспільства ґрунтуються на абсолютно певних уявленнях: повнота стала ознакою нездорового способу життя, неуважності до своєї зовнішності, а стрункість – прикметою здоров’я, успішності, високого соціального статусу й навіть багатства. Медики, що стоять на стражі нашого здоров’я, невпинно роз’ясняють, які колосальні негативні наслідки для організму спричиняє надлишкова вага.
   Незбалансоване харчування приводить до порушення імунного статусу, що викликає розвиток різних захворювань, приводить до виникнення метаболічних порушень, у тому числі ожиріння. Нагромадження холестерину прямо пов’язане із процесом старіння організму й також стимулює розвиток серйозних хвороб. Та й сама людина відчуває, що його самопочуття різке погіршується, якщо з’являються зайві кілограми. А який серйозний психологічний аспект має ця проблема: не секрет, що комплекс недосконалості власного тіла отруїв життя мільйонам людей! Як же правильно худнути? І не тільки правильно, але й із задоволенням. Для правильної дієти необхідно: 1.Білка повинне бути досить для добової потреби. Основу цих продуктів харчування становлять білки тваринного (молоко і яйце) і рослинного (соя) походження. Крім білка, харчування містить усе необхідне (вітаміни, амінокислоти й мікроелементи).
   2.Будь-яка дієта не повинна збіднювати раціон по життєво важливих компонентах. Для того щоб жир почав розщеплюватися, необхідно знизити добову калорійність. У протеїновім харчуванні добова калорійність у строгу фазу не перевищує 600-700 ккал. При цьому апетит знижується за рахунок спеціальних добавок, голод не розморює, а, отже, харчування легко переноситься.
   3.Дієта повинна бути гіпо калорійною. Але крім зменшення добової калорійності необхідно для запуску механізму кетоза (розщеплення жирів) на час виключити «важкі» вуглеводи.
   4.Виключення вуглеводів. У протеїнових продуктах ця необхідність врахована.
   5.Необхідний якісний дренаж організму. Організм, почавши розщеплювати жири, повинен активно виводити продукти розпаду жирів, а також шлаки й токсини. Тому, перебуваючи на дієті, необхідно дотримувати питного режиму й активізувати роботу кишечнику, уживаючи велику кількість грубої клітковини, що перебуває в припустимих овочах («легкі» вуглеводи).
   6.Дієта повинна бути психологічно комфортною. Протеїнове харчування не тільки ефективне «спалює» жири, але й дуже смачне. Більш 60 готових продуктів можуть задовольнити самий витончений смак. Це апетитні супи, омлети, дисерти, напої, кекси, чіпси, «шоколадні» батончики й т.п.
   


Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 2600 | 03/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Зимові диєти. Фінська дієта
У холодній Фінляндії кліматичні умови змушують людей частіше їсти калорійну їжу. Щоб ожиріння не стало національною проблемою, місцеві дієтологи розробили дієту, якій дали назву «Фінська».

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3061 | 13/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Леді віддають перевагу ранковій вівсянці
Як відомо, леді й джентльмени починають свій день із вівсяної каші. Любов до цього корисного й живильного продукту давно переступила британські кордони . Французький дієтолог Жан-Поль Преве невпинно повторює своїм ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2578 | 03/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Кавунова дієта
У розпалі пора зрілих і соковитих кавунів. І поки вона не пройшла, чому б не сполучити приємне частування з корисним? Кавун допоможе насолодитися смаком і стати стрункіше тим, хто про це мріяв!

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2636 | 05/05/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Місячна дієта
Уважається, що в повню й молодик слід дотримуватися дієти. Чому? Розповідає Президент Міжнародної федерації й французького суспільства фіто - і аромат терапії лікар-терапевт Кристіан Дюраффур. У ці дні міняє...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2629 | 12/05/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Правильне харчування й ритми життя
Сьогодні, при загальній, здавалося б, моді на здоров’я, при коштовних ліках, обстеженнях і лікарях, при всіляких дієтах і турботах про правильне харчування...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2663 | 05/05/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти