Главная
Вправ   шопен   літні   підібрати   холестерин   Несвіт,   Демодекоз   астма   олег   блискавка   зубами   міома   Глазов?   центр   геміпаре?   банкротство   Тематичне   кухня   Алгебра   косметик   було   «палеоліт»,   Київської   Зуби   ртуть  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Для чого потрібні сифони й вентиляційні труби? 
Житло в Криму.Бар'єр свiдомостi. 
Одна цивілізація два підходи 
Лляне масло кращий друг нашого здоров’я 
Як підготувати дитину до 1 вересня 
Камінь Pierra - частка середньовічної Франції 
Незапланована вагітність 
Робота над помилками 
Чим зайняти дітей на Новий рік 
Правильное питание 
Що слід зробити до зачаття дитини 
Літні аромати  
Зачіски, які роблять вас молодше 
Заказать печать цифрового фото, Киев. 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Нетрадиційна медицина
Фітотерапія й жіноче лібідо
Безсумнівно, вам доводилось чути про трави й лікарські засоби, що підсилюють статевий потяг у чоловіків. У цей час увагу вчених і лікарів залучила проблема посилення статевого потягу в жінок....


Безсумнівно, вам доводилось чути про трави й лікарські засоби, що підсилюють статевий потяг у чоловіків. У цей час увагу вчених і лікарів залучила проблема посилення статевого потяга в жінок.

По даним проведеного недавно дослідження, жіноче лібідо послабляє стрес, перевтома на роботі й деякі проблеми, пов’язані із сексуальністю жінки; найчастіше, ці фактори впливають на лібідо навіть сильніше, чим клімактерична перебудова організму. Тільки із цієї причини галенові (трав’яні) харчові добавки для посилення лібідо слід розглядати як частину цілісного підходу, спрямованого на поліпшення якості життя. Релаксація, раціональне харчування й самореалізація - от основи здорового способу життя, при якім зберігається сильний статевий потяг.

Перш ніж приймати галенові препарати для посилення лібідо, проведіть ретельне дослідження, щоб уникнути можливих побічних ефектів; а якщо ви вже приймаєте подібні препарати, то потрібно подбати й про здоров’я в цілому, а також знизити рівень стресу, інакше ефект препаратів буде слабким.

Натуральні трави, що підсилюють статевий потяг у жінок

Якірці сланкі (Tribulus terrestris)

Якірці сланкі - найпоширеніший трав’яний лікарський засіб, який прописують для посилення статевого потягу як у жінок, так і в чоловіків. Дія якірців заснована на збільшенні вироблення лютеїнізіруючого гормону (LH) рівня, що стимулює підвищення, тестостерону. У жінок з ослабленим лібідо часто знижений рівень тестостерону, тому підвищення рівня цього гормону приводить до нормалізації лібідо.

Крім того, приймання якірців сприяє підтримці нормального рівня тестостерону, що дуже важливо для запобігання розвитку чоловічих вторинних статевих ознак. Якірці слід приймати з обережністю, оскільки вони мають ряд побічних ефектів, зокрема, викликають припливи в жінок клімактеричного віку (також внаслідок збільшення вироблення лютеїнізіруючого гормону, який нібито підсилює клімактеричні прояви).

Даміана (Turnea diffusa)

Ця рослина широка використовується для посилення лібідо в чоловіків і жінок уже протягом декількох сторіч. Як і якірці, даміана сприяє підвищенню рівня тестостерону. Саме на цьому заснована її дія як афродізіака.

Шатаварі (спаржа кістевидна) (Asparagus racemosus)

Ця рослина широко застосовується в аюрведичній практиці й виростає в тропічних лісах Індії. «Шатаварі» дослівно переводиться як «, що має 100 чоловіків». В Аюрведі використовується корінь рослини. Шатаварі є основною рослиною, що омолоджує для жінок, такою же, як Ашваганда - для чоловіків. Шатаварі тонізує й омолоджує в першу чергу жіночі статеві органи. Це відомий антиоксидант, що запобігає дегенеративні зміни, зв’язані зі старінням. Але також ефективно впливає й на всі інші органи й системи організму: кровообіг, дихальну, травну, репродуктивну. Застосовується звичайно при слабості жіночих органів, імпотенції, безплідності, клімактеричному періоді. Харчує яйцеклітини й підвищує їхню здатність до запліднення. Крім того, сприяє розвитку любові.

Дикий ямс (Dioscorea villosa)

Фіртостеріни, що втримуються в бульбах дикого ямса, - своєрідні попередники статевих гормонів естрогену й прогестерону. Учені не можуть прийти до єдиного висновку щодо того, чи підвищує дикий ямс рівень прогестерону, однак ця рослина дійсно стимулює лібідо, збільшуючи вироблення естрогену. Крім того, дикий ямс зменшує ймовірність розвитку серцевих захворювань і раку грудей в жінок пост клімактеричного віку.

Застосування галенових препаратів для посилення лібідо

Рослини, що підсилюють лібідо в жінок, також корисні й для лікування деяких захворювань і розладів, стресу, перед менструального синдрому, сухості в піхві й симптомів клімаксу. Досвідчений фітотерапевт допоможе підібрати підходящу комбінацію трав, яка допоможе не тільки підсилити статевий потяг, але й полегшити симптоми клімаксу. Трав’яні харчові добавки не просто підсилюють статевий потяг, але й усувають причину ослаблення лібідо й поліпшують стан здоров’я в цілому. Ослаблення й втрата статевого потягу - розповсюджена проблема, але причини цього явища різноманітні. Перш ніж приймати будь-які галенові препарати, обов’язково пройдіть медичне обстеження й проконсультуйтеся в терапевта.Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 1913 | 17/09/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Народні засоби від головного болю
Головний біль може виникнути раптово й причин тому тисячі: від нервових потрясінь до переохолодження, від перевтоми, стресу, авітамінозу й інших недуг.

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:4454 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина
Саморобні "гірчичники"
Гірчичники використовують і при кашлі, і для прогрівання суглобів, м’язів. Я зробила чудові «гірчичники» з піску й тепер не бігаю щораз по аптеках, а тільки розігріваю свої саморобні ліки перед застосуванням.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2756 | 05/05/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина
Обліпихове масло життєва сила сонячних ягід
Обліпихові дерева й чагарники - це вологолюбні рослини, які добре приживаються на берегах рік і поширені на всім протязі нашого величезного материка. Свою назва обліпиха одержала завдяки дрібним плодоніжкам...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3958 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина
Традиційна китайська медицина й лікування проблемної шкіри
Китайська теорія про лікування продуктами харчування заснована на припущенні про вплив холодної й гарячої енергії їжі на різні енергії організму....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1699 | 17/09/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина
Лавровий лист і його корисні властивості
Запах лаврового листа всім нам знаком з дитинства, багато господарок кладуть його в перші й другі блюда, у студні, соуси і так далі. Майже завжди лавровий лист використовують і для домашнього консервування овочів.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:5963 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина