Главная
перевод   vegetable   класс   мазі   щеплен   Жінка   вугрі   функці   miss   лікуванн?   геометрі   WRITE   керамогранит   читание   контроль   передчасні   спорт   жіночі   проект   Переклад   племінний   питання,   философи?.   енергія   тенденції  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Аркові прорізи, як позбутися стандартів типових приміщень 
Як скласти дієту 
Воздушное кольцо 
Зубні коронки 
Як розфарбувати постільну білизну або покривало власними принтами 
Друга дитина 
Договор аренды оборудования у физического лица 
Українська мова 8 клас А.А. Ворон, В.А Солопенко. Вправа 340. 
Чоловіча мода, зимові пальто сезону  
Синдром втомлених ніг 
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ ТА ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ із курсу “Основи бізнесу”  
Чим вилікувати застуду. 
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі» 
Причини жіночої безплідності 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Правильне харчування
Користь або шкода від засобів для схуднення
Останнім часом стало дуже модно вживати всілякі рослинні набори, у тому числі чаї, які нібито сприяють схудненню. Як відомо ці напої виготовляються звичайно на основі трав. Але виявляється, ...


Останнім часом стало дуже модно вживати всілякі рослинні набори, у тому числі чаї, які нібито сприяють схудненню.

Як відомо ці напої виготовляються звичайно на основі трав. Але виявляється, що поряд з позитивним ефектом, дані напої здатні викликати побічну дію. Так, засоби, що впливають на товстий кишечник, прискорюючи пересування його вмісту, як правило, містять смолисті речовини, які викликають роздратування слизуватої кишечнику.

У людини з’являються неприємні перейми подібні болі внизу живота. Дуже рідко в торгівлі можна знайти чай для схуднення, який би не виявляв побічного ефекту.

Для зм’якшення побічного ефекту рекомендується вживати чаї для схуднення натще перед сніданком або ввечері після вечері, оскільки їх послаблююча дія починає проявляти себе не раніше чим через 8-10 годин.

Уживання подібних засобів для схуднення протягом тривалого часу, не безпечно для здоров’я. У результаті в організмі може порушитися водний обмін, що в остаточному підсумку приведе до дефіциту мікроелементів і інших необхідних речовин. Крім того, із припиненням приймання чаю для схуднення виявляється млявість кишечнику. Подібний ефект мають і інші рослинні набори.

У засобах масової інформації дуже сильно рекламуються препарати для схуднення, що пригнічують апетит, аж до повного його зникнення. Подібні препарати також виготовляються на рослинній основі.

Відразу прагну попередити, що людям, які страждають серцево-судинними захворюваннями, краще звертатися за порадами до лікаря, а не займатися самолікуванням біологічно активними добавками.

Придушення апетиту, бадьорість, підвищена працездатність усе це характерно тільки для початкової стадії застосування даних препаратів. Потім порушення переміняється гальмуванням, з’являється сонливість, зростає втома, тобто наступає нервове виснаження.

Кофеїн вхідний найчастіше до складу препаратів, також підсилює секреторну діяльність шлунку, але при тривалім застосуванні й одночасній відмові від їжі може привести до розвитку виразкової хвороби шлунку.

Цілком очевидно, що таблетки,які містять кофеїн, не можна приймати тим, хто страждає артеріальною гіпертонією, безсонням, а так само людям літнього віку. Зверніть увагу, що найчастіше в прикладених інструкціях до даних препаратів про ці протипоказання звичайно не говориться.

Особливо шкідливий препарат для зниження апетиту, вагітним. Усім жінкам, що очікують дитину або, що годують грудьми, взагалі не рекомендується намагатися схуднути. Краще зробити це трохи пізніше. Недавні дослідження вчених-медиків з Венеції показали, що препарати, які знижують апетит, викликають підвищення тиску в крові й легенів.

Дані їх досліджень говорять, що в більшості людей, які приймають подібні препарати, у підсумку розвиваються захворювання серця й легенів, а також гіпертензія, що супроводжується утрудненням подиху, підвищеною стомлюваністю, запамороченням і т.п.

У результаті тривалого застосування, препарати, що знижують апетит, викликають підвищену нервозність і приводять до депресії, а також впливають на функцію головного мозку.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 1905 | 10/07/2014 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Оцет необхідний для омолодження
Жирні кислоти й антиоксиданти потрібні жіночому організму для збереження молодості й краси. Шведські вчені на підставі недавно завершеного дослідження склали великий список продуктів харчування, особливе поле...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3025 | 09/04/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Формула ідеального сніданку
Чим далі, тим більше наукових доказів, що сніданок у справі схуднення - найважливіша ланка. Якщо вам удасться правильно вибудувати перше приймання їжі, то проблема безконтрольного перекусу й вечірнього - жору відпаде ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3279 | 02/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
РАЗДЕЛЬНОЕ ПИТАНИЕ
У древних греков была поговорка: \"Мы - это то, что мы едим\". Чтобы поддерживать себя в хорошей форме, вовсе не обязательно следовать новомодным диетам. Достаточно придерживаться основных принципов рационального питания.

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:4107 | 27/03/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Вітаміни для чоловіків
Вітаміни потрібні організму людині цілий рік, адже вони беруть участь у всіх процесах обміну речовин в організмі. Але особливо вони необхідні взимку й навесні, коли на столі так мало свіжих овочів і фруктів....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3707 | 11/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Зайві кілограми. Як обмежити себе від зайвих кілограмів під час відпустки
Виглядаєте прекрасно, у період відпустки, незважаючи на всі спокуси. Багато з людей бояться відпусток, тому що, як правило, це значить трохи зайвих кілограмів. Деякі навіть відмовляються від свят і запрошень на...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2830 | 14/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування