Чоловік за грибами ходив, вирішила зробити жульєн. У принципі, чим відрізняється це блюдо французької кухні він наших рідних смажених грибів у сметані. . . ну так добре. . . не поліземо в нетрі. . . нехай буде жульєн, слово то яке гарне. . .
Чоловік за грибами ходив, вирішила зробити жульєн. У принципі, чим відрізняється це блюдо французької кухні він наших рідних смажених грибів у сметані. . . ну так добре. . . не поліземо в нетрі. . . нехай буде жульєн, слово то яке гарне, ніжне. . . іноземне. . . так і дзюрчить як струмочок. . . ))) Отже. . . для початку сунемо ніс в енциклопедію. . . крихта знань нікому не перешкодить, іноді адже корисно й ерудицією блиснути. 1. У французькій кулінарії "жульєном" називають нарізку молодих овочів для супів. 2. Салати й супи, приготовлені з таких тонко нарізаних овочів, називаються жульєнами. У кулінарії важливу роль відіграють жульєни із грибів, як закуски або гарніру й м’ясні жульєни для готування салатів. 3. Також так називається форма нарізки соломкою. . Рецептів жульєнів існує безліч. . . ну раз у нас гриби, так від грибів і починаємо танцювати. Я готовлю по рецепту "середньому арифметичному", тобто систематизувала всі відомі й роблю по-своєму. Розповідаю як готовлю я. Цибулю дрібно нарізати й обсмажити на вершковім маслі до золотавого кольору. Гриби нарізати уздовж середніми пластинами. Розігріти в глибокій сковороді соняшникове масло й обсмажувати гриби з цибулею 10 хв. на середньому вогні. Додати до грибів сметану й тушкувати ще близько 10 хв. Борошно обсмажити на сухій сковороді до золотавого кольору, дати небагато охолонути й розвести в 1/3 склянки молока. Отриману борошняну суміш влити в основну масу тонким струмком, помішуючи. Якщо жульєн виходить занадто густим (по консистенції він повинен нагадувати сметану), додати ще небагато води або молока, посолити, поперчити. Тушкувати ще 5-10хв. Перекласти у вогнетривку форму, горщик або розкласти по кокотницям. Кокотниці- Це невеликі вогнетривкі горщики з ручкою, для готування гарячих закусок. Крім жульєну, кокотниці можна використовувати для готування різних мусів, суфле й інших блюд. А найпростіший варіант - залишити жульєн у сковороді, якщо вона підходить для запікання в духовці. Потім рясно посипати нашу масу натертим на великій тертці сиром, небагато меленого чорного перцю. Поставити в духовку на кілька хвилин, доти поки сир не розплавиться. Цей жульєн можна подавати як загальним блюдом при прийманні гостей, так і порціонно для повсякденного харчування. Приготовлену основу жульєну можна зберігати в холодильнику. Просто дістаєте, перекладаєте в порціонну ємність, посипаєте сиром, на кілька хвилин у духовку й готове! Зразкові пропорції - 500гр. свіжих грибів, 2 голівки цибулі, 50гр. вершкового масла, 250 гр. сметани, 250 гр. плавленого сиру або будь-якого твердого легкоплавкого, несолоного, 2 ст. ложки борошна, сіль, перець, зелень. Смачного
Якщо правильно приготувати яловичі легені, то навряд чи хто зможе зрозуміти із чого ви "склали" це блюдо. Крім того, що виходить смачно, це ще й дуже доступно. . . .
Такі котлети можна готовити з будь-якої риби. А морква надає їм пікантний смак, колір і збагачує вітамінами, так необхідними нам у зимову пору. 500 г рибного філе, 80 г вершкового масла, 2-3 цибулини, 2 яйця, 2 столові. . . .
Яке літо без пікніка? Який пікнік без шашлику? Хто відмовиться від палички ароматного, що пахне димком засмаженого м’яса? Як правильно приготувати смачний шашлик, у чому можна маринувати м’ясо й різноманітні рецепти шашлику. . .
Вальгусна деформація стопи (hallux valgus), або, як говорять у народі, - кісточка ( - шишка), — недуга, що часто зустрічається в представниць прекрасної статі. Причини виникнення hallux valgus до кінця неясні...