Главная
фото   учет   Урок?   нови   Ангіна   vegetable   грижа   джерела»   Фолікуліт   захворювань   імунітет   Зуби   провізорні   блискавка   найбільш   інформаційна   БАЗОФІЛИ   reader   плов   проект   коронки   інтимної   володимир   ртуть   шопен  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Бухгалтерія
Договори
Охорона праці
Посадові інструкції
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Бурштиновий мед — користь для душі й тіла 
Строки й схеми посадки суниці 
Краса й здоров’я волосся 
Стеблова нематода 
Дев’ять місяців радості й задоволення 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ бухгалтера  
Оргазм, і крапка G! 
Та знову про модний макіяж 
Про гідроізоляцію фундаментів при будівництві будинків 
Дієта домогосподарки 
Алгебра 8 класс А. Г. Мерзляк, В.Б Полонский, М. С. Якир (для русских школ). № 41. 
ДОГОВІР оренди приміщення 
Обліпиха, цілителька від тисячі недуг 
Схуднення за допомогою активованого вугілля 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Русско английский разговорник, тема В банке 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бухгалтерія
Бізнес-ідея: відкриття автосервісу
Підприємці, які бажають мати стабільний дохід і можливістю постійного розширення, мають можливість втілити свої мрії в життя.
   


З постійним збільшенням кількості особистого транспорту, будь-яка людина може відзначити, що дороги не стають якіснішими. Щороку перед автомобілістами постає завдання обслуговування своїх машин - кому втулки бронзові поміняти, кому гуму переставити, а у багатьох проблеми і складніша. Більш старі автомобілі потребують найбільших вкладень. Особливою ненажерливістю в цьому плані залишається продукція вітчизняного автопрому, навіть нової продукції якого необхідна регулярна кваліфікована допомога.
   
   Відповідно, з високим попитом на ремонтно-технічні послуги, можна розраховувати на успішність нових автосервісів. Навіть незважаючи на те, що конкуренція в цій сфері досить висока, прибутковість буде досить стабільною, при належній кваліфікації співробітників. Ще один привід для того, щоб відкрити такий бізнес - скасування обов'язкового ліцензування. У зв'язку з цим і з'являються нові сервіси по обслуговуванню автомобільного транспорту.
   
   Для того, щоб відкрити автосервіс, необхідна земля відповідної площі, причому вона повинна бути віддалена від будь-якого житла мінімум на сотню метрів. При цьому, необхідно буде проведення каналізації та центрального водовідведення. У разі, якщо не виходить розмістити автосервіс у дороги, можна встановити банери із зазначенням про те, як до нього дістатися.
   
   Щоб відкрити свою справу, потрібно отримати дозвіл в державних органів, і потім вже займатися переобладнанням приміщення. Устаткування для того, щоб майстерня нормально функціонувала, має закуповуватися самостійно. Якщо будь-яке обладнання дуже дороге, його можна просто орендувати або купити вторинний товар. Крім обладнання, завжди існує необхідність в витратних матеріалах і інструментах. Економія в цій категорії витрат недоречна, так як інструмент повинен бути, в першу чергу, надійним.
   
   Потім набираються працівники, причому, бажано з хорошими рекомендаціями. При наявності на підприємстві професіоналів, не варто нехтувати і новачками, які можуть стати розумними фахівцями, при належному прагненні. Хороші майстри користуються попитом, і до них звертаються набагато частіше, навіть якщо до нього складніше дістатися. Тому, робота співробітників повинна адекватно оплачуватися.
   
   Найбільшу вигоду для будь-яких автосервісів приносить проведення складних робіт, наприклад, з двигунами, коробками передач і тому подібних пристроїв. Також досить прибутковими операціями є діагностика і ремонт кузовних частин автомобілів. Для деяких власників вузька кваліфікація стає обмеженням, і вони починають надавати все більше і більше послуг в своєму автосервісі.


Автор: Vetal12v | Відгуки: 0 | Перегляди: 1261 | 09/08/2016 Документи для роботи - Бухгалтерія

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Вибираємо сантехнічне обладнання для ванної
Ванна кімната - одне з найменших приміщень в будинку або ж квартирі. До її облаштування та вибору сантехнічного обладнання потрібно поставитися з особливою увагою, адже воно купується не на 1-2 роки, а на більш тривалий термін.

Автор: Vetal12v |Відгуки:0 | Перегляди:2201 | 09/09/2013 Будівництво та ремонт - Устаткування та комплектуючі для ремонту
Сталеві двері - головна запорука безпеки вашого будинку
Протягом всієї історії, людство бажає захистити свій будинок від непрошених гостей. Для цього були створені - грати на вікна, сигналізації. Також дуже багато залежить від вхідних дверей.

Автор: Vetal12v |Відгуки:0 | Перегляди:2364 | 09/09/2013 Будівництво та ремонт - Облаштування будинку
Ремонт у найманій квартирі
Всі аспекти ремонту у найманій квартирі

Автор: Vetal12v |Відгуки:0 | Перегляди:2297 | 22/07/2013 Будівництво та ремонт - Внутрішній ремонт
Фарбування стін
Забарвлення стін в приміщення є процесом дуже важливим і трудомістким. Для початку необхідно визначитися з видом фарби для стін.

Автор: Vetal12v |Відгуки:0 | Перегляди:1673 | 03/11/2014 Будівництво та ремонт - Внутрішній ремонт
Вибір місця для акваріума
В статті описані основні моменти при виборі місця для акваріума

Автор: Vetal12v |Відгуки:0 | Перегляди:2880 | 10/03/2013 Захоплення та хобі - Акваріумістика