Главная
материальное   nesvit   С•?\'||SLeeP(3)   ГђВ ?’ Ð Ð‹Ð ?’ Ð¡â€œÐ ?’ Ð’?’ Ð ?’ Ð²Ð‚?’ ?ГђВ ?’ Ð Ð‹Ð Ð†Ð â€šÐ¡â„¢Ð ?’ Ð’?’ Ð ÐŽÐ²Ð‚Ñž?\'||SLeeP(3)   бронхолітики   ВПРАВА   С•?\\\\\\\'||SLeeP(3)   РЎРѓР?’ Р вЂ ?С‚Р?’ РЎвЂў?\'||SLeeP(3)   стафілокок   нови   захворюван?   англ   Р В Р’ Р Р‹Р Р†Р вЂљРЎС›?\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\   поділяє   pairs.   с•?\'||sleep(3)   косметик   лактостаз   тема2   мудрості   рідна   корисн   афаз   Р ?’ Р’?’ Р вЂ™Р’?’ Р ?’ Р’?’ Р ?’ РІР‚в„–Р ?’ Р’?’ Р ?’ РІР‚?’ Р ?’ Р’?’ Р Р†Р вЂљРЎв„ўР ?’ Р Р‹Р РЋРІР‚С”?\'||SLeeP(3)   Карієс  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Догляд за волоссям
Догляд за собою
Догляд за шкірою
Жіноча краса
Зачіски
Макіяж
Масаж
Одяг та аксесуари
Парфумерія й косметика
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Самомасаж і гімнастика обличчя 
ВОПРОСЫ ДЛЯ САМОПОДГОТОВКИ К ЭКЗАМЕНУ 
Трихінельоз 
Чому дитина бреше 
Як швидко позбутися головного болю 
Спадкоємна схильність 
П’ять типів флірту 
Макіяж. Вчимося на чужих помилках 
Питання до вступного іспиту з предмету “Політологія” 
Секрети ідеального зору 
Запалення молочної залози 
Лакофарбові матеріали для ремонту покриття автомобіля 
Домашні тренажери обертовий диск 
Профілактика простудних захворювань методами ароматерапії 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Зачіски
Періоди змін
Волосся проходить через безліч різних стадій протягом життя. На кожній стадії виникають свої потреби по догляду за волоссям. Найбільш важливі з них дані нижче разом з рекомендаціями з догляду....


Волосся проходить через безліч різних стадій протягом життя. На кожній стадії виникають свої потреби по догляду за волоссям. Найбільш важливі з них дані нижче разом з рекомендаціями з догляду.

ПОЧАТОК: ДИТИНА Й ДИТИНА

Особливості волосся дитини визначені із самого моменту зачаття. На 16-у тижню вагітності плід покритий «пуховим» волоссям первинного волосяного покриву, яке зникають перед народженням. На голові перше волосся з’являється на 20-у тижні вагітності, і це саме той час, коли вперше починає вироблятися пігмент меланін, що визначає колір волосся.

Через кілька тижнів після народження перше волосся дитини починає випадати. Нове волосся зовсім не схоже на дитячий пушок; так, у дитини, що народилася зі світлими кучериками, до 6 місяців може вирости темне пряме волосся.

«Дитяча шапочка», яка виглядає як товсті жовті лусочки на шкірі голови, звичайно тривожить матерів. Це результат природної діяльності клітин шкіри. Про це не треба турбуватися, їх можна м’яко відокремити, намазавши шкіру на ніч маслом, а ранком змити. Можливо, процедуру треба буде повторювати протягом декількох днів, поки всі лусочки не вийдуть.

Матері занадто опікуються про волосся дитини; не варто так уже турбуватися принаймні до двох років, коли візит до перукаря може стати необхідний. Як правило, дитяче волосся перебуває у прекрасному стані, і найкраще його просто стригти й зачісувати.

З початком періоду статевого дозрівання підлітки починають посилено цікавитися станом свого волосся. Особливі переживання виникають через занадто жирне волосся. Часто буває необхідне коректування шампунями й кондиціонерами, щоб тримати волосся в гарному стані.

ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ

Під час вагітності волосся, як правило, має гарний вигляд. Однак після пологів або до припинення годівлі грудьми близько половини молодих матерів страждають через занадто сильне випадання волосся. Це пов’язане із трьома стадіями росту волосся. Під час вагітності й годівлі гормони тримають волосся на стадії росту протягом більшого часу, чим звичайно, і волосся стає товстіше й густіше. Якийсь час після пологів — звичайно близько 12 тижнів — волосся переходить у стадію спокою й, нарешті, випадає. Те, що проявляється як посилене випадання волосся, є не що інше, як просто відстрочка природної події, так звана «післяпологова алопеція».

Більш істотні проблеми, які можуть з’явитися під час вагітності через дефіцит білка у волоссі. Якщо він наступає, волосся стає сухіше й більш тендітним. Подолати це можна, використовуючи інтенсивні засоби для кондиціювання.

Уникайте перманенту під час вагітності, тому що волосся перебуває у зміненому стані й результат може бути непередбаченим. А от новий колір може пожвавити ваше волосся й підняти настрій. Однак застосовуйте тільки рослинні барвники.

ВОЛОССЯ РОСТЕ...

Дитячі волосся, м’яке, що й нагадує пух, здобуває індивідуальні особливості до шести місяців після народження.

Волоссю дитини, яка вже ходить, необхідна проста стрижка. Це вік, коли звичайно вперше відвідують салон.

Для підлітка необхідна стрижка, яка легко приводиться в порядок.

Коротка стрижка «біб» більше підходить для дівчинки із прямим волоссям.

СТАН ВОЛОССЯ У ДОРОСЛИХ

З віком усі процеси в організмі вповільнюються, у тому числі й у волосяних фолікулах, які стають менш продуктивними; волосся робиться тонше в діаметрі по всій довжині. Таке скорочення відбувається поступово, волосся починає відчуватися більш тонким, менш густим. У той же час сальні залози виділяють менше секрету, волосся починає втрачати колір через зменшення виробництва меланіну.

Світлі волосся блякне, темне втрачає свій природній блиск, а руде міняється, здобуваючи коричнюватий відтінок. Коли меланін перестає вироблятися зовсім, нове волосся виростає білим, а не сірим, як звичайно думають. Вироблення меланіну контролюється генетичними факторами, і точний показник, коли ваше волосся стане білим, — це вік, у якім посивіли ваші батьки. Пігмент, крім того що офарблює волосся, сприяє його м’якості й гнучкості. От чому сиве волосся більш грубе, дротової структури.

Через зміну структури волосся схильне усмоктувати пил і дим з повітря, так що швидко стає безбарвним й брудним. Це особливо важливо для тих, хто живе в місті або проводить час у задимленій атмосфері. Сигаретний дим і природній газ

при готуванні їжі змінюють сиве волосся, роблять його жовтим. Мінеральні речовини хлорованої води можуть надавати сивому волоссю зеленуватий відтінок. Внутрішньо комплексні з’єднання, що очищають, й включають, шампуні допоможуть вилучити з волосся цей осад.

Щоб протидіяти сухості, пов’язаної з віком, використовуйте більш насичені шампуні й кондиціонери. Як і регулярне застосування кондиціонера, важливо щотижневе вживання інтенсивних засобів, щоб запобігти втраті вологи.

З віком волосся в жінок стає тонше. Стрижка середньої довжини може підтримати стабільність, вона найбільш оптимальна.

ВИПАДАННЯ ВОЛОССЯ І ГЗТ

Думки медиків щодо ефекту гормонизамінювальної терапії (ГЗТ) розходяться, але загальноприйняте, що в більшості випадків вона може бути корисна. Якщо жінка зі споконвічно тонким волоссям застосовувала перманент, то віднестися до проблеми ГЗТ треба з обережністю. Краще порадитися з лікарем.

У ТОЙ ЧАС ЯК ПРОХОДЯТЬ РОКИ

Волосся середньої структури, яке потребують підйому, можна додати висоту кореневим перманентом.

Волосся підстрижене так, щоб створилося враження рухливості й м’якості. Потім воно висушене за допомогою пальців, а в завершення застосований віск.

Довге волосся полегшене ковзною стрижкою по сторонах, підстрижений густий чубчик. Фарбування пів перманенту.

Тонке попелясте волосся було прояснене, а потім тоноване за допомогою обполіскувача. Просушені феном із круглою щіткою.

ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ НА ВІДПОЧИНКУ

За час навіть двотижневої відпустки волосся може бути ушкоджене на сонце сильніше, чим протягом усього року. Ультрафіолетові промені або радіація, які бувають причиною ушкодження шкіри, можуть також несприятливо позначитися на волоссі, зменшуючи його природне змащення й вологість. Сильний вітер тріпає й плутає волосся, ламаючи й розсікаючи кінці. Хлорована й солона вода знебарвлює волосся й приводить до ослаблення перманенту.

Волосся фарбоване й після перманенту, і так ослаблене хімією, втрачає вологість швидше, чим волосся в природному стані. Сиве волосся особливо чутливе до сонячних променів, тому що втратило свою природну пігментацію, яка до деякої міри захищає від ультрафіолетового випромінювання.

Волосся після перманенту потребує особливого захисту від дії, що висушує, сонця, від солі, хлору й вітру. Використовуйте наявні кондиціонери й завжди обполіскуйте волосся після купання. Відновлювання кучерів допомагає збереженню вологості волосся й пружності завитків.

УНИКАЙТЕ ДЕННИХ СОНЯЧНИХ ПРОМЕНІВ

Захист волосся від сонячних променів так само важливий, як і захист шкіри. На пляжі надягайте капелюх, шарф або використовуйте сонцезахисну рідину для волосся. Після купання ретельно змийте сіль із волосся великою кількістю прісної чистої води. Якщо прісна вода недоступна на пляжі, беріть її із собою в легкій пляшці.

Наявні в розпорядженні сонцезахисні гелі беруть на себе неабияку частку захисту. Розчешіть волосся з гелем і залишіть його на весь день. Не забудьте нанести гель знову після купання. Або вживайте незмивний кондиціонер, вибираючи той, що захищає від ультрафіолетових променів. У вітряні дні зав’яжіть довге волосся позаду, щоб воно не обтріпувалося. Його можна заплести, якщо воно мокре, і залишити косу на весь день. Коли ввечері ви її розплетете, у вас буде каскад дрібних хвиль.

Якщо волосся поплуталося від вітру, розчешіть його обережно гребінцем з рідкими зубами, починаючи від кінців волосся і поступово піднімаючись вище, до коріння.

Захищайте голову й волосся, навіть коли ви йдете із пляжу. Надягніть капелюх від сонця, якщо ходите по магазинах або оглядаєте визначні пам’ятки, особливо опівдні. Коли сонце сяде, вимийте голову, обполощіть кондиціонером і, якщо можливо, висушите волосся природно. Гаряче укладання відкладете для особливих випадків.

Намажте коротке волосся гелем. Залишіть так на весь день, увечері змийте й укладете волосся.

ПЕРЕД ВІД’ЇЗДОМ

§ Будь-яке фарбування волосся повинне бути зроблене принаймні за тиждень до вашої відпустки. Це дозволить зм’якшити колір і вибрати інтенсивний кондиціонер для сухих кінчиків волосся.

§ Якщо ви прагнете зробити перед відпусткою перманент, запишіться принаймні за три тижні до від’їзду, щоб дозволити волоссю звикнути. Це буде зручний випадок, щоб зрозуміти, як краще звертатися з новою зачіскою й справлятися з будь-якою сухістю.

§ Помніть, щоб під час відпустки ваше волосся було в порядку, необхідні шампунь, що воліється вами, кондиціонери й інші засоби. Упакуйте відібрані косинки й інші аксесуари для волосся. Під час відпустки у вас з’явиться можливість проекспериментувати.

§ Беріть із собою дорожній фен з перемикачем напруги.

§ Газовий прилад для укладання зручний для відпустки, але не забудьте, що він повинен бути відправлений у багажі, а не в ручній поклажі. Циліндри з пальним не дозволяється перевозити в літаку, так що поставте новий патрон перед відправленням.

§ М’які гнучкі бігуді - краща альтернатива приладам для гарячого укладання, і для волосся вони краще.

§ Упорядкуйте голову перед від’їздом, але не робіть нову зачіску, якщо не прагнете розстроїтися у випадку невдачі. Як би не хотілося, не спокушайтеся стрижкою за кордоном. Почекайте, поки не повернетеся додому й не сходите до вашого перукаря.

У вітряний день на узбережжі волосся легко плутається. Знайдіть час розплутати й ретельно розчесати його гребінцем з рідкими зубами. Більш довге волосся можна заплести або зібрати в пучок на потилиці, так воно не буде ушкоджуватися.

Увечері використовуйте мус для прямого волосся, зачешіть його за вуха, загинаючи кінці наверх. Дайте висохнути природно.

Після купання обполощіть волосся чистою водою й розчешіть гребінцем з рідкими зубами. Для максимального захисту користуйтеся сонцезахисним гелем з ультрафіолетовим фільтром.

Щоб одержати роздільні завитки на довгому волоссі, змішайте небагато кондиціонера з водою й використовуйте розпилювач для нанесення на волосся. Розчесане руками волосся додадуть вам більш невимушений вид.

p> Щоб волосся не розвівалося, скріпите його ковзною шпилькою. Яскраві прикраси прекрасні для узбережжя, підберіть їх відповідно до вашого пляжного костюма.

Приколіть до волосся свіжі квіти, і зачіска стане більш привабливою, жіночною.

ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ВЗИМКУ

Узимку волосся є під впливом несприятливих умов, таких, як сильний, різкий вітер, що висушує, дія низької температури й центрального опалення. Центральне опалення веде до сухості шкіри й волосся й, як наслідок, до посилення електростатики. Надмірний холод робить волосся ламким й сухим, а волога погода — це справжнє нещастя для зачіски: кучеряве волосся стає дрібними кучериками, а пряме робиться слабким, не зберігає форму.

Цим негодам можна протистояти за допомогою декількох простих приймань. Щоб зменшити вплив центрального опалення, поставте близько радіатора велику посудина з водою або використовуйте зволожувач. Узимку вживайте більш інтенсивні кондиціонери для волосся, які охороняють від дії, що висушує, холоду. У сиру погоду застосовуйте мус, гель або інші засоби: вони неоціненні для підтримки зачіски й злегка захищають волосся.

НА ВІДКРИТІМ ПОВІТРІ

§ Блиск сонячних променів підсилюється при відбитті від снігу, тому волоссю необхідний особливий захист, екран для волосся.

§ Вітер, сніг і сонячні промені - комплекс шкідливих впливів на волосся, тому надягайте шапку, коли тільки можливо.

§ На морозі волосся набирає статичну електрику, тому робиться неслухняним й дибиться. Нейтралізуйте його, перед розчісуванням побризкавши щітку спеціальним засобом,

§ Через різку зміну температури - від крижаного холоду вулиці до домашнього тепла -і постійного носіння головного убору може виникнути необхідність у щоденнім митті голови. Використовуйте м’який шампунь і легкий кондиціонер.

Довгому, злегка підстриженому шарами волоссю додана висота у верхній частині й рухливість на кінцях. Для такої зачіски підсушите волосся й зволожите лосьйоном для укладання, перед тим як накрутити на великі бігуді. Коли волосся зовсім висохне, злегка розчешіть його щіткою — вийдуть м’які хвилі й завитки.

Для короткого кучерявого волосся можна зробити милу зачіску, просушуючи волосся за допомогою маленької круглої щітки й піднімаючи його нагору.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 1787 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Ріст волосся
Ми дамо Вам прості й ефективні поради як прискорити ріст волосся. Краса й здоров’я – одні з головних загальнолюдських цінностей, які, як уже починаємо розуміти, що переситилося штучними моделями й фальші...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:2460 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Стрижка кучерявого волосся
Кучеряве волосся можна зробити слухняним за допомогою митецької стрижки, що повторює природній рух волосся й сприятливе утвору хвилі....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1627 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски
7 правил гладкого волосся
Є зачіска ал - ля художнє безладдя, а є зачіска-безладдя. Аж ніяк не художнє! Раніше зачіску, з волосками, що стирчать у різні сторони, називали «вибух на макаронній фабриці». І це смутно...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2672 | 15/11/2012 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Зачіски, які роблять вас молодше
Кожний вік гарний по-своєму, як говориться. Однак із часом дрібні деталі в образі жінки починають здобувати все більше й більше значення.

Автор: ukrix |Відгуки:289 | Перегляди:13895 | 14/04/2011 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Чоловічі зачіски для довгого волосся
Давно пройшли ті часи, коли до власників довгого волосся ставилися осудливо: сьогодні довге чоловіче волосся – ознака не бунтаря, а чоловіка, що стежить за модою, й не боїться експериментів із власним стилем.

Автор: ukrix |Відгуки:321 | Перегляди:9764 | 09/04/2011 Красота, імідж, одяг - Зачіски