Главная
св?то?'||SLeeP(3)   театр   грудей   горішки   міокарда   шкіри   WHAT   «осілий   ПРОСТАТИТУ   pairs.   Українська   конвейер   Принесли   скні   ПОРУШЕННЯ   повільна   зефи   щитовидної   кашемір   РЎРѓР Р†?то?\'||SLeeP(3)   questions   Множен?   спецификация   несвіт   class  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Догляд за волоссям
Догляд за собою
Догляд за шкірою
Жіноча краса
Зачіски
Макіяж
Масаж
Одяг та аксесуари
Парфумерія й косметика
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Як зберегти шкіру молодою 
Аборт за допомогою пігулки 
ТЕМА 2. СУБЪЕКТЫ ХОЗЯЙСТВЕННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ 
Для чого потрібні сифони й вентиляційні труби? 
Домашні рослини взимку. Доглядаємо правильно 
Колекція Sass & Bide Resort 2010 
Орбітрек в будинку. Як правильно тренуватися?  
Телефонні переговори 
Токсикоз - небезпечний чи ні 
ТЕМА 5. ПРЕКРАЩЕНИЕ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ЮРИДИЧЕСКОГО ЛИЦА И ФИЗИЧЕСКОГО ЛИЦА-ПРЕДПРИНИМАТЕЛЯ  
Тренди 2012 багатошаровий одяг 
Діагностика й швидка допомога при отруєнні дітей 
Питання до вступного іспиту з предмету “Історія” 
Рухливі ігри — важливий засіб фізичного виховання дітей дошкільного віку. 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Парфумерія й косметика
Фонофорез
З лікувальною метою ультразвук почали застосовувати наприкінці 20-х років минулого століття. З тих пір лікування ультразвуком міцно ввійшло в медичну практику й використовується при лікуванні багатьох захворювань, а в другій половині 20-го...


З лікувальною метою ультразвук почали застосовувати наприкінці 20-х років минулого століття. З тих пір лікування ультразвуком міцно ввійшло в медичну практику й використовується при лікуванні багатьох захворювань, а в другій половині 20-го століття ультразвук стали застосовувати й у хірургії. Однієї з методик використання ультразвуку з лікувальною метою є фонофорез.

Що таке фонофорез

Фонофорез – це метод уведення в організм хворого лікарських речовин за допомогою ультразвуку. При цьому на організм виявляється фізичний вплив ультразвуком і хімічний вплив лікарським засобом, що вводяться в організм із його допомогою.

Під дією ультразвуку лікарський засіб проникає в поверхневі шари шкіри (епідерміс), звідки проникає в кров і лімфу й потім розноситься по всьому організму, потрапляючи безпосередньо в клітину.

Для фонофореза використовується ультразвукові коливання частотою від 800 до 3000 кгц інтенсивністю не вище 1 Вт/см2. Для фонофореза при різних захворюваннях використовуються апарати УЗТ - 101, УЗТ – 102, УЗТ – 103, УЗТ – 104, УЗТ -31.

Поглинання ультразвуку біологічними тканинами залежить від акустичних властивостей цих тканин і від частоти ультразвукових коливань. Чим нижче частота ультразвуку, тим на більшу глибину він може проникати в тканини. Найкраще поглинає ультразвук кісткова тканина, а також тканини, розташовані на межі тканин, що володіють різними акустичними властивостями (наприклад, між шкірою й підшкірною клітковиною). Поглинання ультразвуку також міняється при зміні стану якої-небудь тканини у зв’язку з розвитком у ній захворювання.

Вплив ультразвуку на організм людини

Під впливом ультразвуку змінюються проникність клітинних мембран для різних біологічно активних речовин, що беруть участь у процесах обміну речовин, швидкість ферментативних процесів, електрична активність клітин тканин і деякі інші процеси. У тканинах під впливом ультразвуку відбувається активація обмінних процесів, збільшення вмісту нуклеїнових кислот і стимуляція процесів поглинання тканинами кисню.

Під впливом ультразвуку підвищується проникність кровоносних судин, тому при гострому запальному процесі з вираженим набряком тканини, може настати погіршення плину захворювання. Але при під гострих і хронічних запальних процесах, які не супроводжуються набряками, наступає поліпшення, тому що ультразвук сприяє розсмоктуванню процесу. Установлене також виражене спазмолітичне (зняття спазмів гладкої мускулатури внутрішніх органів і стінок кровоносних судин) вплив ультразвуку.

Ультразвук сприяє менш грубому рубцюванню ран і запальних процесів, а також приводить до розм’якшення рубцевої тканини, що вже сформувалася, що робить будь-які фляки менш грубими і помітними після лікування ультразвуком. Тому фонофорез застосовують при лікуванні наслідків різних травм, а також спайних процесів після оперативних втручань і запальних захворювань.

Малі дози ультразвуку впливають на процеси відновлення в тканинах, більші - гноблять ці процеси. Ультразвук гальмує проведення болючого імпульсу в нервових клітинах і нервових волокнах, що дозволяє застосовувати його при різних болючих синдромах.

Ультразвук впливає на ендокринну систему: у крові збільшується вміст інсуліну й глюкокортикоїдів.

Під впливом ультразвуку відбуваються як місцеві зміни тканин (активізація місцевих обмінних процесів, поліпшення циркуляції крові в дрібних кровоносних судинах, відбудовні процеси), так і складні реакції всього організму, у результаті яких відбувається підвищення захисних сил організму й відбудовних процесів в організмі в цілому.

Показання й протипоказання для проведення фонофореза

Показаннями для проведення фонофореза є різні захворювання опорно-рухового апарата, захворювання хребта ( у тому числі попереково-крижовий радикуліт, шийний остеохондроз і так далі) невралгія трійничного нерва, неврит лицьового нерва в під гострій і хронічної стадії, наслідки поранень і інших травм периферичної нервової системи, травми й захворювання опорно-рухового апарата, ревматоїдний артрит, хвороба Бехтерєва, гастрит, виразкова хвороба шлунку й 12-ти шерстної кишки при відсутності кровотечі, хронічний холецистит, хронічні запори при порушенні рухової активності кишечнику, рубцеві - спайні процеси, хронічні бронхіти, бронхіальна астма, деякі хронічні гінекологічні й урологічні захворювання, нейродерміти, рубцеві захворювання шкіри, хронічний тонзиліт, деякі очні захворювання.

Протипоказаннями для фонофореза є гострі запальні захворювання, хвороби крові, будь-які пухлини й важкі захворювання внутрішніх органів і систем.

Фонофорез – надійний фізіотерапевтичний метод лікування багатьох захворювань.Автор: ukrix | Відгуки: 4 | Перегляди: 3694 | 15/11/2012 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Будемо в тоні! Про вибір тонального крему
Нанесення тонального засобу — перший і найважливіший крок у створенні вдалого макіяжу. Якщо тон підібраний вірно й нанесений ідеально, ваше обличчя готове до того, щоб ви «написали» на ньому картину будь-якої складності....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2889 | 21/11/2011 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика
Мінеральна краса
Чому мінеральна вода виявляє таку багатогранну дію на організм? Видалося б, що може бути простіше - мінерали й гази, розчинені у воді. Проте, подібною комбінацією лікують безліч хвороб - зовнішніх і...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3059 | 11/02/2012 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика
МАСКИ ПРОТИ ВУГРІВ У ДОМАШНІХ УМОВАХ
Причин, які приводять до появи прищів і вугрової хвороби, дуже багато: це можуть бути й збої в імунній системі, і гормональні зрушення, і патологія органів слуху, горла - особливо хронічні тонзиліти або фарингіт...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4253 | 11/02/2012 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика
Пляжна типологія
Визначивши свій фото тип, можна довідатися формулу ідеальної засмаги - це зовнішній прояв боротьби організму зі згубним впливом ультрафіолету посилене виділення, що викликає, пігмент за назвою меланін. Мелан...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2841 | 11/02/2012 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика
Погляд на парфумерію очами французьких жінок ,з нотною грамотою по життю
Навіщо жінкам потрібні парфуми? Чому одна любить східну пряність, тоді як інша визнає тільки свіжість легкого бризу? Парфуми вибирають жінку або вона їх вибирає? Усі ці питання, якими часом задається представниця...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2047 | 23/06/2014 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика