Главная
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Чому добре раннє заміжжя 
Дифузійний зоб 
Картопля годиться для схуднення 
Учені знайшли зв’язок між довжиною життя й шлюбом 
Астма не вирок! 
Дієта домогосподарки 
Русско английский разговорник, тема Экскурсии 
Як уникнути поганих побачень, вчимося на чужих помилках 
Будинки й лазні із бруса 
Домашні тренажери, бадмінтон 
Як розширити малогабаритну квартиру 
Учені знайшли заміну риб’ячому жиру 
Методичні рекомендації зі складання бізнес-плану 
Які є способи звільнити співробітника « за власним бажанням»? 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Нішева парфумерія. Новинки - Serge Lutens, Aqua di Parma і інші 
Як повинна поводитися справжня жінка 
ВОПРОСЫ ДЛЯ САМОПОДГОТОВКИ К ЭКЗАМЕНУ 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес
Фігура після пологів повернути втрачене
Усього 10 відсотків жінок можуть похвастатися тим, що після вагітності і пологів фігура стала краще. Іншим доводиться заздрити й сумувати або ..починати працювати над собою. , про принцип...


Усього 10 відсотків жінок можуть похвастатися тим, що після вагітності й пологів фігура стала краще. Іншим доводиться заздрити й сумувати або ..починати працювати над собою. , про принципи знаходження краси після пологів


   В основі знаходження СВОЄЇ ФОРМИ лежать три принципи:
   1. Розумний підхід (щоб не звалитися в непритомність від жорстоких дієт і не поринути в депресію, якщо через три дні немає видимого результату)
   2. Настрой на довгочасний і, в ідеалі, постійний процес (тому що швидкого результату однаково не буде, або він буде дуже короткочасним)
   3. Віра в себе й упевненість в успіху. Помніть – кожний рух наближає вас до Вашої ідеальної форми, і ви на вірному шляху
   Отже, почнемо з харчування. Як не приваблива ідея сісти на дієту й швиденько все скинути, варто від неї відмовитися. Причому, що й годують, і не годують мамам. Якщо ви годуєте, дієта вам, з метою збереження вашого здоров’я й здоров’я маляти, просто протипоказана – молоко повинне містити необхідні живильні речовини, та й вам дефіцит вітамінів і мінералів ні до чого. Якщо ж ви не годуєте, сідати на дієту також недоцільно із двох причин: ваш організм повинен відновитися після найсильнішого навантаження, якою була вагітність, і додаткове навантаження у вигляді дієти, скільки б ви не набрали, йому не піде на користь. Друга й головна причина – новітні досягнення дієтології говорять, що ЖОДНА дієта не приводить до збереження загубленої ваги назавжди. Усі дієти лише тимчасово, до її закінчення, знижують вагу (часто за рахунок води) і, як правило, не зменшують жировий прошарок організму. Тому давайте краще переходити на здорове харчування. Якщо ви є мамою, що годує, ви й так природно будете дотримуватися такого способу харчування – лікарі не радять при годівлі грудьми їсти жирне, смажене, копчене, солоне, борошняне й солодке, газування, чіпси, гамбургери і т.д. Залишається тільки саме корисне – варені м’ясо й риба, городина, фрукти, горіхи, насіннячка, крупи, і обов’язково гарний вітамінне – мінеральний комплекс! ( мами, що й не годують, такої «дієти» цілком можуть придержуватися, тільки на користь піде) Декілька місяці такого харчування плюс активна загрузка, поєднана з доглядом и розвитком дитини, плюс годівля грудьми - і ви. До речі, годівля, всупереч міфам, не перешкоджає, а сприяє схудненню! Саме для годівлі ваш організм і накопичував жири під час вагітності! Так що тепер настала черга їх .. віддавати. І легко й радісно худнути!
   Резюме: здорова їжа, як спосіб життя, а не дієтичні марафони.
   Груди Наступне, що хвилює нас найбільше після ваги - це зміна форми грудей. Звичайно, сили ваги ніхто не скасовував, і до старості нам чи навряд удасться зберегти дівочу форму, але, раз це природно, чи варто так переживати? Є речі й важливіше, наприклад, целюлит ,або розтяжки, про які ми поговоримо пізніше. А для того, що б підтримати груди, існує ряд правил, що допомагають максимально зберегти їх форму. Перше й найголовніше – це постава. Не давите на груди й не складайтеся, як японська парасолька, у три рази, коли годуєте дитину або заколисуєте її. Просто покладете собі на коліна ( під маля) подушку або ляжте на ліжко, а дитину покладете поруч. Наступне - це бюстгальтер. Він обов’язково повинен бути спеціальним, для годівлі, надягти його треба вже в пологовому будинку, бажане до приходу молока, а носити - до закінчення періоду вигодовування або до того моменту, як молоко пропаде. Бюст повинен мати гарну форму, підтримувати груди з усіх боків і мати широкі лямки. Звичайно, такий ліфчик - не мереживне бра, але, погодитеся, бра можна надягти й пізніше, а от «надягти» нову форму грудей чи навряд коли-небудь удасться. До речі мамам, що не годують, поки у них є молоко, то же можна носить такий. Деякі фахівці рекомендують носити його цілодобово, навіть уночі, але, на мій погляд, це справа зручності й особистого вибору. Якщо у вас виникне необхідність зціджування – робіть це не руками, а за допомогою сучасних молоко підсосів, так груди збережуться краще, та й відчуття від зціджування будуть приємніше. І не забувайте про поставу під час процесу! Підтримати груди можна й різними кремами – як від розтяжок (якими добре б, навіть якщо у вас не виникло розтяжок під час вагітності, покористуватися в профілактичних цілях пів року після пологів), так і спеціальними, призначеними для поліпшення форми й шкіри грудей. Тільки не забудьте переконатися, що до складу не входять речовини, несумісні з вигодовуванням! І не піддавайтеся рекламі різних чудо-засобів, що обіцяють збільшення на три розміри за три дні. Якби такий ефективний і безпечний засіб був дійсно винайдений, пластична хірургія грудей давно вмерла б.
    До речі про пластик. Звичайно, дивлячись на груди ПІСЛЯ й згадуючи груди ДО, а також маючи на руках певну суму, так хочеться плюнути на все й лягти на хірургічний стіл. Але, як говорять хірурги, із усіх жінок, що приходять після пологів на пластику грудей, реально в цьому бідують лише кілька відсотків. Іншим не вистачає любові до себе. А от ризик ускладнень незрівняне великий. Якщо ж, незважаючи ні на що, ви не бачите іншого результату, виберіть солідний медичний центр, при клінічній лікарні, з реальними рекомендаціями й … ще раз подумайте - існує ряд вправ, що допомагають підтягти груди й поліпшити їх форму. За допомогою їх дійсно можна добитися помітних результатів. Головне – виконувати їх постійно. Не забувайте, будь ласка, що займатися фізичними вправами лікарі рекомендують через два місяці після пологів, починаючи з мінімуму й поступово нарощуючи навантаження. Для мам, що перенесли кесарів розтин, початок тренувань відкладається на ще більш довгий термін. У кожному разі, перед початком непогано було б проконсультуватися з лікарем!
   Отже. Сама проста й ефективна вправа – це віджимання. Руки зігнуті в ліктях, ноги в колінах. Намагайтеся грудьми, а не підборіддям торкатися підлоги, спина пряма, не прогинайтеся! Почніть із такої кількості повторів, з якої зможете, і додавайте в день по одному. Наступний, більш «просунутий» варіант цієї вправи: лікті не розведені в сторони, а перебувають паралельно тулубу. Також ви можете чергувати віджимання з наступною вправою. Вихідне положення: лежачи, ноги ширше плечей, стопи опираються на носки, прямі руки перед собою. Ви піднімаєте плечі, зводячи лопатки, потім вертаєтеся у вихідне положення. Якщо віджимання даються затяжко, є зовсім проста, але не менш діюча вправа. Устаньте, ноги поставте на ширину плечей, лікті в сторони ( « молитовна поза), долоні зведіть прямо перед собою на рівні грудей і стискайте їх щосили протягом 20 секунд. Розслабтеся й повторите знову. Можна робити цю вправу кілька раз у день, по 30-40 повторів Також ви можете брати еспандер або гантелі. Ляжте на спину, беріть гантелі, розведіть руки в сторони. Потім з’єднаєте їх над собою, поведіть 2 серії по 10 раз. Наступне вихідне положення – руки з гантелями за головою. Ви піднімаєте їх і з’єднуєте на рівні талії, над собою. Ще один варіант: руки вільно лежать на підлозі, потім піднімаються над собою над головою й знову опускаються. 2 підходи по 10 раз. З еспандером же можна займатися стоячи, розташувавши лікті паралельно підлоги й розтягуючи його руками максимально. Також ви можете лягти, брати в руки еспандер і розтягувати його лежачи, причому чим нижче будуть руки, тим сутужніше й ефективніше буде вправа. І – приємний бонус – одночасно із грудьми ви тренуєте м’язи рук!
   Резюме:
   1. стежите за поставою.
   2. носите підтримуючий бюст.
   3. використовуйте спеціальні креми
   4. робіть вправи для підтримки грудних м’язів.
   Постава Хребет – це основа нашого здоров’я. На нього доводиться ледве чи не основне навантаження під час вагітності. Тому природно, що після пологів ви помітите в себе «вагітну поставу» - живіт висунутий вперед, а спина відкинута назад. Допомогти своїй спині обов’язково потрібно – порушення постави видні не так, як складочки на талії, але важливіше в багато разів! Намагайтеся побільше відпочивати, лягаєте хоч на 5 хвилин, коли буде можливість, якщо вам не протипоказане, пройдіть курс масажу, бажане в досвідченого медика – мануала. І також не забувайте про вправи спини, що адже випрямилася нарешті, – це раптом виникли з нізвідки груди й живіт, що втягся! Загальновідомо, що для поліпшення постави найкраще займатися плаванням. Можна також робити наступну вправу: устаньте спиною до стіни, пригорніться до неї максимально, втягніть м’яза сідниць, розпрямите груди так, щоб верхня частина спини торкнулася стіни. Вистійте так, скільки протримаєтеся. Повторюйте кілька раз у день. Можна пробувати покласти на голову книгу й ходити так по 15 хвилин у день. Крім того, є найпростіший спосіб виправлення постави – представте, що у вас під підборіддям повітряна кулька, а ваші плечі одягнуті на вішалку. Ви відчули гордовитість вашої пози? У такому положенні згорбитися вам точно не вдасться.
   Резюме:
   1. відпочинок, як тільки видасться можливість
   2. вправи
   3. увага до того, як ви тримаєте спину. Наступне, що може заподіювати нам дискомфорт – це
   Розтяжки Звичайно, ми сподіваємося, що ви ледве чи не з першого триместру вагітності користувалися кремом два рази в день, носили бандаж, та й після пологів не припинили ці заняття. Але якщо все ледве по-іншому, або розтяжки, незважаючи на бандажі, однаково з’явилися? Тоді найголовніше – не розстроюватися й пам’ятати, що вони ТАК видні тільки вам! А чоловіки, за результатами опитувань, зовсім не вважають розтяжки чимсь відразливим. Отже, ці самі розтяжки або, по-науковому, стриї, є. І, на жаль, повністю вилучити їх поки не навчилися. Якщо розтяжки з’явилися недавно – ідіть в аптеку або магазин і купите спеціальний крем. До речі, якщо ви до пологів використовували ці креми, то не припиняйте це заняття протягом півроку й після пологів, навіть якщо стриї так і не з’явилися ( з метою профілактики). Крім того, існують і спеціальні креми від фляків, типу « Контратубекса», проконсультуйтеся з лікарем і спробуйте їх. А можна, у крайньому випадку, купити простий зволожуючий крем або маслинове масло й утирати його 2 рази в день за годинниковою стрілкою. Якщо ж кремами розтяжки зняти не вдалося, спробуйте що-небудь із багатого переліку послуг, пропонованих косметологією – існує маса процедур, що дозволяють зробити стриї майже непомітними: - шліфування (видалення поверхневих шарів шкіри, що створює враження її вирівнювання), - глибокі хімічні пілінги верхнього шару, що також видаляють шкіру, - мезо терапія (косметична процедура, при якій під шкіру тонкими голками вводять лікарські живильні речовини). Для видимого ефекту лікування повинне бути тривалим, до року. І помніть – у всім можна знайти гарну сторону. Наприклад, одна моя подружка позбувалася ночами від безсоння, уважаючи свої ... розтяжки!!!
   Резюме:
   1. краще лікування – це профілактика
   2. користуйтеся спеціальними кремами, бажане відомих фармацевтичних фірм або із серій косметики для вагітних
   3. подивитеся, що можуть запропонувати найближчі салони краси
   4. фізичні вправи для преса скорочують живіт, шкіру й роблять розтяжки менш помітними Найбільше, як правило, розтяжок на тому місці, яке й так після пологів не дуже то схоже на те, що було до. Це
   Живіт І немудро – жировий прошарок збільшений, а м’язи розтягнуті. Причому забрати живіт, сівши для цього на дієту, чи навряд вийде: вага знизиться, а животик так і буде виступати. Тому потрібно починати працювати з м’язами преса. До речі, тут сама природа працює на нас - після пологів протягом декількох тижнів, навіть без спеціального навантаження м’язи черевної стінки самі скорочуються. Так що не переживайте, перший раз після пологів глянувши в дзеркало – скоро все зміниться. Нагадаю, що відразу після пологів качати прес не можна, слід почекати пару місяців, зате в цей час можна підтримати м’язи, знову надягши дородовий бандаж на кілька годин у день. А от після закінчення заповітних 60 днів починайте займатися животом і талією. Черевний прес містить кілька відділів, кожний з яких необхідно тренувати. Нижній відділ зміцнюють усілякі рухи ногами при нерухливому тулубі. Верхній відділ, навпаки, тренує робота тулуба при нерухливих ногах. Якщо ви працюєте ногами й тулубом перехресно, ви тренуєте косі м’язи живота, дуже важливі для талії. При вправах стежите за подихом і тримаєте прес напруженим. При видиху ви втягуєте в себе живіт, при вдиху – максимально розслаблюєте, надуваєте, начебто проковтнули повітряну кульку. До речі, такий подих сам по собі є прекрасною вправою для преса, що допомагають саме скинути жир, а не наростити м’язи. При кожному вдиху й видиху максимально розслаблюйте й напружуйте живіт. Виконуйте цю вправу стільки раз, скільки зможете, адже її можна робити скрізь, а не тільки вдома на підлозі.
   Ну й звичайно, усілякі вправи для преса: - лежачи на спині, коліна зігнуті, п’яти паралельно підлоги (інший варіант: коліна під прямі кутом, щиколотки лежать на піднесенні, руки під головою), на видиху піднімаєте голову й груди, стежачи за тим, щоб основне навантаження припадало на груди, а не голова тягла за собою увесь тулуб. 2 підходи по 10 раз. - вихідне положення таке ж, тільки при піднятті, ви правим ліктем тягнетеся до лівого коліна піднятого, – правим ліктем до лівого коліна. 2 підходи по 15 раз. - вихідне положення – лежачи. Руки лежать за головою на підлозі. Ноги піднімаються на 30 градусів і затримуються в такому положенні настільки, доки вистачить сил, потім ПОВІЛЬНО опускаються. 2 підходи по 10 раз. - вихідне положення як у попередній вправі. Ногами пробуєте виписувати фігури або букви, з максимальною амплітудою. - вправа Сінди Кроуфорд: вихідне положення - лежачи, руки за голову, паралельно тулубу, поступово, не різко піднімаєтеся повністю, сідаєте й нахиляєтеся вперед, потім не різко, не плюхаючись, лягаєте назад. 2 підходи по 10 раз. - вправа Дженніфер Лопес: вихідне положення – сидячи по - турецькому. Руки за голову, зчіплюєте їх на потилиці. Повертаєтеся всім корпусом вправо – вліво, поступово збільшуючи кут. 2 підходи по 15 раз. Ця вправа гарно формує талію. Якщо Вам знудить виконувати всі ці серії й повтори, займіться велосипедом або бігцем який зміцнює всі групи м’язів. Відмінно й дуже швидко формує талію залізний обруч, що звивається диск і звичайний. А найкраще - танець живота. Танець живота – унікальна по впливу на тіло річ - він зміцнює й проробляє такі глибокі м’язи тазу й пресу, які недоступні, наприклад, при заняттях аеробікою. Крім того, танець живота нормалізує кровообіг у нижній частині живота, що немаловажне для жінки, що особливо народила. А талія буде дуже тонкою, а тіло – гнучким.
   Резюме:
   1. тренування, тренування, і ще раз тренування! Від живота переходимо до
   Стегон і сідниць Ці місця - основні області, де накопичується жир у жіночому організмі, тому працювати із цією зоною має бути ретельно й довго. У всім цьому є й приємний момент – цілий день, відвідуючи магазини, бігаючи за малям і перестрибуючи через сходи, коли зламався ліфт, ми тренуємо ці м’язи. Тому біг, активна ходьба, стрибки прекрасно заберуть жир і сформують гарні контури. До речі, недавно було доведено, що інтенсивні стрибки зі скакалкою забирають жир ефективніше аеробних занять! І, звичайно, існує маса спеціальних вправ саме на ці групи м’язів: - Ляжте на підлогу на живіт. Долоні під підборіддям, лікті в сторони. Відірвіться від підлоги й спробуйте дотягтися п’ятами до сідниць. - Вихідне положення: лежачи, ноги зігнуті на ширині плечей, руки уздовж корпуса. Підніміть таз, розводячи коліна й намагаючись не відривати лопатки від підлоги, потім повільно поверніться у вихідне положення. Можна робити цю ж вправа, відриваючи одну ногу від підлоги й випрямляючи її. - Дуже ефективна наступна смішна вправа – сядьте на підлогу й спробуйте походити сідницями по підлозі, наприклад, пройти від вікна до дверей. - Гарні й різні випади - устаньте прямо, ноги разом, одну підніміть, як на параді, зігніть у коліні й ступніть далеко вперед. Завмріть, потім поверніться у вихідне положення таким же способом, як і робили випад – піднявши ногу й поступово відводячи її з тулубом назад. Повторите з іншої ноги. - Зробіть випад, а потім у стрибку поміняйте ноги. - Для сідниць дуже ефективно марширування по сходах. Удома ви можете замінити сходи маленькою лавочкою, куди будете поперемінно вставати різними ногами. - Також ви можете робити наступну статичну вправу: підійдіть до стіни, пригорніться до неї, присядьте так, щоб ваші ноги утворювали прямий кут і залишайтеся в такому положенні, скільки зможете, поступово збільшуючи час. - Не секрет, що дуже важко проробити внутрішню поверхню стегон. Ви може проробляти її вправою, схожою на вправи для грудей: ляжте на підлогу, затисніть стегнами який-небудь пружний предмет, наприклад, м’яч, здавите його сильно, потім відпустите. Повторюйте, скільки зможете. - І не забувайте, що, подібно пресу, сідниці ви можете тренувати завжди й скрізь – просто напружуючи їх, затримуючи в такому положенні, а потім розслаблюючи. Але вправи – це ще не все, що ми можемо зробити для своїх сідниць і стегон, бажаючи придбати бажані обриси й вид. Дуже часто після пологів жінки здобувають те, із чим вони раніше не зустрічалися -
   Целюлит. Нахилившись зробити епіляцію й виявивши в себе цю горезвісну "апельсинову кірку" або поки тільки "скоринку", насамперед нагадаємо собі, що ВОЗ не вважає целюлит захворюванням! Що він є в 80 відсотків жінок старше 25 років, і що чоловіки, у всякому разі, їх більшість, не знають, що це таке. І що із целюлитом можна успішно боротися, щоправда, потрібно робити це постійно й довго. Як втім, і з усіма іншими «недосконалостями» фігури, якщо ви бажаєте добитися постійного результату. Причиною целюлиту є порушення жирового обміну, що виникають із багатьох причин. Візуально це проявляється пагорбами шкіри, менш або більш явно вираженої залежно від стадії формування целюлиту. Боротися із целюлитом можна в домашніх умовах, особливо на ранніх етапах: здорове харчування, фізична активність, спеціальний масаж, анти целюлитні креми. Перші два пункти ми вже докладно обговорили, а масаж дуже простий – ухвалюєте душ, витираєтеся досуха, і щіткою або спеціальним масажним устаткуванням, енергійно розтирайте круговими рухами живіт, стегна, сідниці. Після цього наносите крем. Якщо процес, по-вашому, зайшов занадто далеко, спробуйте скористатися допомогою професіоналів, причому бажане не косметологів, а медиків, які зможуть визначити й вилікувати не тільки наслідку утвору, але й причини целюлиту.
   Лікувати целюлит можна різними способами: - фітотерапією (використання трав’яних зборів, складених по індивідуальному рецепту), - голко –рефлексі - терапією, що впливає на крапки, відповідальної за обмінні процеси, - ліполізом (коли під шкіру в "товщу" целюлиту вводяться електроди, а струм руйнує, що нагромадився жир), - лімфо дренажем ( жир, що розклався, виводиться із зайвою водою), - міо стимуляцією (тренуванням м’язів за допомогою електричних зарядів), - ультразвуком, - мезо терапією, - прес - терапією (впливом на лімфатичну систему стисненим повітрям, що дозволяє позбутися набряків і значно зменшити обсяги тіла). Але помніть, головне в лікуванні целюлиту – це не креми й процедури, а зміна способу життя. Без спорту целюлит дуже швидко поверне собі раніше завойовані позиції.
   Резюме:
   1. виберіть підходящий для себе вид фізичного навантаження й рухайтеся собі на втіху.
   2. не забувайте про масаж. Є ще одна група м’язів, що особливо бідує у відновленні й тренуванні. Це – м’язи таза (м’язи, що оточують піхву й сечівник). Вони могли розтягтися під час пологів і вагітності. Для їхнього відновлення існує вправа, яку можна робити в будь-якому положенні й ситуації: для початку відчуйте м’язи, які потрібно тренувати. Це можна зробити, довільно затримавши процес сечовипускання. М’яз, який це здійснив,знайдений. Виконуючи вправу, напружте м’яз і потримаєте його так 5 секунд. Розслабте й знову напружте. Робіть це стільки раз у день, скільки зможете. Крім того, в інтим-магазинах можна знайти спеціальні кульки для тренування цих м’язів. Кульки вставляються в піхву й обхоплюються м’язами як можна міцніше, потім відпускається. Ну й, нарешті, наші
   Ніжки. Під час вагітності вони зазнали значних фізичних навантажень і гормональних змін. Так що, можливо, на них почали «проступати» вени – з’явився варикоз. Для його профілактики й лікування частіше давайте ногам відпочинок, лягаєте, при цьому ноги повинні виявлятися якнайвище. Добре допомагає лікувальний трикотаж – колготки, гольфи, які підтримують вени, такий трикотаж майже не відрізнимо від звичайних колготок, але перед його застосуванням все-таки потрібно порадитися з лікарем. Існують і ліки від варикозу, а також операції по видаленню « вен, що виявилися, », що допомагають не допустити подальшого поширення захворювання. Але найголовніше - не допускайте зайвого навантаження на ноги – не піднімайте ваги без необхідності, не ходите по 12 годин на день із малям на руках. Отже, підведемо підсумки. Може здатися, що в догляді за собою, у знаходженні форми стільки нюансів. Як нічого не забути й усе встигнути? Де брати сили й волю? Як усе сполучити? Для того, щоб подолати всі ці страхи і йти вперед, варто зробити всього три прості речі:
   1. вибрати ті види занять, процедури й засоби, які приємні й викликають бажання їх використовувати.
   2. скласти програму, план дій: – раз у три дні маска, через день – пробіжка, щодня, поки маля спить, качаю прес, а поки мию посуд – качаю м’язи сідниць. На прогулянку беру скакалку й стрибаю 50 раз. От вам і цілий комплекс!
   3. починати з мінімуму й поступово збільшувати навантаження. І настане день, коли ви, дивлячись у дзеркало, скажете собі: « Так, моя фігура після пологів виразно покращилася!»Автор: ukrix | Відгуки: 15 | Перегляди: 4069 | 30/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес

Ссылка на статью:

    FdiXT09:43 19-07-2021    
<a href="https://krasota4u.ru">can i purchase trazodone</a>
    VjoFB11:12 17-05-2021    
cialis soft <a href="https://topcialistabs.com/">cialis generic online</a> how much does cialis cost
    HdzMK12:10 16-05-2021    
viagra government funded <a href="https://sildenafilviagratop.com">viagra over the counter walmart</a> marley drug sildenafil
    TpoQS08:31 16-05-2021    
is there a generic cialis available in the us <a href="https://cialisortadalafil.com/">tadalafil online pharmacy</a> price of cialis
    UwcHC12:34 14-05-2021    
liquid viagra <a href="https://edviagramaster.net/">sildenafil price walmart</a> goodrx viagra
    ErlYO13:29 13-05-2021    
office manager cover letter <a href="https://writingacoverletteronline.com/">linkedin resume service</a> resume graphic design
    Kathrynhof00:51 13-05-2021    
cialis doses <a href="http://tadalafilled.com/">is 20mg cialis equal to 100mg viagra</a> cialis 10 mg
    DmcEI18:38 12-05-2021    
cover letter ending <a href="http://coverletterforresumetop.com/">where to get a resume done professionally</a> event coordinator resume
    Martinavem06:23 08-05-2021    
viagra for sale <a href="https://mysildenafilkr.com/">generic viagra online for sale</a> generic viagra
    FrancesChure17:18 07-05-2021    
online viagra <a href="https://mrviagrashop.com">indian viagra</a> female viagra
    Rebeccabaway08:41 07-05-2021    
term paper and essay writing service <a href="http://writemyessayslfd.com/">write essays for money</a> new essay help service
    Stelladug04:58 06-05-2021    
how to write a introduction to an essay <a href="https://topessaywriterfas.com/">college essay help online</a> how to write a strong conclusion in an essay
    Tiffanystard11:32 04-05-2021    
cialis coupon <a href="https://toptadalafiltabs.com/">https://www.toptadalafiltabs.com/</a> how to get cialis
    JaniceVam16:26 30-04-2021    
how long does it take for cialis to kick in <a href="https://mycialistabs.com/">cialis prices</a> cialis 20 mg price walmart
    ZybUX07:38 27-04-2021    
Drug information. Short-Term Effects. <a href="https://lyrica24x7.top">can i buy lyrica pills</a> in the USA All what you want to know about meds. Read now.

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Великі секрети про маленький животик
Ох уже ці споконвічні проблеми схуднення! Скільки турбот вони нам доставляють. І от коли ви, обмежуючи себе в самих улюблених стравах нарешті домагаєтеся бажаного результату, ваш животик в...

Автор: ukrix |Відгуки:15 | Перегляди:3807 | 21/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
4 способи стати господаркою своєї фігури
«Я — мати трьох дітей», « я не маю часу», « у мене погана спадковість». Це типові відмовки тих, хто мріє мати гарний прес, але не знаходить у собі досить сил, щоб це здійснити.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4186 | 05/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Плоский живіт - поради тренера
Боротьба за гарний, плоский живіт без зайвого міліметра жиру стала для сучасної жінки те саме що боротьба за рівні права із чоловіками й рівну оплату праці при однакових робочих навантаженнях....

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:4856 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Фітнес-Шоп
Багато великих розумів думали про те, як би сполучити приємне з корисним, щоб можна було й справою улюбленою займатися, і худнути при цьому. Зі сторінок глянсових журналів нас призивали заміняти борошняне на нічне, а допитливі...

Автор: ukrix |Відгуки:16 | Перегляди:4386 | 19/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Спінінг і сайклінг Джона Голдберга
Ці новомодні слова позначають один з видів кардіє фітнесу, який у народі обзивають вело аеробікою. А почалося все з того, як в 90-х роках минулого століття американський спортсмен Джон Голдберг придумав кімнатний велосипед...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4493 | 02/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес