Главная
Диета   плями   соль   безпека   материальное   центровка   мова   секс   «неоліт»   завдання   міжнародних   алла   периферію   А.А.   юркеви?   грудного   фінансове   хімія   геометрі   выражение   каліфорнійське   Демодеко?   олег   вагітність   міокарда  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Догляд за волоссям
Догляд за собою
Догляд за шкірою
Жіноча краса
Зачіски
Макіяж
Масаж
Одяг та аксесуари
Парфумерія й косметика
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
А тепер ранкова гімнастика! 
Такий корисний апельсин 
Алгебра 8 класс А. Г. Мерзляк, В.Б Полонский, М. С. Якир (для русских школ). № 33 
Зміцнення волосся дарунками природи 
Приймання ліків під час вагітності 10 питань, що часто задаються,  
Чайні правила й заборони 
Виробництво й застосування емалі ПФ-115. (Частина II) 
Должностная инструкция тех. персонала. 
Годівля грудьми - профілактика хвороб серця 
Плацентарна недостатність 
Здоров’я зубів залежить від наших звичок 
Кіста грудної залози 
ЛЕКЦИЯ. Патентование некоторых видов предпринимательской деятельности  
Сексуальна орієнтація, звідки що береться (Частина 1) 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Парфумерія й косметика
Чоловічий дезодорант - засіб для практичних чоловіків
Чоловічий дезодорант, придуманий наприкінці XIX сторіччя невідомим винахідником, в XXI сторіччі він продовжує свій переможний хід, поступово перетворюючись із не необов’язкового в необхідний гігієнічний засіб для чоловіків. Стики...


Чоловічий дезодорант, придуманий наприкінці XIX сторіччя невідомим винахідником, в XXI сторіччі він продовжує свій переможний хід, поступово перетворюючись із не необов’язкового в необхідний гігієнічний засіб для чоловіків. Стики, аерозолі й кулькові чоловічі дезодоранти використовують також і жінки, однак, випущені одним виробником, у них все-таки є й відмінності.

Небагато історичних фактів

Відомий той факт, що в 1888 році був винайдений перший дезодорант - речовина, яка маскувала запах поту. На жаль, достеменно не відоме ім’я винахідника. Перший у світі кульковий дезодорант прототип використовуваного повсюдно в XXI сторіччі - був придуманий в 1952 році. А в 1965 році з’явився перший дезодорант-аерозоль. В XXI сторіччі використання дезодорантів не є, як п’ятдесят років тому, прерогативою тільки жіночої статі, його активно використовують і чоловіки.

Навіщо потрібний дезодорант

Дезодорантами називають продукти косметичного призначення, основною метою яких, є ліквідація й зменшення інтенсивності або маскування неприємних запахів, що виходять від людського тіла. Найчастіше дезодорант наноситься в області пахвових западин для того, щоб нейтралізувати неприємні запахи, пов’язані із процесом розкладання секрету потових залоз мікроорганізмами. Більша частина дезодорантів одночасно є антиперспирантами, тобто викликає звуження усть залоз, які виділяють піт і шкірне сало.

Чоловічий і жіночий: у чому відмінності

Існує думка, що розподіл дезодорантів на чоловічі й жіночі досить умовно, однак воно обумовлене складом самих засобів. Так, у чоловічий варіант, у силу фізіологічних особливостей чоловічого організму потіти сильніше й видавати більш різкі запахи, виробники додають більшу кількість сильних компонентів, які агресивно реагують на бактерії й мікроорганізми, що сприяють утвору неприємного запаху. Для чоловіків проводиться більша кількість саме антиперспирантів, а для жінок більше число дезодорантів. Аромат засобу. У чоловічих він більш різкий і сильний: саме в такій концентрації його використовують для більш ефективного маскування запаху тіла. Крім цього є ще одна причина. Маркетологи, провівши ряд досліджень, прорахували, що жінки воліють використовувати дезодоранти зі слабким ароматом або зовсім без нього, тому що в їхньому арсеналі велика кількість туалетних вод і парфумів, які вони із задоволенням використовують у повсякденнім житті. Практичні чоловіки навпаки намагаються з’єднати дві вигідні споживчі якості (аромат атрибуту, що й дезодорують) в одному, купуючи дезодоранти із сильним ароматом для того, щоб не використовувати парфуми або туалетну воду. Упакування. Чоловічі дезодоранти поміщені в упакування, що містять безліч темних відтінків агресивні зображення, що мають яскраві й, можна сказати, що вони просто представляють втілення заперечення жіночності. Чоловіки більше всіх інших видів віддають перевагу стикам, а жінки кулькові дезодоранти й аерозолі.

Які бувають дезодоранти для чоловіків

Існує три різновиди чоловічих дезодорантів (втім, як і жіночих): спрей, кульковий і стик. По дослідженнях маркетологів, така форма як спреї стає менш популярною серед чоловіків, тому що представники сильної статі віддають перевагу більш практичним кульковим дезодорантам і стикам.

У сучасних засобах практично не втримується спирту, і вони включають велику кількість різних компонентів для м’якості шкіри, запобігання запаху, усілякі ароматичні добавки та інше.

Ціни на чоловічі дезодоранти

Вартість чоловічих дезодорантів досить варіабельна, починаючи від найдешевших продуктів, представлених у кожному супермаркеті (у середньому від 100 рублів) і закінчуючи елітними й ексклюзивними екземплярами ( дезодорант -спрей на натуральних компонентах від французького виробника Gamarde: близько 1 300 рублів за 100 мол).

За традицією, дорогою вважається продукція відомих Будинків парфумерії, які роблять дезодоранти з ароматами, відповідні до аромату туалетної води або парфумів (Biotherm, Estee Lauder, Clinique, Clarins та інші). Ця продукція включає до складу велику кількість речовин, що воложать шкіру, що запобігають роздратування, а також вітамінізують її.

Існує також парфумерний різновид чоловічих дезодорантів, які мають виражений запах, як і туалетна вода. Їх називають найчастіше лазневими дезодорантами. Однак цей продукт у цей час не популярний, тому що він проводиться на основі спирту й містить речовини, здатні викликати роздратування шкіри й алергійні реакції.Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 2028 | 23/06/2014 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Як вибрати дезодорант
Дезодорант, на відміну від туалетної води й парфумів, - не просто парфумерія, покликана створювати ароматний «образ», а необхідний повсякденний засіб гігієни, особливо актуальний в спекотну пору року.

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2977 | 22/10/2011 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика
Літні аромати
Пекуче літо затягає нас у вир ароматів. Пахне все: трави й дерева, ягоди й городина на прилавках ринків, річкова вода й прогрітий пісок....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1502 | 03/11/2014 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика
Як вибрати дезодорант
Дезодорант, на відміну від туалетної води й парфумів, - не просто парфумерія, покликана створювати ароматний «образ», а необхідний повсякденний засіб гігієни, особливо актуальний в спекотну пору року.

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2832 | 22/10/2011 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика
Ніч ніжна
Час стирає з пам’яті місця, обличчя, жести, голоси, але він не владно над запахами. Навіть самий тонкий відгомін аромату парфумів, якими вона пахнула на Тому Самому Побаченні, і через роки буде...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1474 | 03/11/2014 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика
Крем для жирної шкіри, в пошуках матової досконалості
Жирна шкіра доставляє її власникам масу незручностей. Крім звичного сального блиску на чолі, носі й підборідді, це ще й розширені пори, часто забиті через недостатнє очищення обличчя, збуджені горбки. Усе разом...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3217 | 15/11/2012 Красота, імідж, одяг - Парфумерія й косметика