Главная
219.   контроль   оптимізаційні   рілейшнз   СЃРІ?то?'||SLeeP(3)   Вправ   профілактика   монома?   Плейфера   Page   109.   ними   полезные   ископаемые   фінгерінг   Рухлива   пародонтоз   простудних   информатик   билеты   Рідн   Lessons   многочленів   РЎРѓР Р†?то?'||SLeeP(3)   Фінансов?   Урок  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Троє в постелі 
Як підвищити ймовірність вагітності 
Спідниці 2011 сама актуальна довжина й крій 
Хвороби- одні на двох 
Макіяж для круглих очей як, зробити круглі очі виразніше 
Як не впасти в ступор у конфліктній ситуації 
Застуда. Боремося народними засобами 
Знайомства в інтернеті. Правила 
Як вилучити накип 
Склади для перманенту 
Барна стійка на замовленя 
Які продукти сприяють схудненню 
Як перетворити свою зовнішність за 14 днів 
Анорексія збуджує не гірше наркотику 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Нетрадиційна медицина
Фітотерапія й жіноче лібідо
Безсумнівно, вам доводилось чути про трави й лікарські засоби, що підсилюють статевий потяг у чоловіків. У цей час увагу вчених і лікарів залучила проблема посилення статевого потягу в жінок....


Безсумнівно, вам доводилось чути про трави й лікарські засоби, що підсилюють статевий потяг у чоловіків. У цей час увагу вчених і лікарів залучила проблема посилення статевого потяга в жінок.

По даним проведеного недавно дослідження, жіноче лібідо послабляє стрес, перевтома на роботі й деякі проблеми, пов’язані із сексуальністю жінки; найчастіше, ці фактори впливають на лібідо навіть сильніше, чим клімактерична перебудова організму. Тільки із цієї причини галенові (трав’яні) харчові добавки для посилення лібідо слід розглядати як частину цілісного підходу, спрямованого на поліпшення якості життя. Релаксація, раціональне харчування й самореалізація - от основи здорового способу життя, при якім зберігається сильний статевий потяг.

Перш ніж приймати галенові препарати для посилення лібідо, проведіть ретельне дослідження, щоб уникнути можливих побічних ефектів; а якщо ви вже приймаєте подібні препарати, то потрібно подбати й про здоров’я в цілому, а також знизити рівень стресу, інакше ефект препаратів буде слабким.

Натуральні трави, що підсилюють статевий потяг у жінок

Якірці сланкі (Tribulus terrestris)

Якірці сланкі - найпоширеніший трав’яний лікарський засіб, який прописують для посилення статевого потягу як у жінок, так і в чоловіків. Дія якірців заснована на збільшенні вироблення лютеїнізіруючого гормону (LH) рівня, що стимулює підвищення, тестостерону. У жінок з ослабленим лібідо часто знижений рівень тестостерону, тому підвищення рівня цього гормону приводить до нормалізації лібідо.

Крім того, приймання якірців сприяє підтримці нормального рівня тестостерону, що дуже важливо для запобігання розвитку чоловічих вторинних статевих ознак. Якірці слід приймати з обережністю, оскільки вони мають ряд побічних ефектів, зокрема, викликають припливи в жінок клімактеричного віку (також внаслідок збільшення вироблення лютеїнізіруючого гормону, який нібито підсилює клімактеричні прояви).

Даміана (Turnea diffusa)

Ця рослина широка використовується для посилення лібідо в чоловіків і жінок уже протягом декількох сторіч. Як і якірці, даміана сприяє підвищенню рівня тестостерону. Саме на цьому заснована її дія як афродізіака.

Шатаварі (спаржа кістевидна) (Asparagus racemosus)

Ця рослина широко застосовується в аюрведичній практиці й виростає в тропічних лісах Індії. «Шатаварі» дослівно переводиться як «, що має 100 чоловіків». В Аюрведі використовується корінь рослини. Шатаварі є основною рослиною, що омолоджує для жінок, такою же, як Ашваганда - для чоловіків. Шатаварі тонізує й омолоджує в першу чергу жіночі статеві органи. Це відомий антиоксидант, що запобігає дегенеративні зміни, зв’язані зі старінням. Але також ефективно впливає й на всі інші органи й системи організму: кровообіг, дихальну, травну, репродуктивну. Застосовується звичайно при слабості жіночих органів, імпотенції, безплідності, клімактеричному періоді. Харчує яйцеклітини й підвищує їхню здатність до запліднення. Крім того, сприяє розвитку любові.

Дикий ямс (Dioscorea villosa)

Фіртостеріни, що втримуються в бульбах дикого ямса, - своєрідні попередники статевих гормонів естрогену й прогестерону. Учені не можуть прийти до єдиного висновку щодо того, чи підвищує дикий ямс рівень прогестерону, однак ця рослина дійсно стимулює лібідо, збільшуючи вироблення естрогену. Крім того, дикий ямс зменшує ймовірність розвитку серцевих захворювань і раку грудей в жінок пост клімактеричного віку.

Застосування галенових препаратів для посилення лібідо

Рослини, що підсилюють лібідо в жінок, також корисні й для лікування деяких захворювань і розладів, стресу, перед менструального синдрому, сухості в піхві й симптомів клімаксу. Досвідчений фітотерапевт допоможе підібрати підходящу комбінацію трав, яка допоможе не тільки підсилити статевий потяг, але й полегшити симптоми клімаксу. Трав’яні харчові добавки не просто підсилюють статевий потяг, але й усувають причину ослаблення лібідо й поліпшують стан здоров’я в цілому. Ослаблення й втрата статевого потягу - розповсюджена проблема, але причини цього явища різноманітні. Перш ніж приймати будь-які галенові препарати, обов’язково пройдіть медичне обстеження й проконсультуйтеся в терапевта.Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 1990 | 17/09/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Хміль - лікар для жирної шкіри
Протизапальні, рятування від косметичних - неприємностей власникам жирної проблемної шкіри. Народні засоби все спробували й благополучно про...

Автор: ukrix |Відгуки:989 | Перегляди:5634 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина
Вплив погоди на здоров’я
Як часто ми обвинувачуємо погоду в поганому настрої, неважливому самопочутті, небажанні що-небудь робити й інших неприємностях.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4418 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина
Збереження краси й догляд за шкірою по системі Махариші
Махариші Аюверда (MAВ) - осучаснений варіант прадавніх лікувальних практик Аюверди, в основу якого покладений розвиток духовних якостей і свідомості. Відповідно до навчання Махариші, дійсна краса є комбінацію трьох ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1666 | 17/09/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина
Алое - його дивні властивості
Алое віра в усьому світі славиться своїми чудодійними лікувальними властивостями. Це вічно зелена рослина, яка повсюдно виростає в Східній і Південній Африці, а також інших тропічних районах. Крім того, більш...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1790 | 17/09/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина
Застуда. Боремося народними засобами
Народній медицині відомо чимало чудових засобів лікування нежитю й застуди....

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3366 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Нетрадиційна медицина