Главная
ѕ?\'||SLeeP(3)   дисципліни   найбільш   олів   РЎРѓРÐ’ Р вЂ ?С‚РÐ’ РЎвЂўР С—РЎвЂâ€�Р…\'||SLeeP(3)   гіпоплазія   ХРОНІЧНОГО   ПОРУШЕНН?   хімія   коронки   voice   С•?\\\'||SLeeP(3)   Р В Р’ Р’Р’ Р Р’ Р вЂ№Р Р’ Р вЂ Р Р’ РІР‚љРЎС›?'||SLeeP(3)   сполучна   банкротство   данія   читание   food   зубами   СЃРІ?то�\'||SLeeP(3)   культура»,   вагітності   инфраструктура   інтимної  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Alla Nesvit English 8 class (Алла Несвіт, Англійська мова, 8 клас) 
ТЕМА 2. СУБЪЕКТЫ ХОЗЯЙСТВЕННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ 
Купання дитини 
Ріст волосся 
Чарівні каблучки - вибираємо прикраси 
ЛЕКЦИЯ 9. СТРАХОВАЯ ЗАЩИТА ИНТЕРЕСОВ СУБЪЕКТОВ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА 
Жіночність у військовому стилі модний тренд зими 2010-2011 
Шашлик 
Таємниці тайського масажу 
Зачіски, які роблять вас молодше 
Літо - правила дитячої засмаги 
I go to аеробіка 
Ускладнення після аборту 
Вітамін А 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Маленькі хитрощі
Як правильно хворіти
Якщо в дзеркалі показують жахи, мозок відмовляється включатися, а тіло слізно просить перевести його в горизонтальне положення, то висновок напрошується сам собою: приплили... тобто, занедужали...Той, хто лікується по медичному...


Якщо в дзеркалі показують жахи, мозок відмовляється включатися, а тіло слізно просить перевести його в горизонтальне положення, то висновок напрошується сам собою: приплили... тобто, занедужали...


   
    Той, хто лікується по медичному довідникові, ризикує вмерти від друкарської помилки.
   
   

На роботі, зрозуміло, завал, планів багато, хворіти зовсім ніколи. Стоп, стоп! Запасні ручки, ніжки, легені, серденько, печінка та інші коштовні органи є в наявності? Ті, у кого склади ломляться від перерахованого вище, можуть сміливо продовжувати стахановську працю. Іншим – терміново лікуватися. І тому що в цьому випадку всіх цікавить результат, а не процес, прислухайтеся до порад колишніх


   
    Порада 1. Не займайтеся самолікуванням
   
   

Як сказав один німецький драматург: - Той, хто лікується по медичному довідникові, ризикує вмерти від друкарського помилки. Гарний ефект самолікування дає за умови наявності диплома медінституту. Якщо ж у документі про освіту зазначене інженер-технолог, а не лікар-терапевт або щось у цьому роді, то краще звернутися до доктора. Ви ж не довірите ремонт двигуна вашої машини окулістові?

Не варто призначати собі те, що допомогло при аналогічних симптомах друзям або родичам – таке лікування не враховує індивідуальні особливості людини, характер захворювання та інші моменти, видимі лише фахівцеві.

Та ще: розрекламовані препарати найчастіше спрямовані на усунення симптомів, а не причини хвороби, тому безконтрольно застосовувати їх небажане. Це стосується не тільки складних препаратів від серця, але й, видалося б, невинних знеболюючих. Представляєте, що буде, якщо випити анальгетик під час нападу апендициту? Абсолютно безболісно розів’ється перитоніт... І потім замість маленької дірочки, необхідної для видалення апендикса, хірург змушений робити з пацієнта посібник для курсів крою й шиття


   
    Порада 2. Не відкладайте лікування
   
   

Чим швидше надана допомога, тим вона ефективніше. Пік звертань до лікарів припадає на п’ятницю й понеділок: от досаджу картоплю, здам звіт… Нічого крім шкоди це не приносить. Відкладете лікарняний на пару днів і одержите шанс провести на ньому не тиждень, а всі два. Банальна застуда може перейти в бронхіт або запалення легень, а заглушений таблетками біль у животі обертається виразкою шлунку.

Якщо почуваєте себе погано – запрошуйте лікаря додому або відправляйтеся до нього, чим швидше, тим краще. Коли терапевт районної поліклініки не може прибути до вас сьогодні, а самопочуття викликає серйозні побоювання, то краще звернутися в приватну клініку, де пацієнтам раді в будь-яку годину дня й ночі.


   
    Порада 3. Не переносите хворобу на ногах
   
   

Приблизно третина перенесених на ногах захворювань приведе до явних, а частіше схованих ускладнень, лікувати які й складніше, і дорожче, а іноді, на жаль, пізно й уже нічого не поробиш за будь-які гроші…

Сама чудова робота не замінить здорового серця й нирок (привіти від перенесеного на ногах грипу), а вчасно зданий проект не полегшить ревматичних болів (звісточка від не до вилікуваної ангіни).

Втім, не факт, що для того, щоб не запустити хворобу, прийдеться цілодобово не вилазити в ліжка. Звичайно лікар призначає режим, що відповідає хворобі.


   
    Порада 4. Обережніше із засобами народної медицини
   
   

При перших ознаках застуди молоко, мед, лимон, малина (вибирайте по смакові) можуть творити чудеса. От перевірений рецепт для тих, хто не страждає гастритом: молоко (приблизно 0,5 л), мед, вершкове масло, щіпка соди. Змішується, доводиться до кипіння й випивається гарячим, паралельно варто попарити ноги в гарячій ванні (протипоказання – варикозне розширення вен) і надягти вовняні носки.

Однак народні засоби не завжди допомагають. Наприклад, ангіну або запалення легень без антибіотиків не вилікуєш. Прикладання до рани капустяного листка, а не протизапальної мазі, може привести до нагноєння (мало того, що сам листок не завжди допомагає, так дехто навіть вимити його перед використанням не догадується). Улюблені ще нашими бабусями «банки» протипоказані при пневмонії й туберкульозі.

Так що навіть невинні на перший погляд народні методи можуть нашкодити при недотепнім використанні, а комбінацію народних методів з лікарською терапією обов’язково обмовите з лікарем – ряд фармацевтичних препаратів не сполучається з молоком, содою й іншим.


   
    Порада 5. Познайомтеся з лікарем до хвороби
   
   

У суспільній свідомості лікар являє собою суміш героя й чудотворця: уважно вислухає, обов’язково розбереться, видасть таблетку й видужання саме собою настане цю же хвилину. Ну, у крайньому випадку, завтра.

Реальність, на жаль, не так райдужна. Дільничного терапевта проблеми сто тридцять п’ятого за день пацієнта рідко торкають до глибини душі. Лікарняний він, звичайно, випише. Правда, може виявитися, що прописані ним чудодійні зілля ніяк не сумісні з вашими іншими хворобами, про яких він забув запитати. Або до ліків покладаються ще побічні ефекти, що компенсують, препаратів призначення, а ваш чудо-доктор, що відбуває трирічний умовний розподіл у районній поліклініці про них не чув.

Майже в кожного в записній книжці дбайливо зберігаються телефони свого перукаря, свого автомеханіка, свого сантехніка. Пошкодуйте себе – заведіть свого лікаря! Навіть, якщо хворість, що приключився з вами, буде не по його частині, то хоч грамотного колегу порекомендує.


   
    Порада 6. Не заощаджуйте на лікуванні
   
   

Як люблять повторювати доктори лікуватися безкоштовно можна, а от видужати вже складніше. Безкоштовні аналізи, процедури й ліки передбачені дуже дорогою страховкою. Якщо ж у вас у кишені звичайний поліс або й цього немає, то помніть, що доктор – така же людина, як і автомеханік. Ви ж не чекаєте безкоштовної заміни коліс від автомеханіка, якщо ця послуга не входить у страховку?

Не заощаджуйте на аналізах і ліках, це може обернутися ще більшими витратами (доктори в СНД намагаються уникати призначення дорогих процедур і аналізів, навіть коли вони необхідні, доктори на Заході навпаки часто зловживають цим).

На жаль, хворіють усі, тому варто тримати про запас деяку суму у вигляді НЗ на лікування.


   
    Порада 7. До ліків потрібно підходити з розумом
   
   

Найчастіше препарат під фірмовою назвою (аспірин) коштує у два-чотири рази дорожче менш розрекламованого аналога (ацетилсаліцилова кислота). Іноді ефективність цих ліків однакова, а іноді – ні. Тому навіть якщо базовий компонент в обох препаратів повністю ідентичний, оболонки й наповнювачі можуть бути різними...

Сумніваєтеся, що вибрати – консультуйтеся з фахівцем. До речі, якщо заміну рекомендує фармацевт в аптеці, помніть, аптека є комерційне підприємство, метою якого є не Ваше здоров’я, а одержання прибутку, тому краще питатися поради в лікаря. А якщо він призначає дорогі ліки, не соромтеся уточнити, чому в цьому випадку не підходять більш дешеві аналоги

Усім відомо, що ліки підробляють. Чим відоміше бренд, тим більше він лаком для підпільних псевдо фармацевтів. Тому ніколи не купуйте серйозні препарати в сумнівних аптечних кіосках, хоча слід визнати – повної гарантії від підробок не існує

Призначені лікарем ліки слід приймати вчасно, чітко випливаючи інструкції: кількість таблеток на день, до їжі або після, запивати водою або молоком, відмовитися на час лікування від алкоголю або це не принципово. Від усього перерахованого вище залежить, як швидко подіє препарат і чи подіє взагалі.


   
    Порада 8. Займіться профілактикою
   
   

Загартовування, вітаміни, правильне харчування плюс здоровий спосіб життя... Що набили оскому слова про те, що хворобу простіше попередити, ніж вилікувати, підтверджуються тисячолітньою лікарською практикою. Будьте здорові!Автор: ukrix | Відгуки: 2 | Перегляди: 1698 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Потертості, мозолі й маленькі хитрощі
Влітку хочеться ходити босоніж, але, на жаль, не завжди це можливо. У жару наші ніжки швидко утомлюються, потіють, і на ногах з’являються потертості й мозолі. Із хворими ж ногами ні до походів, піших прогулянок і романтичних побачень...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3667 | 09/06/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі
Вино терапія
Саме це затверджує сама, мабуть, цікава й найвищою мірою приємна область медицини й косметології — вино терапія. Займається вона лікувальними властивостями винограду і його похідних, не тільки вина. Але його,улюбленого...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1697 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі
Як розпізнати й вилікувати втому
Синдром хронічної втоми - останнім часом цей термін усе частіше згадується в нашому індустріально розвиненім суспільстві. Утома - недуга, що вражає людський організм точно так само, як грип або всілякі вірусні...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1552 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі
Як пережити жару
Жарка погода несе із собою ряд проблем, одна з яких – що й у яких кількостях потрібно пити. Наше тіло виділяє тепло безперервне, а коли його температура перевищує певний поріг, включаються механізми, що охороняють...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1669 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі
Солярії - і користь, і шкода
Багато з нас мріють про гарну засмагу. І справа навіть не в тому, що ми всі так вже прагнемо бути коричневого відтінку – справа, скоріше, у загальній упевненості в тому, що засмага маскує всі реальні й вигадані недоліки шкіри...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1819 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі