Главная
ѕ?\'||SLeeP(3)   оцінюван   нови?   Олександра   Зуби   глисти   шляхів   центр   turns   козинаки   пухлини   жіночі   301.   стафілокок   періодів   ЧИСТОТІЛ   гіпоплазія   healthy   профілактика   передчасні   страница   «ремесло»,   материальное   пологи   амариліс  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Будівельні конструкції
Будівельні роботи
Внутрішній ремонт
Дизайн інтер’єру
Елетріка, світло
Меблі, обладнання приміщень
Облаштування будинку
Підлога та стеля
Планування квартири
Проектування, дизайн
Ремонтні роботи
Устаткування та комплектуючі для ремонту
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Здорова вага під час вагітності 
Домашні тренажери. обруч 
Диня прекрасний продукт для омолодження 
Небажана вагітність 
Фізіологічна формула ідеальної любові (версія російського сексолога) 
Нудота, блювота 
Диетическое питание при ревматизме 
Виноградний догляд за собою 
Вибираємо спортивну білизну 
Правильний подих при заняттях фітнесом 
Модні аксесуари 2011 зима, весна, літо 
Природня стимуляція пологів 
Як доглядати за сухою шкірою оюличчя взимку. 6 простих порад 
Зрадництво 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Меблі, обладнання приміщень
Меблювання невеликої прямокутної кухні
Найчастіше, коли кухня маленького розміру й побудована у формі прямокутника, її ширина становить не більш двох метрів і обов’язково є присутнім вікно.   Правильним рішенням в цьому випадку, буде поставити комунікації й меблі уздовж стіни. Ширина меблів на кухні невеликих розмірів може бути близько п’ятдесяти сантиметрів і не більше.
   Якщо ж Ваша кухня досить вузька, то поставити уздовж стіни плиту, мийку, холодильник, обробний стіл, шафу навряд вийде. Тут буде дуже актуально максимально задіяти кутовий простір. Таке розміщення меблів не дуже зручне на вузьких кухнях, тому що значно зменшується територія. Усе залежить від того, чому Ви віддасте перевагу, їсти зі зручностями або зі зручностями готувати їжу, якщо найбільш прийнятний другий варіант, тоді меблі можна розміщати в кутовій зоні.
   
   При кутовому розміщенні меблів, у першу чергу потрібно вибрати робочу стіну. Як варіант, плиту й мийку можна поставити уздовж стіни, а в кут поставити кутову шафу. У випадку якщо стандартні кухонні столи не можливо розташувати, то вузькі тумби й шафи будуть якраз доречні.
   Одним зі складних моментів меблювання такого типу кімнати, поставити холодильник у саме відповідне місце, і особливо якщо він високий. Дуже гарне для нього місце, біля вікна. Як варіант, якщо між суміжною стіною й вікном є потрібна відстань, то туди теж можна поставити холодильник.
   
   Меблювання кухонь квадратної форми. Планування Г – образної форми дуже підходить, для кухонь квадратної форми, де на суміжних стінах розташовується дверний проріз і вікно. Дуже часто кути в таких кімнатах роблять скошеними.
   
   Якщо Ваша кухня квадратної форми, і в ній присутні дві суміжні, а також глухі стіни, тоді розміщення меблів Г – образної форми, можна розмістити також як і у випадку, який описувався вище. Варіант із квадратною кухнею, набагато краще прямокутної, тому що тут залишається набагато більше вільного місця для зони прийому їжи.
   
   Якщо говорити про планування Г – образної форми й скошених кутах, поруч із якими розташований водопровід, тоді обов’язкова умова, наявність мийки зі спеціальним столом, і головне що б його торці також були скошені. Правильним рішенням, тут, буде розташувати над мийкою, яка перебуває в скошеному куті, декілька відкритих полиць, які у свою чергу не передбачають наявність додаткових пристосувань. Такі начіпні полички дають можливість максимально ефективно використовувати простір.
   


Автор: ukrix | Відгуки: 3 | Перегляди: 3094 | 17/02/2013 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Технологія виробництва алкідних лаків
На сьогоднішній день вітчизняна лакофарбова промисловість робить в основному лише дві марки пентафталевих полуфабрикатних лаків – це лак ПФ-060 і лак ПФ-053, але обсяг виробництва цих лаків на порядок перекриває обсяги випуску всіх інших полуфабрикатних лаків і смол на органічні розчинниках

Автор: ukrix |Відгуки:6 | Перегляди:3839 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Виробництво й застосування емалі ПФ-115. Частина I
Емаль ПФ-115 ще з радянських часів і по сьогоднішній день є самою масово виробленою й споживаною емаллю в Росії не тільки серед алкидних матеріалів, але й, мабуть, серед усього спектра лакофарбових матеріалів

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3009 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Вибираємо кондиціонер для квартири
Для чого властиво потрібний кондиціонер, чому він нам так необхідний? Відповідь банально проста: для підтримки комфортних умов усередині приміщення незалежно від умов поза ним.

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:3418 | 11/11/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Листові матеріали й дерево (ДСП, ДВП, фанера й гіпсокартон)
У цій статті розглянуті основні види листових матеріалів, їх різновиди й способи установки,монтаж гіпсокартона й актуальні розміри ДСП. У практиці будівництва почали широко застосовуватися так звані «сухі» методи обробки, що заміняють «мокрі» процеси — штукатурку, фарбування. Для цієї мети служать листові лицювальні матеріали. Однак при їхньому використанні треба враховувати функціональне призначення приміщення

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:4293 | 30/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Скільки обробних дощок у гарної господарки
У тебе в господарстві всього одна обробна дошка?! - Неподобство! - обуряться гігієністи. Виявляється, по нормах, для кожного виду продуктів потрібна спеціальна дошка, тому на кухні їх повинне бути не менше 12.Не кожна господарка...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3381 | 18/03/2012 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень