Главная
роботи   шкіра   мозолів   коклюш   ревизор   Виникнення   клізми   ХРОНІЧНОГО   Грип   князь   інформаційна   афаз   світло   міжнародних   геміпаре   періодів   літні   ними   философии.   2.-3   донбасс   союз   Основи   «ранній   тенденції  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Макіяж на Новий рік. Готуємося до зимових свят 
Підземні води. Як їх понизити? 
Правильна дієта, як не зірватися 
Ліжечко для немовляти 
Як позбутися зубного болю: народні засоби 
Друге одруження, як зважитися на другий шлюб 
Учені знайшли заміну риб’ячому жиру 
Вегетаріанський плов зі шпинатом від Кайлуй Міноуг 
Прагнете схуднути. Різноманітні дієти вам у цьому допоможуть 
Підлітковий вік - типові помилки батьків 
Історія високого каблука 
«Методы и средства защиты компьютерной информации», вопросы к зачету 
Інфаркт міокарда - симптоми захворювання 
Валянки Відродження російських традицій 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес
Вправи для стегон
Як несправедливо влаштоване життя! Ну чому кожний новий кілограм осідає саме на стегнах, додаючи їм усе більше зайвих сантиметрів?! А отут ще шкіра на них стала в’ялою й пухкою - з’явився целюлит. Не зневіряйтеся...


Як несправедливо влаштоване життя! Ну чому кожний новий кілограм осідає саме на стегнах, додаючи їм усе більше зайвих сантиметрів?! А отут ще шкіра на них стала в’ялою й пухкою - з’явився целюлит. Не зневіряйтеся, а приймайся за справу. Щоденне виконання комплексу вправ для стегон дозволить вам розв’язати всі ці проблеми й повернути вашим стегнам колишню стрункість і добірність.

1. Вихідне положення - лежачи на спині, руки під сідницями. Підніміть нагору прямі ноги. Повільно, з напругою розводьте їх і зводьте, виконаєте від 8 до 10 раз.

2. Для цієї вправи вам знадобиться будь-який ціпок, наприклад, від щітки для підлоги. Устаньте прямо, ноги на ширині плечей, ціпок на рівні грудей - для рівноваги. Зігнувши ліву ногу в коліні й відвівши її назад, устаньте на пальці правої ноги, порахуйте до п’яти й поверніться у вихідне положення. Повторите 10 раз кожною ногою.

3. Устаньте на коліна, випрямивши стопи, руки опущені. Повільно сядьте на підлогу праворуч близько своїх стоп, одночасно сильно нахилите тулуб уліво, прямі руки підніміть перед собою. Ривком поверніться у вихідне положення. Виконаєте вправу в іншу сторону. Повторите 8-10 раз у кожну сторону.

4. Ляжте на лівий бік, голова опирається на зігнуту в лікті ліву руку, ноги прямі, права рука обпирається об підлогу перед животом. Повільно підніміть праву ногу нагору (не завалюючись уперед або назад), потім прийміть вихідне положення. Виконаєте 2 серії по 8 підйомів, потім повторите на іншому боці.

5. Вихідне положення те ж. Перенесіть праву (верхню) ногу вперед, зігнувши її в коліні. Підніміть ліву (нижню) ногу якнайвище від підлоги, потім опустите. Виконаєте 2 серії по 8 підйомів, потім повторите на іншому боці.

6. Поставте ноги ширше плечей, носки - назовні, руки впираються в стегна. Поступово присідайте, руки сковзають уздовж стегон до колін. Затримаєтеся на кілька секунд, напружте із зусиллям м’язи стегон і сідниць і повільно встаньте. Виконаєте 3 серії по 8-10 присідань.

7. Устаньте обличчям до стіни, на відстані витягнутої руки. Обіпріться об стіну долонями. Зігнуту в коліні праву ногу підніміть убік (коліно повинне бути на рівні пояса). Представте, що перед вами високий бар’єр, який ви повинні перестрибнути. Потім відведіть коліно назад, випрямите ногу й зробіть ластівку. Нога при цьому повинна бути паралельно підлоги. Опустіть ногу. Виконаєте по 8-10 раз спочатку правою ногою, потім лівою.

8. Стоячи обличчям до спинки стільця, візьміться за неї руками, ноги широко розставлені. Повільно протягом 5 секунд присідайте, зупинитеся в самій нижній крапці й зробіть 5 пружних рухів, потім повільно випрямляйте ноги. Виконаєте 10 таких присідань. Після виконання обов’язково по черзі струсніть ногами, щоб розслабити м’язи.

9. Поставте ноги на ширині плечей, злегка зігніть їх у колінах, руки відведіть назад. Зігніть із зусиллям руки в ліктях, підніміться на носки й прогніть таз уперед, напружуючи м’язи стегон, сідниць, рук. Затримаєтеся в цьому положенні 2-3 секунди, потім поверніться у вихідне положення. Виконаєте 8 раз.

10. Ляжте на правий бік, верхня частина корпуса при цьому розслаблена, ліву ногу зігніть і покладете на праву. Пряму праву ногу повільно підніміть якнайвище, опустіть, не торкнувшись підлоги, знову й знову повторите рух. Зробіть те ж, повернувшись на інший бік. Щоб при виконанні вправи таз не завалювався назад, коліно лівої ноги пригорніть до підлоги. Можете підкласти під ступню м’який валик або згорнутий рушник.

11. Стоячи на лівім коліні, опираючись на прямі руки, праву ногу випрямите, і відведіть назад вправо, витягнутий носок торкається підлоги. Піднявши пряму праву ногу, виконаєте нею круговий рух нагору й уліво в опорній нозі, униз і вправо без перерви, 10 раз. Те ж, помінявши положення ніг. При виконанні, не згинайте коліно махової ноги, не прогинайтеся в попереку.

12. Лежачи на боці, згинайте й розгинайте коліно із зусиллям. Ви повинні почувати дуже сильну напруга в м’язах. Виконаєте по 10 раз кожною ногою.

13. Лежачи на підлозі, ноги зігнуті, стопи на підлозі. Піднімаючи таз, зводите коліна друг до друга, потім опускайтеся на підлогу. Виконаєте 10-15 раз.

14. Лежачи на спині, ноги, зігнуті в колінному й стегновому суглобах, підняті нагору (стежите, щоб між гомілкою й стегном утворювався кут приблизно рівний 120 градусам), коліна з’єднані, п’яти відтягнуті. На рахунок раз, два, розведіть ноги в сторони як можна ширше, не міняючи кута між гомілкою й стегном. На рахунок три, чотири поверніться у вихідне положення. Повторите 8-10 раз. Темп виконання вправи - повільний.Автор: ukrix | Відгуки: 2 | Перегляди: 2688 | 30/01/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Комплекс ранкових вправ
Давно подумуєте зайнятися своєю фігурою, але ніяк не виходить? Сучасній жінці важко буває приділити собі зайву годину для того, щоб залишатися гарною й стрункою. Родина, робота, діти...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:3446 | 02/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Жінка й спорт
Після 30 років більшість спортсменок перестають регулярно тренуватися й брати участь у змаганнях. Однак було б помилкою зовсім рвати зі спортом. Існують багато видів рекреаційного спорту, придатні й для жінок старше...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2920 | 19/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Гарна фігура за 8 хвилин у день
Вам хочеться мати гарну підтягнуту фігуру, але катастрофічно бракує часу на заняття спортом? Американський фітнес-тренер Джордж Круз радить, як знайти відмінну форму, тренуючи...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3153 | 30/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Спінінг і сайклінг Джона Голдберга
Ці новомодні слова позначають один з видів кардіє фітнесу, який у народі обзивають вело аеробікою. А почалося все з того, як в 90-х роках минулого століття американський спортсмен Джон Голдберг придумав кімнатний велосипед...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3264 | 02/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Фітнес - секрети для ідеального тіла
Можливостей займатися спортом, щоб бути у формі, на сьогоднішній день хоч відбавляй. Фітнес-Клубів відкрилася величезна кількість, вони перестали бути недозволенною розкішшю, а зробилися цілком демократичними. Це...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1750 | 10/07/2014 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес