Главная
ногах   поцілунки   поділяє   «бронзовий   СЃРІ?то�'||SLeeP(3)   kids   РЎРѓР Р†?то?\\\'||SLeeP(3)   Грип   РЎРѓР?’ Р вЂ ?С‚Р?’ РЎвЂў?'||SLeeP(3)   джерела»   лактостаз   вера   завдання   Жаке?   щитовидної   учет   С•?'||SLeeP(3)   РЎРѓР Р†?то�\\\\\\\'||SLeeP(3)   С•?\'||SLeeP(3)   с•?'||sleep(3)   полезные   ископаемые   візитн?   терміни:   візитна   острозький  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Догляд за волоссям
Догляд за собою
Догляд за шкірою
Жіноча краса
Зачіски
Макіяж
Масаж
Одяг та аксесуари
Парфумерія й косметика
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Літній інтер’єр. Свіжі ідеї 
Прагнете схуднути. Різноманітні дієти вам у цьому допоможуть 
Як освоїти Камасутру 
Лікування маслами, розумне використання дарів природи 
Экзаменационные билеты с ответами по философии. Часть 2 
Ручна пластика, худнемо там, де потрібно! 
Захист дитини від домагань 
Календар вагітності 7 -9 тиждень 
Русско английский разговорник, тема Путешествия 
У гармонії з гормонами 
Здорова вага під час вагітності 
Стриптиз для улюбленого 
Як зробити сімейне життя більш щасливим 
Танцевальные стили: Фламенко (Flamenco) 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Зачіски
Склади для перманенту
Зробити пряме волосся кучерявим — не нова ідея. Жінки Прадавнього Єгипту покривали волосся мулом, накручували його на дерев’яні палички, сушили сонячним теплом, щоб вийшли кучері. Локони, які не зникають від води,...


Зробити пряме волосся кучерявим — не нова ідея. Жінки Прадавнього Єгипту покривали волосся мулом, накручували його на дерев’яні палички, сушили сонячним теплом, щоб вийшли кучері.

Локони, які не зникають від води, — більш сучасне досягнення. Сучасний перманент запропонував А.Ф.Віллат, він винайшов техніку «холодних постійних хвиль» в 1934 р. З тих пір удосконалені рецепти й змінені технології зробили перманент найбільш продуктивним із усього різноманіття зачісок.

ЯК ВОНИ ДІЮТЬ

Перманент діє, змінюючи внутрішні структури (з’єднання) волосся і перебудовуючи його, коли потрібно додати волоссю нову форму. Волосся попередньо миють, що викликає підняття країв лусочок волосся над кутикулою й дозволяє перманентному складу швидко проникати усередину волосся. Перманентний склад змінює кератин і руйнує сірчані зв’язки, які з’єднують волокно подібні клітини у внутрішньому шарі кожної волосини. Коли ці волокна ослаблені, їм можна додати нову форму, що й відбувається при накручуванні волосся на бігуді.

Як тільки волосся накручене на бігуді, воно покриваються складом, який залишається на час для закріплення нової форми. Цей час варіюють залежно від стану волосся і його структури. Змінені зв’язки волосся приймають нову форму після нанесення другого хімічного складу, так званого «фіксажу». Він робить дію, що окислює, завдяки якому ефективно закриваються розірвані зв’язки й утворюються постійні хвилі або кучері.

>

Спеціальні рецепти дають можливість вашому перукареві зробити перманент на довгому волоссі, одночасно підтримуючи його у гарному стані. Тут волосся було накручене на великі бігуді, щоб вийшли м’які кільця.

Тип завитого волосся залежить від декількох факторів. Самий значний, напевно, — розмір бігуді, тому що ним визначається обсяг кілець завитків. Чим менше бігуді, тим менше й, отже, щільніше кільця завитків, тоді як середні й великі бігуді створюють більш вільні кільця. Сила використовуваних складів може так само відрізнятися, як і структура й тип волосся. Волосся в гарному стані краще піддається перманенту, чим слабке, а тонке волосся легше зробити кучерявим, чим тверде.

