Главная
Варіант   функці   масажист   301.   глазова   т.о.   роботи   Демодеко   фінгерінг   терміни:   літні   яблоки   полезные   информатике.   лейкоцити   кашемір   театр   form   рові   української   ярослав   робота   120.   читание   стрижки  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Відносини
Готуємося до весілля
Життя в шлюбі
Контрацепція
Облаштування будинку
Сексологія
Фізичні вправи
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Richard Nicoll - весна 2011 
Виразка рятує дітей від астми й алергії 
Що слід зробити до зачаття дитини 
Вітамін А 
Як залишатися стильною цієї зими 
Швидка дієта, бути або не бути 
Підготовка до обстеження, що потрібно знати 
Учені знайшли заміну риб’ячому жиру 
Клізми для схуднення 
Вплив погоди на здоров’я 
Візуально збільшуємо простір маленької кімнати 
Грип. Cім лих - одна відповідь 
Печемо млинці на Масницю! 
А топічний дерматит не заразне, але дуже неприємно 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відносини
Роман з колишнім. Іноді вони повертаються.
Жінки — істоти вкрай нелогічні. Ми навряд чи станемо знову ковтати пігулку від головного болю, яка не допомогла у перший раз, але при цьому здатні щиро вірити, що можна почати відносини заново.


Через якийсь час після розриву «раптом» може з’явитися бажання, щоб колишній знову був поруч. Трапляється це по різних причинах:

1) В одних підсвідомість старанно «вимазує» з пам’яті бридкі моменти, залишаючи винятково приємні спогади й починає здаватися, що все було не так вже погано, а іноді навіть дуже добре.

2) В інших опускаються руки, тому що стає зрозуміло, що самотужки важко справлятися з тим, що ви раніше робили вдвох.

3) У третіх «зачеплене за живе» самолюбство заглушує голос розуму « Як же він посмів піти від мене — такої гарної й чудової».

4) Четверті вірять своєї інтуїції, яка повторює, що колишній і є чоловік усього їхнього життя. Спробуємо розібратися, чи є в цього заходу шанси на успіх. От що думають із цього приводу психологи.

 

«Реаніміровані» відносини приречені, якщо...

Ви починаєте заново тільки тому, що боїтеся залишитися в «гордій» самітності («Хоч який благенький, так завалящий, зате під боком»)Якщо ви сподіваєтеся нарешті (тепер уже точно!) переробити партнера на свій лад («От він у мене тепер потанцює »)Ви раз у раз згадуєте минулі образи й, як правило, робите це вголос («Зараз я тобі пригадаю, скільки крові ти в мене випив») Ви зустрілися знову тільки заради дітей або батьків («Дітям потрібний батько!», «Мама цього не переживе») Якщо партнер виражає свою згоду змінити те, що стало причиною розставання, але не вживає для цього ніяких конкретних дій. Інакше кажучи, його слова суперечать його ж учинкам. Він обіцяє, але нічого не робить.

Якщо в наявності хоча б дві-три причини (особливо, якщо в списку фігурує остання з них) - це привід ще раз обміркувати - чи коштує входити в ту саму річку двічі?

Усе може вийти, якщо....

Ви обоє тужили один без одного. Час, поки ви не були разом, було витрачено на те, щоб розібратися в собі й зрозуміти, що саме потрібно змінити, а не обвинувачувати в тому що відбулося його або себе. Ви зрозуміли, що цілком здатні непогано «функціонувати» і на самоті й відновляєте відносини не за тим, щоб полегшити побут. Ви обоє почуваєте еротичне притягання, між вами раз у раз проскакує іскра. Ви обоє ясно уявляєте своє спільне майбутнє й будуєте спільні плани. Ви обоє насолоджуєтеся суспільством один одного.Ви не з’ясовуєте постійно, хто був винуватий у вашому розриві. Ви чітко розумієте, що ставитеся один до одного з повагою, а саме: обходитеся без приступів патологічних ревнощів і не намагаєтеся утримувати «повертача» будь-якими засобами, аж до шантажу.

5 кроків назустріч один одному

Крок №1. Не піддавайтеся ейфорії.Полегшення «Ура, кінець самітності!»— от перше відчуття, яке виникає відразу після того, як ви помирилися. Але якщо більше нічого не робити й сидіти склавши руки, то незабаром ефект новизни зітреться, знайдене почуття стане менш яскравим, а будень більш сірим — і через якийсь час усе повернеться на круги свої. Щоб цього не відбулося, згадайте, що привело вас до розриву минулого разу й працюйте над тим, щоб цього більше не трапилося.

Крок №2. Підведіть баланс Як би нудно це не звучало, але перш, ніж ви прийметеся крокувати вдвох далі, підведіть риску. Разом відповідайте на запитання - чому ваші колишні відносини закінчилися крахом? Що в них було поганого й гарного? Важлива умова: ваша бесіда не повинна перерости у звичайну склоку, залишайтеся конструктивними й не відхиляйтеся від теми!

Крок №3. Обговоріть зміни.Домовтеся про те, що, хто і як повинен змінити, щоб уникнути повторень проблем, описаних у кроках №1 і 2. Не забудьте обговорити також питання про те, коли це трапиться. Намічайте конкретні строки — так буде набагато легше зрозуміти, чи відіграє партнер (або ви самі) у класичну гру « Так, але», описану Эриком Берном (коли на словах людина погоджується із чужими радами, але знаходить тисячу й одну відмовку, щоб не застосовувати їх на практиці) і розібратися, чи не розходяться ваші слова зі справою.

Крок №4. Перевірте, як працює ваш план. Через якийсь час огляньтеся назад і перевірте, як працюють (і чи працюють?) досягнуті вами домовленості. Якщо ні, спробуйте вдвох розібратися, у чому справа.

Шаг№5. Будьте готові вибачити.Дайте один одному час, щоб знову почати довіряти, відпустіть минуле, перестаньте концентруватися на ньому й постійно використовувати його як орієнтир — інакше й до неврозу недалеко.

И навіть якщо у вас знову не вийшло й ви зрозуміли, що ваша «друга зустріч була помилкою», не журіться, адже ще Конфуцій говорив, що той, хто зробив помилку й не виправив її, допускає ще одну...Автор: ukrix | Відгуки: 3 | Перегляди: 3102 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Відносини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Як зберегти відносини з улюбленим чоловіком
Зверніть увагу на кілька правил, дотримуючись яких, можна не тільки зберегти відносини, але й поліпшити їх, зробити їх більш теплими й довірчими.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2901 | 08/08/2011 Відносини чоловіка та жінки - Відносини
Перше побачення, як гідно витримати перший іспит кохання.
Саме на першім побаченні в більшості випадків стає ясно, чи переросте взаємна симпатія двох людей у щось більш серйозне.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3997 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Відносини
Як повинна поводитися справжня жінка
Познайомся із цими постулатами. Раптом придадуться?

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:6881 | 28/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Відносини
Відпустка вдвох
Прийшло літо, а з ним така заповітна й довгоочікувана відпустка. Можливість відпочити, скинути із себе напругу й втому, зануритися в море задоволень і приємного байдикування....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2710 | 31/10/2011 Відносини чоловіка та жінки - Відносини
Як навчитися бачити краще в чоловіку
Якщо ми в житті постійно будемо концентрувати свої думки на тому « як усе погано», то незабаром по-справжньому повіримо в це.

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3099 | 24/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Відносини