Главная
поцілунки   вера   Демодеко?   геометрія   рідна   весільна   Перерва   Принесли   o.i.   косметик   103.   право   риба   союз?..   фінгер   «палеоліт»,   захворюван?   lesson   тексти   вбрання   сифони   кориця   корисна   пігментні   стоматологія  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Новорічна ялинка по фен - шуй 
Як вибрати плаття 
Як схуднути за допомогою рису 
Стильна квартира своїми руками 
Як завагітніти швидко. Пози для зачаття 
Вагітна мода, ваш стиль під час вагітності 
Як почати жити разом 
Вода, як складова формули фітнесу 
Один на вулиці, як убезпечити 
Жіночі хвороби 
Лікування глистів 
Питание при щелочном диатезе (фосфатурии) и фосфатных камнях 
Мій чужий чоловік ( про зв’язок із чужим чоловіком) 
Що може відбутися з кульовим краном у процесі експлуатації ? 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес
10 кроків до фітнес-перемоги
Ви настроєні тримати себе у формі, і починаєте прямо з ранку. Але пройшло всього кілька днів, і Ваш заряд енергії начебто станув у повітрі. Усього через місяць радісне нетерпіння змінилося відворотом. У Вас усе ще ...


Ви настроєні тримати себе у формі, і починаєте прямо з ранку. Але пройшло всього кілька днів, і Ваш заряд енергії начебто станув у повітрі. Усього через місяць радісне нетерпіння змінилося відворотом. У Вас усе ще є причини займатися спортом. У чому ж справа? Чому це так важко - зберегти правильний настрой надовго?

Якщо Ви вже колись кидали регулярні тренування, не хвилюйтеся: Ви не одні. Насправді більшість людей не можуть досягти цієї мети доти, поки не знайдуть підходящу програму. Іноді ми заздалегідь не даємо програмам шансу, навіть не спробувавши їх.

Перед Вами нескладний тест. Прийшов час довідатися: чи дійсно Ви приклали потрібні для успіху зусилля? Відповідайте;так або ні на кожне із запропонованих тверджень.

Спорт для мене - це не розвага, а те, що я повинна робити.

Я займаюся тоді, коли вдається викроїти час.

Найчастіше я займаюся одна.

Я зважуюся щодня.

Я скоріше схильна перетренуватися, чим зробити занадто мало.

Я порівнюю себе з іншими й намагаюся бути не гірше.

Якщо я відчую задишку, то припиню те, що роблю.

Пропустивши одне тренування, набагато легше пропустити й наступне.

Перед тим як почати, я запитую себе, чи хочеться мені займатися.

Я не впевнена в тому, що роблю, або не знаю, як досягти поставленої мети.

Якщо Ви відповіли ствердно хоча б на декілька із тверджень вище, Ви самі готовите для себе провал. Спробуйте змінити ці установки, переосмисливши їх. Знайдіть себе в тій ідеальній картинці, до якої прагнете!

Ключ до успіху

Скористайтеся цими нехитрими порадами й складіть свій ідеальний фітнес-план: новий, унікальний, що підходить Вам і тільки Вам. Ваші шанси добитися заповітної мети набагато збільшаться, але не тільки. Адже сенс шляху - у самому шляху. Пізнайте успіх, який Вас чекає!

1. Робіть те, що Вам по душі

По-перше, виберете те, що Ви вважаєте самим цікавим (або хоча б терпимим). Не важливо, чи буде це танець живота, аеробіка або біг.

2. Включите фітнес у свій розклад

Складіть розклад так, щоб у Вас були спеціальні дні для тренувань. Залишаючи час тренування, що легко підбудовуються під обставини, Ви переконаєте себе, що утомилися, і, подібно Скарлетт, вимовите фразу: Я подумаю про це завтра. Завтра може обернутися ще більшою втомою або зовсім ніколи не настати.

3. Скористайтеся допомогою друга

Знайдіть приятельку або приятеля, який зміг би ходити в спортзал разом з Вами. Сьогодні Ви не палко бажаєте займатися - приятель допоможе не скасувати тренування. А завтра Ви виявите таку ж просту, але діючу послугу.

4. Не живіть на вагах!

Звичка щодня зважуватися може сильно розчаровувати. Тим більше, що жир часто йде не після одного тренування, а раз у кілька днів. Відмовтеся від ваг крім тих днів, коли Ви вимірюєте прогрес за тиждень. Ще ефективніше віддати ваги на зберігання подрузі й порівнювати відсоток жиру кожні три місяці.

5. Почніть із малого

Зробивши занадто багато на самому початку, Ви не одержите нічого, крім болю в м’язах і стійкого небажання повторювати ті ж вправи знову. Перенапруга м’язів зробить ті ж рухи складніше наступного разу. Якщо у Вас болять м’язи, Ви робите більше, ніж потрібно. Зменшите відстань, час, або використовувану вагу. Нарощуйте ці показники поступово.

6. Поважайте свою індивідуальність

Усі люди різні, і порівнювати себе з кимсь не завжди правильно. Порівняння не у Вашу користь можуть розчарувати й привести до розставання зі спортом раніше, чим Ви зрозумієте, що успіх насправді є. Немає нічого більш важливого, чим те, на якому етапі особистого росту Ви перебуваєте. Повіривши в себе на самому початку, Ви закладаєте міцний фундамент для майбутніх досягнень.

7. Не мучте себе

Виконуючи будь-яку вправу, що вимагає напруги, важливо усвідомлювати власні можливості. А це значить, що, виконуючи вправу, Ви можете нормально дихати й говорити. Задишка - природній сигнал організму про те, що навантаження занадто велике. Але замість того, щоб припиняти тренування, просто трохи зменште темп. Коли Вам комфортно, Ви можете займатися довше й одержувати від цього задоволення.

8. Відпрацьовуйте пропущені заняття

Одне заняття іде за іншим, але це не повинне бути вірно про пропущені заняття! Життя вносить свої корективи в плани навіть самих завзятих з нас. Але якщо тренування пропущене, знайдіть у своєму розкладі місце для його заповнення. Якщо не вийшло або забули – не переживайте! Наступного разу зробіть ледве більше звичайного й не переживайте про це. Помніть, що рахуються відпрацьовані тренування, а не пропущені!

9. Зробіть спорт звичкою

Не боріться із собою щораз, коли збираєтеся в спортзал. Зробивши заняття лише одним з варіантів - піду або не піду, - ви даєте собі зайве потурання. Ви адже не дозволяєте собі не чистити зуби або не приймати душ. Звичка тренуватися повинна стать такою ж частиною Вашого повсякденного життя. Тим, що Ви робите не замислюючись.

10. Поставте мету

Не важливо, для чого Ви займаєтеся: здоров’я, боротьба із зайвою вагою або стресом, Вам потрібний план. Такий, який працює й змушує працювати Вас. Якщо Ви не впевнені в тому, як досягти мети, у цьому може допомогти персональний тренер. Навіть якщо Ви звернетеся тільки за програмою тренувань, це дійсно варто вкладених грошей. Адже чи навряд ви прагнете вкладати сили й час у тренування, які не приносять користі.Автор: ukrix | Відгуки: 2 | Перегляди: 2470 | 30/01/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Домашні тренажери обертовий диск
Цей «круглиш» зі звичайного спортивного магазину дуже швидко стає загальним домашнім улюбленцем. І не дивно. Приводів для такого почесного звання в нього предосить: недорого коштує, займає зовсім мало місця, к...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2911 | 11/04/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Тренування вдома - техніка безпеки
Хтось воліє тренуватися в спортзалі, хтось вдома. По суті, це справа смаку й наявності вільного часу. Заняття вдома можуть бути цілком ефективними, тільки травмонебезпека домашніх тренувань трохи вище.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3260 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Атлетична гімнастика скульптурна робота над тілом
Багато мріють про силует з помірковано розвиненими рельєфними м’язами. Для того щоб знайти бажані форми, зробити фігуру підтягнутою й позбутися зайвого жиру не потрібно професійно займатися спортом. Треба озброїтися...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3791 | 11/04/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Степ-Аеробіка. Крок за кроком
Уже кілька років степ-аеробіка займає лідируюче положення на ринку фітнес-послуг. Згадаємо самі, цей вид групових програм з’явився в Росії одним з перших. Усі, навіть бюджетні клуби, пропонували заняття з використанням...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2514 | 26/03/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Вагітність і фізичні навантаження
Мало хто буде сперечатися, що гімнастика вам корисна - як до вагітності, так і під час її. Однак іноді фізичні навантаження можуть бути надмірними, що, безсумнівно, шкідливо й небезпечно, якщо...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2799 | 30/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес