Главная
дисципліни   производственная   кухня   захворювань   Виникнення   17.3   банкротство   багатоводдя   тканина   оцінюван?   інфаркт   Жаке?   pairs.   services   міжнародних   фінансове   лікуванн   Подагра   Торговая   «бронзовий   English,   Модні   Юрій   косметик   методи  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Кухня економ класу й меблі для неї  
Десять несподіваних корисних властивостей кави 
Як правильно зробити бізнес-подарунок 
Сама собі косметолог 
Правда про розтяжку 
Рідна мова 7 клас Олександра Глазова, Юрій Кузнецов. Вправа 359. 
Простий і дивний гарбуз 
Цілющі сили збалансованого харчування 
Швидкий масаж і 6 корисних порад 
Скелі Мохер в Ірландії - найвищі скелі Європи.  
Як зменшити нудоту при вагітності 
Гестоз 
Жіночий парфум. Історія тріумфу 
12 знакових речей восени 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Правильне харчування
Користь або шкода від засобів для схуднення
Останнім часом стало дуже модно вживати всілякі рослинні набори, у тому числі чаї, які нібито сприяють схудненню. Як відомо ці напої виготовляються звичайно на основі трав. Але виявляється, ...


Останнім часом стало дуже модно вживати всілякі рослинні набори, у тому числі чаї, які нібито сприяють схудненню.

Як відомо ці напої виготовляються звичайно на основі трав. Але виявляється, що поряд з позитивним ефектом, дані напої здатні викликати побічну дію. Так, засоби, що впливають на товстий кишечник, прискорюючи пересування його вмісту, як правило, містять смолисті речовини, які викликають роздратування слизуватої кишечнику.

У людини з’являються неприємні перейми подібні болі внизу живота. Дуже рідко в торгівлі можна знайти чай для схуднення, який би не виявляв побічного ефекту.

Для зм’якшення побічного ефекту рекомендується вживати чаї для схуднення натще перед сніданком або ввечері після вечері, оскільки їх послаблююча дія починає проявляти себе не раніше чим через 8-10 годин.

Уживання подібних засобів для схуднення протягом тривалого часу, не безпечно для здоров’я. У результаті в організмі може порушитися водний обмін, що в остаточному підсумку приведе до дефіциту мікроелементів і інших необхідних речовин. Крім того, із припиненням приймання чаю для схуднення виявляється млявість кишечнику. Подібний ефект мають і інші рослинні набори.

У засобах масової інформації дуже сильно рекламуються препарати для схуднення, що пригнічують апетит, аж до повного його зникнення. Подібні препарати також виготовляються на рослинній основі.

Відразу прагну попередити, що людям, які страждають серцево-судинними захворюваннями, краще звертатися за порадами до лікаря, а не займатися самолікуванням біологічно активними добавками.

Придушення апетиту, бадьорість, підвищена працездатність усе це характерно тільки для початкової стадії застосування даних препаратів. Потім порушення переміняється гальмуванням, з’являється сонливість, зростає втома, тобто наступає нервове виснаження.

Кофеїн вхідний найчастіше до складу препаратів, також підсилює секреторну діяльність шлунку, але при тривалім застосуванні й одночасній відмові від їжі може привести до розвитку виразкової хвороби шлунку.

Цілком очевидно, що таблетки,які містять кофеїн, не можна приймати тим, хто страждає артеріальною гіпертонією, безсонням, а так само людям літнього віку. Зверніть увагу, що найчастіше в прикладених інструкціях до даних препаратів про ці протипоказання звичайно не говориться.

Особливо шкідливий препарат для зниження апетиту, вагітним. Усім жінкам, що очікують дитину або, що годують грудьми, взагалі не рекомендується намагатися схуднути. Краще зробити це трохи пізніше. Недавні дослідження вчених-медиків з Венеції показали, що препарати, які знижують апетит, викликають підвищення тиску в крові й легенів.

Дані їх досліджень говорять, що в більшості людей, які приймають подібні препарати, у підсумку розвиваються захворювання серця й легенів, а також гіпертензія, що супроводжується утрудненням подиху, підвищеною стомлюваністю, запамороченням і т.п.

У результаті тривалого застосування, препарати, що знижують апетит, викликають підвищену нервозність і приводять до депресії, а також впливають на функцію головного мозку.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 1840 | 10/07/2014 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Дієта по групі крові
Ти ніколи не замислювалася, чому жити не можеш без м’яса, а твоя подруга ставиться до нього байдуже? Чому для одних людей немає нічого більш приємного, чим поласувати шашличком, а інші без розуму від якогось там...

Автор: ukrix |Відгуки:7 | Перегляди:2715 | 14/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Худнемо без дієт
Схуднення вимагає від нас внутрішньої організації й дисципліни. Щоб хоч якось підготувати себе до цього, можна спробувати почати здалеку: з перегляду того, що ми їмо, як ми їмо, як спимо, як думаємо.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3156 | 13/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Як не варто худнути. Новини з світу струнких
Слухами земля повниться. Те ж саме можна сказати й про способи й методи схуднення. На сторінках глянсових журналів і тим більше просторах глобальної мережі Інтернет ви відшукаєте безліч ультрамодних дієт і порад ваших соратниць...

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:2899 | 02/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Веселі дієти каш
Багато твердих дієт не допускають уживання каш, пояснюючи це тим, що в них дуже багато вуглеводів. І адже, дійсно, більшість жінок уважає, що під час дієти потрібно знижувати кількість споживаних вуглеводів...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2852 | 19/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Пекучий перець пошук для бажаючих схуднути
Американські вчені розвінчали міф про те, що дигідрокапсіат, що входить до складу пекучого перцю сприяє схудненню. Як виявилося, ця речовина, на жаль, не має « жиро спалених властивостей» . Від блюд...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3034 | 09/04/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування