Главная
серйозних   Ангіна   Карієс   прав?   косметик   передчасні   информатике.   фінансове   оборудования   студентське   україна   Перерва   тварин?   св?то   «палеоліт»   донбасс   відносин   мастера   зефир   Переклад   засіб   219.   напівпериферію   Демодеко  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Догляд за волоссям
Догляд за собою
Догляд за шкірою
Жіноча краса
Зачіски
Макіяж
Масаж
Одяг та аксесуари
Парфумерія й косметика
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Методичні рекомендації зі складання бізнес-плану 
Відбілювання зубів, шкідливо або корисно 
Як швидко позбутися головного болю 
Утеплення вікон і дверей. Корисні поради 
Стильна квартира своїми руками 
Бий цистит цеглою! 
Як зберегти відносини з улюбленим чоловіком 
Кому корисне молоко 
Рецепти довголіття 
Цілющі сили збалансованого харчування 
Вітамін B6 самий жіночий вітамін 
Гіперандрогенія 
Вибір місця для акваріума 
ТЕМА 2. СУБЪЕКТЫ ХОЗЯЙСТВЕННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Зачіски
Структура й тип волосся
Структура волосся визначається розміром і формою волосяних фолікулів. Це спадкоємні риси, які контролюються гормонами й пов’язані з віком і расовими ознаками. Волоссю сильно кучерявої структури необхідна інтенсивна...


Структура волосся визначається розміром і формою волосяних фолікулів. Це спадкоємні риси, які контролюються гормонами й пов’язані з віком і расовими ознаками.

Волоссю сильно кучерявої структури необхідна інтенсивна волога обробка, щоб підтримувати пружність локонів. Для цього типу волосся завжди використовують рідкі гребені й ніколи — щітки, після яких з’являються дрібні кучерики. Для кучерявого волосся гарні незмивні кондиціонери, тому що вони надають пишність локонам. Пожвавлюйте кучері водою й збивайте руками.

ДЕЯКІ ФАКТИ

§ Здорове волосся еластичне й може розтягуватися на 20-30% від своєї довжини.

§ Китайські циркові акробати вміють робити трюки, підвісившись за волосся.

§ Людське волосся міцніше мідного дроту тієї ж товщини.

§ Сумарна міцність усього волосся голови людини здатна витримати вагу 99 людей.

Чи буде волосся кучерявим, хвилястим або прямим, це залежить від двох факторів: від того, як воно виростає із фолікула, і від розподілу в коріннях клітин, що виділяють кератин. На поперечному зрізі пряме волосся — круглої форми, хвилясте — близький до овалу, а кучеряве — ниркоподібний. Пряме волосся формуються в коріннях, де кератинові клітини оточують фолікул з усіх боків. Кучеряве волосся формується в коріннях, де кератинові клітини розподілені нерівномірно, так що в будь-який момент на одній стороні овального фолікула клітин більше, чим на іншій. Більше того, утвір більшої кількості клітин чергується на різних сторонах, що змушує волосся, яке розвивається, рости спочатку в одному напрямку, а потім в іншому. Результат такого росту — кучеряве волосся.

Природній колір волосся також впливає на структуру. У блондинів волосся тонше, чим у брюнетів, в останніх тонше, чим у рудих.

Таким чином, волосся можна підрозділити на три категорії: тонке, середнє й стовщене. Тонке волосся може бути сильним або слабким, але через свою структуру воно має загальну ознаку — недостатню об’ємність. Волосся середньої товщини — сильне й еластичне. Стовщене й тверде волосся — густе й важке, що має схильність стирчати в усі сторони. Іноді воно сильно в’ється, але йому бракує еластичності.

Волосся конкретної людини може бути різної структури. Наприклад, на скронях, попереду перед чолом і на потилиці часто росте тонке волосся, у той час як структура іншого волосся може бути середньою або навіть твердою.

ЕТНІЧНІ ВІДМІННОСТІ

У скандинавів звичайно тонке й прямі волосся, схоже на волосся дитини; у європейців - не занадто тонке й не занадто тверде. У населення Індії волосся довге, твердої структури; у народів Близького Сходу волосся здорове й сильне. Чим далі на схід, тим більше твердим стає волосся. Волосся в китайців і японців зовсім пряме, а в народів романської групи й Північної Африки - сильно кучеряве й густе.

НОРМАЛЬНЕ, СУХЕ АБО ЖИРНЕ?

Тип волосся визначається його природнім змащенням — секретом, який виділяє шкіра. Такі способи впливу на волосся, як перманент, фарбування й гаряче укладання, можуть змінити тип волосся. Природні типи волосся і ті, що утворюються в результаті різних впливів, описані нижче разом з порадами по догляду за волоссям, коли це необхідно.

Сухе волосся виглядає тьмяним, легко плутається й важко розчісується, особливо коли воно мокре. Воно стовщене біля коріння, але тонше й іноді розщеплене на кінцях.

Причини. Надмірне знежирення, часте застосування інструментів для гарячого укладання, зловживання фарбуванням і перманентом, ушкодження від сонця або важких погодних умов. Кожний із цих факторів виснажує вологий уміст волосся, так що воно втрачає еластичність, пружність і м’якість. Сухість може бути результатом дефіциту секрету сальних залоз через зменшення або припинення їх діяльності.

Рекомендації. Використовуйте живильні шампуні й інтенсивні кондиціонери. Дозволяйте волоссю висохнути природно, коли це можливо.

Нормальне волосся- ні сухе, ні жирне, ні фарбоване — тримає форму й завжди добре виглядає. Нормальному волоссю ідеально підходить щоденне миття шампунем з кондиціонером «два в одному». Він забезпечує подвійний вплив одночасно. Як тільки волосся намилене, шампунь видаляє бруд, жир і речовини укладання. На цій стадії кондиціонер залишається в піні. Але як тільки волосся обполіскується великою кількістю води, бруд і жир змиваються, дрібні крапельки кондиціонера покривають волосся, і воно блищить і легко розчісується.

Жирне волосся виглядає гладким, сальним й потребує частого миття.

Причини. Посилена секреція сальних залоз як результат гормональних порушень, стреси, жара й підвищена вологість, надмірне розчісування або постійне пригладжування руками, пітливості або раціону, багатого насиченими жирами. Волосся швидко стає сальним, липким й неслухняним.

Рекомендації. Використовуйте м’які шампуні, які надають обсяг волоссю. Легкий перманент буде піднімати волосся від коріння і обмежувати поширення секрету сальних залоз. Подумайте про харчування: скоротите молочні жири й смажену їжу. Постарайтеся їсти більше свіжої їжі й пити 6—8 склянок води щодня.

Змішане волосся— жирне біля коріння, але сухе, що й іноді січеться на кінцях.

Причини. Хімічний вплив, надмірне використання дезінфікуючих шампунів, занадто довге перебування під сонцем і занадто часте використання інструментів для гарячого укладання. Усе це викликає активну реакцію сальних залоз і часткові зміни лусочок кутикули, порушуючи їх захисну функцію. Тому кінці волосся стають сухими.

Рекомендації. Користуйтеся засобами тільки з м’яким впливом на волосся. Часте використання шампунів для сухого і жирного волосся може погіршити положення. Ідеальне застосування спеціальних засобів для комбінованого волосся. Якщо це неможливо, намагайтеся користуватися шампунем для жирного волосся, закінчуючи застосуванням кондиціонера тільки для середньої частини й кінців волосся.

Пофарбоване волосся або після перманентучасто більш пористе, чим природне, тому для нього потрібні м’які шампуні й гарні кондиціонери. Засоби для догляду за фарбованим волоссям допомагають запобігти вицвітанню волосся. Спеціальні засоби для волосся із перманентом допомагають зберігати еластичність і мають тривалу дію.

Тверде пряме волосся можна зробити більш гладким й блискучим, якщо ви будете при сушінні направляти його вниз, що підтримує гладкий стан кутикули й допомагає йому краще відбивати світло.

Тонким волоссям необхідна кваліфікована стрижка, що збільшує обсяг й використати гель, щоб підняти волосся від самого коріння, і сушіння феном.

Нормальні волосся добре реагує на регулярне розчісування, миття й лак.Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 1486 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Чоловічі зачіски для довгого волосся
Давно пройшли ті часи, коли до власників довгого волосся ставилися осудливо: сьогодні довге чоловіче волосся – ознака не бунтаря, а чоловіка, що стежить за модою, й не боїться експериментів із власним стилем.

Автор: ukrix |Відгуки:315 | Перегляди:9621 | 09/04/2011 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Краса й здоров’я волосся
Більшість чоловіків звертають увагу на стан жіночої шевелюри, і якщо локони рідкі й ламкі, або волосся залишається цілими шарами на плечах і грудях господарки, то це може відіпхнути потенційного кавалера. Краса ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2570 | 15/11/2012 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Ріст волосся
Ми дамо Вам прості й ефективні поради як прискорити ріст волосся. Краса й здоров’я – одні з головних загальнолюдських цінностей, які, як уже починаємо розуміти, що переситилося штучними моделями й фальші...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:2303 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Будова волосся
Людське волосся полягає в основному з білка кератину. У ньому утримується деяка кількість води, а також сліди металів і інші мінеральні речовини, які є й у тілі людини. Видима частина волосся - стовбур...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1389 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски
Періоди змін
Волосся проходить через безліч різних стадій протягом життя. На кожній стадії виникають свої потреби по догляду за волоссям. Найбільш важливі з них дані нижче разом з рекомендаціями з догляду....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1680 | 08/06/2015 Красота, імідж, одяг - Зачіски