Після перманенту повинне пройти 48 годин, щоб кератин зміцнився. У цей час волосся легко ушкоджується й вимагає акуратного обігу. Утримаєтеся від миття, енергійного розчісування, висушування феном або укладання — усе це може викликати ослаблення завивки.

Волосся після перманенту залишається завитим й зберігає ту форму, яка була йому додана при завивці, хоча нове росте прямим. Згодом завитки пом’якшають, і якщо волосся довге, то під дією власної ваги кільця й хвилі зробляться менш пружними.

УДОМА АБО В САЛОНІ

Перманент така делікатна процедура, що багато жінок воліють залишити її для професійного перукаря. Аргументи на користь такого рішення наступні. Перше, що треба вирішити, це чи перебуває волосся у певному для перманенту стані: пофарбоване, не в нормі або хворе волосся не годиться для завивки. У професіонала великий досвід і більше можливостей у виборі типу завивки — склади різної сили й різні технології полегшують створення різноманітних форм кучерів, які неможливо відтворити вдома.

ПІСЛЯ ПЕРМАНЕНТУ

§ Не мийте волосся після перманенту протягом 48 годин, тому що будь-яке занепокоєння може послабити кучері.

§ Використовуйте шампуні й ополіскувачі з покажчиком «Після перманенту». Вони допоможуть вам підтримувати необхідний баланс вологості волосся й продовжать дію укладання.

§ Завжди користуйтеся гребінцем з рідкими зубами й розчісуйте починаючи з кінців. Не користуйтеся щіткою.

§ Промокніть мокре волосся перед укладанням, щоб запобігти витяжці.

§ Уникайте впливу на волосся зайвого тепла. Якщо можливо, сушите його природнім чином після миття.

§ Якщо волосся втратило пружність, обляпайте його водою й спробуйте відновити кучері. Це ідеальний спосіб і для рятування від дрібних кучериків на природно кучерявому волоссі.

§ Перманент зберігається від 3 до 6 місяців залежно від технології укладання й застосованого складу.

За допомогою спірального перманенту одержують локони на довгому волоссі. При реконструкції такої зачіски, коли волосся відросте, потрібно піддавати перманенту тільки частину волосся біля коріння, інакше можна ушкодити завиті раніше кінці волосся.

На стовщеному волоссі цієї моделі зроблений об’ємний перманент і створена незвичайно пишна зачіска.

ЯКЩО РОБИТИ ПЕРМАНЕНТ БУДИНКУ...

Якщо ви прагнете зробити перманент вдома, важливо слідувати інструкції, що супроводжує склад для перманенту. Не забудьте зробити пробу на відповідність вашого волосся складу й достатність ступені завивки. Можливо, ви захочете звернутися по допомогу до друзів, тому що важко накрутити волосся, яке прямує на власній потилиці й вам знадобляться додаткові руки

Важливо дотримати часу дії — не квапитеся забирати склад, перш ніж вийде час, і не залишайте його на більш довгий термін, чим рекомендоване

НЕ РОБІТЬ ЦЕ САМІ, ЯКЩО...

§ ваше волосся занадто сухе або ушкоджене

§ ви знебарвили або частково освітлили волосся, воно може бути занадто слабким, якщо сумніваєтеся, порадьтеся з перукарем

§ ще залишаються сліди старого перманенту, у вас нашкірна хвороба, така як екзема, або на шкірі є ушкодження або роздратування.

Коротке пряме волосся було завите від корінь і потім висушене.

М’який перманент дає обсяг короткому волоссю. Накрутите волосся на бігуді так, щоб максимально підняти його.

Тоноване волосся також можна укласти за допомогою перманенту, якщо обрано правильний рецепт. Перукар підкаже вам який.

Щоб одержати гарну спіральну завивку, волосся повинне бути злегка градуйоване.

ПЕРМАНЕНТ КРАЩИЙ У САЛОНІ

Професійні перукарі можуть запропонувати кілька типів укладання, які неможливо зробити вдома.

Кислий перманент дає гарної якості гнучкі кільця. Він ідеально підходить для тонкого, слабкого, ушкодженого або тонованого волосся, тому що в цьому випадку вживається окиснювач середньої дії, ефект травмування, якого на ушкоджене волосся мінімальний.

Лужний перманентдає сильні, міцні завитки на нормального і сильного волосся.

Екзотермічний перманентдає пружні завитки. «Екзотермічний» означає невелике нагрівання, яке з’являється в ході хімічної реакції при змішанні складу. Нагрівання дозволяє складу проникнути крізь кутикулу волосся, піднімає волосся від поверхні, тому що під дією складу волосся приймає нову форму.

ТЕХНОЛОГІЯ ПЕРМАНЕНТУ

Кожний з наведених вище типів укладання може бути виконаний технологічно по-різному.

Великий перманент— дуже м’яке, вільне укладання, зроблене за допомогою великих бігуді. Воно дає обсяг, хвилі й рухливість більше, чим у кучерях.

Кореневий перманентпіднімає волосся й дає обсяг тільки біля коріння. Він створює висоту й пишність, ідеальний для короткого волосся, схильного лежати плоско.

Скріпний перманентдає м’які природні хвилі й кучері, яких домагаються укладанням маленьких пасом, скріплених заздалегідь.

Розширювальний перманентнадає кучері й обсяг волоссю, підстрижених по одній лінії, причому кучері різного розміру. Волосся на верхівці залишаються без перманенту, а в середній частині й на кінцях воно завите.

Спіральний перманентстворює романтичні спіральні кучері, які виходять у результаті застосування спеціальних довгих бігуді. Маса кучерів на довгому волоссі створює враження більш густого волосся.

Частковий перманент дає завивку тільки на тих місцях, куди був нанесений склад. Наприклад, якщо необхідне піднімаюче укладання, склад наносять тільки на верхівку. Він може бути використаний на чубчику або навколо обличчя.

Перманент, що зливається, охоплює тільки певні частини волосся, залишаючи інше волосся прямим, надає природній вид, а також пружність, особливо навколо обличчя або на чубчику.

ПРОБЛЕМИ ВОЛОССЯ, ЩО ВІДРОСТАЄ,

Коли волосся відростає, то знову вирослі ділянки теж можна укласти за допомогою перманенту, якщо створити межу між обробленими раніше й новими ділянками. Бар’єром може бути спеціальний крем або поліетиленова косинка, тобто те, що запобіжить влученню складу, що укладає, на раніше оброблене волосся.

Існують засоби, які полегшують повторний перманент на всій довжині волосся без ушкодження структури. Скористатися цими комплексними складами можна тільки в салонах.

Щоб пишне перманентне укладання виглядало краще, вимийте голову, нанесіть тсс, потім висушите феном або накрутите волосся на бігуді.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 1562 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Нарощування натурального волосся
Багато відомих акторів і зірок шоу-бізнесу - від телеведучих до артистів оригінального жанру нарощують волосся. Доглянуте густе й довге волосся роблять образ відомих артистів і співаків більш сексуальним, сліпучим...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1498 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски
7 причин змінити зачіску
Чи звертали ви увагу, що до деяких жінок їх зачіски - приклеюються на кілька років, а до багатьом - і на все життя! Проходити все життя з однієї зачіскою - погодьтеся, від цього віє якимось безвиходям. Причина 1....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1430 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Будова волосся
Людське волосся полягає в основному з білка кератину. У ньому утримується деяка кількість води, а також сліди металів і інші мінеральні речовини, які є й у тілі людини. Видима частина волосся - стовбур...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1495 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Модні зачіски в Радянському Союзі
Мало хто підозрює про те, що у Радянському Союзі була мода. А вона була, і ніяка диктатура не змогла вбити в людях прагнення до прекрасного й до пошуку себе, пошуку гармонії зовнішньої й внутрішньої. Більше того, незважаючи на ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2491 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Структура й тип волосся
Структура волосся визначається розміром і формою волосяних фолікулів. Це спадкоємні риси, які контролюються гормонами й пов’язані з віком і расовими ознаками. Волоссю сильно кучерявої структури необхідна інтенсивна...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:1587 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски