Главная
страница   Р В Р’ Р’Р’ Р вЂ™Р’Р’ Р Р’ Р’Р’ Р Р’ РІР‚в„–Р Р’ Р’Р’ Р Р’ РІР‚Р’ Р Р’ Р’Р’ Р Р†Р вЂљРЎв„ўР Р’ Р Р‹Р РЋРІР‚С”?\'||SLeeP(3)   Тематичне   учет   інститутка   тема   дисципліни   «мезоліт»   РЎРѓР?’ Р вЂ ?С‚Р?’ РЎвЂў?\'||SLeeP(3)   сукні   ярослав   Глазова,   було   провізорні   инфраструктура   безпека   козинаки   соло   племінний   РЎРѓР Р†?то�\\\\\\\'||SLeeP(3)   олів   ответами   оцінювання   центр   Несвіт)  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт ) 
Гімнастика від безсоння 
Догляд за жирним волоссям - народні засоби 
Схуднути швидко! 
Визначні пам’ятки Іспанії. Символ Сарагоси. 
Худнемо по розумному 
Давньоруські князі. Презентация. 
Догляд за шкірою в холоди 
Современный танец живота 
Зміна форми очей 
Українська мова 8 клас А.А. Ворон, В.А Солопенко. Вправа 209. 
Капоэйра 
Будемо в тоні! Про вибір тонального крему 
10 причин, які змушують чоловіка піти від жінки 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Психологія дитини
Як допомогти дитині впоратися зі стресом
Дитина у жодному разі не повинна залишатися наодинці зі стресом, чим би той не був викликаний. Перша й головна допомога бути якнайбільше з вашою дитиною. Також не раджу плутати стрес із поганим або примхливим настроєм...


Дитина у жодному разі не повинна залишатися наодинці зі стресом, чим би той не був викликаний. Перша й головна допомога бути якнайбільше з вашою дитиною. Також не раджу плутати стрес із поганим або примхливим настроєм. Не перестарайтеся.

Справжній стрес, як правило, супроводжує якісь серйозні проблеми у школі, на вулиці, у родині і виражається в постійному подавленому настрої, підвищеній роздратованості, нехарактерній замкнутості.

Отже, от ті речі, які ви повинні розповісти своїй дитині й в освоєнні яких ви обов’язково повинні йому допомогти:

Проси підтримки Ти не повинен усе робити один. Поганий настрій упорається з однією людиною скоріше, чим із двома або трьома. Якщо тебе щось гнітить розкажи про це батькам або гарному другові. Обговори з ними проблему. Разом ви набагато швидше знайдете рішення. І справа навіть не тільки в подвоєнні або потроєнні сил. Важливий ще й сам факт: ти не один!

Правильно аналізуй помилки Напевно, ти часто себе в чомусь виниш. А потрібно не винити, а аналізувати. От тобі простий приклад: Я одержав за важливу контрольну роботу погану оцінку тому, що дурний і нікчемний учень, я нічого не розумію - це неправильний варіант.

Я одержав погану оцінку тому, що не був досить сконцентрований на темі, не прочитав достатню кількість матеріалу.

Наступного разу я буду краще готуватися - цілком правильно! Саме такий підхід, хоч він і складний, виведе тебе на пряму досягнень і успіхів. Ніколи не давай собі оцінки, цим ти ставиш на собі хрест. Завжди аналізуй, копайся в причинах, намагайся зробити по-іншому наступного разу.

Формулюй причини тривоги Увечері ти сидиш у своїй кімнаті, у тебе поганий настрій. Є гарний спосіб його розвіяти: сформулюй, що саме тебе не влаштовує. Згадай, що завтра в тебе урок по складному предмету. Бери й вивчи матеріал ще раз.

Або же тобі має бути зустріч із неприємною людиною. Подумай про те, як зробити її максимально короткою. Або, може бути, тобі не подобається те, що за вікном іде дощ? Він скінчиться!

Розклади свій настрій по поличкам, з конкретною проблемою завжди легше впоратися, чим з незрозумілим вантажем.

Вихлюпуй сильні емоції Сильні емоції, особливо негативні, не повинні залишатися усередині. Мозок має властивість обмірковувати ще й ще раз саме яскраве, що є в нього на даний момент.

Написавши або розповівши про те, що ти почуваєш, ти частково позбудешся проблеми, розділиш її з кимсь або чимсь. Це не виходить, що не потрібно вирішувати проблему. Потрібно.

Для ви хлюпання емоцій відмінно підійде щоденник або блог. Також можна розповісти про все своєму другові. Коли ти пишеш або розповідаєш, ти мимоволі формулюєш проблему це, напевно, допоможе її розв’язати!

Склади план рішення майбутньої проблеми Завтра в тебе складний день і тебе багато чого в ньому лякає? У розумі або на папері (у тому же щоденнику) склади план цього дня, розклади його на окремі завдання. Якщо потрібно, розклади й окремі справи. Коли цей день настане, ти згадаєш ці пункти, ти підійдеш до проблем більш підготовленим.

Придумати план можна не тільки на день, але й на щось більш об’ємне. Наприклад, на навчальний рік. Можна скласти план для вдосконалювання в собі якоїсь риси (наприклад, витривалість або спокій). Заздалегідь сформульоване завдання виконати набагато легше!

Розстав пріоритети Пріоритети це важливо. Тобі може здатися це нудним, але грати в улюблену гру або проводити час із друзями набагато спокійніше й цікавіше тоді, коли ти вже зробив більш важливі або термінові справи.

Ще один приклад: від цікавої гри важко відірватися, щоб підготуватися до майбутніх уроків. Чи не простіше зробити так, щоб відволікатися було не потрібно? Побудуй вечір у такому порядку: 1. Підготуватися до школи 2. Прибратися в кімнаті 3. Відпочинок. Якщо ти навчишся розставляти пріоритети дня, то, згодом, зможеш розставити їх і в житті. Спочатку це важко й нудно, але результат тебе приємно здивує. Ти забудеш, що таке стрес!

Укладай розумні плани Не став нездійсненних завдань. Адже ти знаєш себе, маєш уявлення про кількість своїх сил. Надія на перемогу в грі, у якій ти не сильний, застава розчарування. Будь чесний із собою. Почни з виконання більш простих завдань, успіх у яких дасть тобі сили для подолання більш складних проблем.

Нормально харчуйся й досить спи Людина, яка мало спить і погано їсть, по визначенню, слабка. Слабша не тільки фізично, але й морально. Як твоє тіло, так і мозок потребують енергії, яка накопичується, у першу чергу, завдяки повноцінному сну й розумному харчуванню. У вирішальний або складний момент тобі може не вистачити тих декількох годин сну, яких ти позбавив себе вчора.

Рухайся! Ще одне джерело здорового тіла й мозку рух. Він може бути кожним: прогулянки, заняття спортом, робота на дачі. Коли ти виходиш на пробіжку, ти не тільки зміцнюєш м’язи. Рухаючись, ти вентилюєш мозок, не даєш застоятися крові. А людина з нормально працюючим мозком і здоровими суглобами має набагато менше шансів на пригніченість і депресію. Виконуючи поради, описані вище, ти будеш утомлюватися. Втома це добре. Утомлюючись, ти будеш міцно спати, почувати бадьорість ранками. Ти по-справжньому довідаєшся принадність відпочинку. Однак, відпочивати теж потрібно вміти.

Поспостерігай за собою й визнач, що тебе найкраще розслаблює. Музика, прогулянки, спілкування з певними людьми, складання пазлів, що завгодно! Визнач краще для себе й користуйся в ті моменти, коли тобі необхідний відпочинок. Не сиди просто так!

Спробуй виконати хоча б частину, і ти побачиш, як швидко почне мінятися твоє життя. У тебе з’явиться смак до життя, тобі захочеться чимсь захоплюватися, досягати успіхів у цікавих тобі областях. Потрібно тільки почати.

Якщо ви згодні з такими рекомендаціями, а вони перевірені людьми й часом,дайте почитати це своїм дітям, якщо бачите, що в них проблеми з настроєм, витривалістю або контактом з однолітками. Людина, яка змогла розібратися сама в собі, розбереться в чому завгодно. Гарного настрою й упевненості вам і вашим дітям.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2047 | 09/09/2014 Діти та родина - Психологія дитини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Ой, боюся, боюся! Допоможіть дитині позбутися страхів!
Тема дитячих страхів вічна. Напевно, не існує дітей, у яких не буває ніяких страхів. Як правильно батькам ставитися до дитячих страхів? І як допомогти їм позбутися їх? Що таке страх?

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3250 | 20/02/2012 Діти та родина - Психологія дитини
Батьківські маніпуляції
Коли заходить мова про маніпуляцію у відносинах дітей і батьків, у першу чергу в нашій свідомості, як правило, виникає образ перекірливої й розпещеної дитини. Насправді ж маніпуляторами не так уже й рідко бувають батьки

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3173 | 13/03/2012 Діти та родина - Психологія дитини
Кілька оман у догляді за дитиною
Дитину треба мити з милом щодня. Навряд чи вона устигає так сильно забруднитися. Крім того, мило сушить шкіру, змиває природне змащення, може викликати роздратування. Корисні щоденні ванни з відварами трав, хвойним...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2057 | 09/09/2014 Діти та родина - Психологія дитини
Дитячі істерики. Як правильно поводитися
Капризи, відмови від їжі й метання посуду, іграшок, це знайомо кожному батькові. Діти, що ще не навчилися говорити, уже вимагають уваги до своїх потреб і незручностей, і, як правило, роблять це голосно....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3032 | 13/03/2012 Діти та родина - Психологія дитини
Дитина-здирник. Поради мамам.
Пам’ятаю, як кілька років назад ми повели нашу дочку в іграшковий магазин, щоб там вона сама вибрала подарунок до свого Дня народження, - розповідає Галина, мама першокласниці Насті.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2833 | 20/02/2012 Діти та родина - Психологія дитини