Главная
Демодекоз   замш   медбол   глисти   передчасні   Page   геміпарез   Виникнення   гігієни   .пиріжки.   А.А.   еспандер   літні   візитна   адміністратора   методи   английский   кухня   столику   Подагра   питання   билеты   аренды   життя   виділенн?  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Дев’ять місяців радості й задоволення 
Робота в інофірмі 
Астенічний невроз 
Дієта після пологів. Головне це здоров’я дитини! 
Зміни в податковому законодавстві 
Секрети жіночого здоров’я 
Розтяжка 
We Learn English 7 class Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Як продовжити чоловічий оргазм 
Які візерунки підійдуть для одягу на повну фігуру 
Основы маркетинговой работы 
Як правильно підібрати осінньо-зимове взуття 
Вагітність і маленька матка 
Учені знайшли заміну риб’ячому жиру 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Профілактика захворювань
Тет-а-тет з імунітетом
Чи можна в Сибіру жити взимку без хвороб? Перед Новим роком завжди здається, що із січня почнеться нове життя, сил додасться й настрій покращиться. Однак до середини першого місяця року раптом виявляється, що ні сил...


Чи можна в Сибіру жити взимку без хвороб?
    Перед Новим роком завжди здається, що із січня почнеться нове життя, сил додасться й настрій покращиться. Однак до середини першого місяця року раптом виявляється, що ні сил, ні бажання не залишається навіть на щоденну рутину, не говорячи вже про подвиги. Тим часом причиною поганого самопочуття часто є уповільнені хронічні хвороби, що розвиваються на тлі зниженого імунітету. Чим сьогодні в цьому може допомогти медицина, розповідає заслужений лікар-імунолог РФ Наталя Старостина.
    Після новорічних свят ми починаємо з подвоєною силою займатися своїм зовнішнім виглядом, чистити організм, сідати на різні дієти. Треба сказати, що очищення, дієти, голодування це удар по імунітету. Для імунної системи припустимі лише розвантажувальні дні, які слід проводити один раз у тиждень тривалістю не більш 12 годин. Але набагато краще й ефективніше просто дотримуватися принципів раціонального харчування, їсти більше овочів і фруктів, а останній раз у добу приймати їжу не пізніше 18годин. Усе це забезпечить організму природне очищення. Багато скаржаться на невмотивовану слабість, втому. Чи може це бути пов’язане з імунологічними проблемами?
    Існує таке захворювання синдром хронічної втоми й імунної дисфункції дуже важке, але, на щастя, досить рідке. За час існування центру ми поставили цей діагноз усього двом пацієнтам. Причиною
   же слабості можуть бути більш ста інших різних захворювань. Тому якщо людина випробовує постійну безпричинну слабість, те це привід для серйозного обстеження, у тому числі й імунологічного. Виробники стимуляторів імунної системи затверджують, що приймання їх препаратів із профілактичною метою розв’яже всі проблеми. У медицині є поняття ауто імунне захворювання. Це ситуація, коли організм починає виробляти антитіла проти власних тканин. Приймання медикаментів без попереднього обстеження може привести до розвитку таких захворювань, так само, як і алергійних. Є люди з генетичною схильністю до подібних порушень. У цьому випадку стимуляція імунної системи навіть на перший погляд невинними препаратами може стати поштовхом до розвитку хвороби.
    Але стимулятори імунної системи може призначити й лікар-імунолог
    Бували ситуації, коли люди пройшли через усіх лікарів, але діючу допомогу одержали тільки в нас. Адже навіть у тих випадках, коли препарати призначаються лікарями й за показниками, але без обстеження імунного статусу, у людини можуть виникати серйозні проблеми. Ми не раз зустрічалися з подібними ситуаціями. На мою думку, імунолог, помічник лікарів усіх спеціальностей. У нашій клініці імунопатології ми лікуємо захворювання всілякі-від хвороби Бехтерєва, ревматоїдного артриту, цирозу печінки й гепатитів У и С до синдрому хронічної втоми. Які причини найчастіше приводять до ослаблення імунітету? Насамперед це хронічні вогнища інфекції в організмі. Ситуація збільшується популярною в останні роки формою відпочинку, посередині зими, наприклад, на новорічні свята, відправитися в жаркі країни погрітися на сонечку. Уважається, що такий відпочинок забезпечить повне відновлення сил, допоможе повернутися в гарну форму. Однак найчастіше результат буває зворотний: у людини розвивається класичний дезадаптаційний синдром, викликаний стресом перельоту з однієї країни в іншу, необхідністю пристосовуватися до абсолютно інших кліматичних умов. Людина з порушеним імунітетом після такого відпочинку починає боліти ще частіше, погіршується самопочуття в цілому. Часті простудні захворювання, незрозумілі висипи на шкірі, рецидив герпесу, фурункульоз, показання до обстеження імунного статусу.
    Що дає консультація імунолога?
    Імунолог направляє пацієнта на обстеження й виставляє діагноз. Обсяг обстеження визначає лікар, вартість його може бути від семисот до трьох тисяч рублів. Іноді буває досить ліквідувати причинні фактори ослаблення імунітету: санувати хронічне вогнище інфекції, відновити гормональне тло без призначення стимуляторів імунної системи. Але навіть при призначенні медикаментозного лікування однаково необхідне усунення причини, яка привела до виникнення імунодефіциту, інакше поліпшення настане лише на короткий час. Іноді внутрішні поломки імунної системи накопичуються поступово, ніяк не відбиваючись на самопочутті людини. Скарг немає, а в імунограмі виявляються серйозні зміни. Можна вважати, що такій людині не повезло, адже довгостроково існуючий імунодефіцит виливається у важкі онкологічні захворювання, аутоімунні процеси, алергії. Відомо, що в Клініці імунопатології проводяться клінічні випробування по застосуванню інноваційних методів лікування різних захворювань? Так, наприклад, у нас проводиться набір групи пацієнтів із хронічною герпесною інфекцією. Новий спосіб лікування полягає в тому, що із власної крові пацієнта вирощуються дендритні клітини (які найбільше активно борються в організмі з вірусом). Ці клітини навантажуються вірусними антигенами й уводяться хворому. Причому в цьому випадку такі клітини виявляють протидію тільки певному вірусу, розподіл якого й необхідно зупинити. Діагностика й лікування пацієнтів у цьому випадку проводяться зовсім безкоштовно.
    І все ж чи можемо ми вплинути на стан своєї імунної системи?
    Звичайно, адже лікар може тільки виявити конкретну поломку й усунути її, подальший
   же успіх криється в способі життя самої людини. Найважливіший стимулятор імунної системи - це позитивне відношення до життя. Я затверджую це як клінічний імунолог з багаторічним стажем роботи. Відомо, що злі люди й хворіють частіше, і видужують набагато сутужніше, чим ті, хто має позитивний настрой.
   


Автор: ukrix | Відгуки: 2 | Перегляди: 2729 | 10/03/2013 Здоров'я, медицина, захворювання - Профілактика захворювань

Ссылка на статью:

    ArabekAnini21:40 10-04-2019    
http://loveawake.ru/ - Знакомства Aiglemont. Сайт знакомств Aiglemont бесплатно, без регистрации, для серьезных отношений.
    RaymondDex23:20 30-03-2019    
Знакомства на Loveawake.Ru https://loveawake.ru - More info!..

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Як правильно купатися в ополонці
Неважливо, чи прагнете Ви зміцнити свій організм шляхом періодичних запливів у крижаній воді або ж просто бажаєте всього раз викупатися в ополонці на Водохрещення – без наших рад Вам не обійтися.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3084 | 12/05/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Профілактика захворювань
Самостійне очищення організму
Як самостійно привести свій організм у порядок? Розповідає кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Ольга Іванівна Єлисєєва - творець і керівник московського Науково-практичного оздоровчого цент...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1618 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Профілактика захворювань
Організм до зими треба готовити восени
Осінь - час підготовки організму, імунної системи до зменшення світлового дня, іншого раціону харчування, зустрічі з неминучими вірусними інфекціями холодної пори року. Наш організм тепер напружений як ніколи, навіть якщо...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1578 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Профілактика захворювань
Як підвищити гемоглобін?
За наш гемоглобін відповідають еритроцити в крові. Якщо вони пригнічуються лейкоцитами, то гемоглобін падає. Таке трапляється при втраті крові (кровотечі, перенесені операції) або ж після гострих запальних захворювань...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2665 | 28/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Профілактика захворювань
Шість проти простудних правил на щодня
Вам подобається дивитися на людей із червоними носами, що сльозяться очами й гавкаючим кашлем? Ні? Тоді, щоб їм не вподібнюватися постарайтеся дотримувати простих правил проти простудної безпеки...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2366 | 09/03/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Профілактика захворювань