Главная
союз»...   Прищ   tense   контрольні   захворюван?   цикорій   клас,   фінгерінг   паблік   .пиріжки.   масажист   наша   невеликому   периферію   мультіоргазм   кори   голови   109.   залізний   Англійська   билеты   туберкульоз   Алгебра   рідна   одночлена  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Паління 
Неврит 
Нове життя старих речей - що робити зі старими джинсами 
Догляд за скляним посудом 
На порозі епідемії грипу - підтримай організм! 
Як навчитися бачити краще в чоловіку 
Теорія грудничкового плавання 
Русско английский разговорник, тема Экскурсии 
Сіль для ванн, оздоровлюємося з розумом 
Афазія. Види й лікування захворювання 
Цистит. Знають всі 
Види естетичної реставрації зубів 
Гімнастика від безсоння 
Лікування карієсу зубів. 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес
Китайська гімнастика гармонія духу й тіла
Інтерес до східного способу життя в усьому світі продовжує набирати обороти. Традиційні для Китаю єдиноборства – ще один пункт, який викликає непідроблений інтерес поряд з кухнею, кінематографом і модою Піднебесної....


Інтерес до східного способу життя в усьому світі продовжує набирати обороти. Традиційні для Китаю єдиноборства – ще один пункт, який викликає непідроблений інтерес поряд з кухнею, кінематографом і модою Піднебесної. Однак те, що звикли в усьому світі вважати військовими практиками, насправді не що інше як філософія, підлегла рухам тіла, концентрації думки й обличчя техніці подиху. Усе це входить до складу великого напрямку, який сьогодні прийнято називати китайською гімнастикою.

Сходознавство

У багатьох парках китайських міст можна побачити групи людей різного віку, які займаються певними фізичними вправами, що нагадують звичне для західної людини карате. У тому, що сьогодні називається китайською гімнастикою, раніше бачили в основному військовий аспект. І тільки зараз, коли в усьому світі відкриваються центри із заняттями по східних системах, багатьом стає ясно, що фізичні рухи – це лише поверхнева складова цих дисциплін.

Китайська гімнастика має як фундамент глибоку віру в баланс і гармонію між тілесним і духовним станом. Цього можна досягти, сполучаючи в одному комплексі фізичне навантаження, певний напрямок думки й правильний подих. У Китаї існує безліч систем, що допомагають досягти духовної гармонії й поправити здоров’я, але найпоширеніші три: ушу, тань-чи, цигун.

Ушу

Ця система, яка найбільше наближена до військового мистецтва. Ушу включає близько 130 видів, кожний з яких підлеглий чіткій структурі.

Для одержання позитивного результату у вигляді оздоровлення, розвитку координації рухів ( за чим й звертаються до ушу), необхідно дотримувати чіткої послідовності – від простого до складного. Перший етап (підготовчий) – вивчення вправ, другий – оволодіння універсальними основами, третій – комбінація основних вправ, які повинні проходити в певній послідовності.

Ушу включає два напрямки: зовнішнє й внутрішнє. Зовнішнє, яке називається Вай Цза, являє собою кулачний бій. Внутрішнє або Ней Цзя – система технік, спрямованих на приведення в гармонію духу й тіла. І якщо останнє проходить із максимальною розслабленістю й спокоєм духу й тіла, то вправи, що представляють собою кулачний бій досить різкі й інтенсивні.

Із трьох наведених видів гімнастики ушу є найбільш інтенсивним.

Тань-Чи

Тань-Чи – прадавня китайська гімнастика, де рухи дуже плавні й розміряні. Перевагою тань-чи є її доступність для людей різного віку й фізичного стану. Якщо ушу – скоріше воєнна тактика, то тань-чи - більше танець, сполучений з розвитком фізичної витривалості й загальним оздоровленням організму.

У цьому виді гімнастики тіло працює разом з думками – відчуття , розум максимально концентрується. Безперервність і плавність рухів, напруженість і пружинистість позицій – основні показники тай-чи. За допомогою цієї системи звичайно упорядковують нервову систему, також до неї прибігають для скидання ваги.

Цигун

Це ще одна популярна система, що представляє китайську філософію гармонізації тіла й духу, але цього разу мова йде вже про роботу з подихом. «Ци» тут означає подих, а «гун» - роботу з ним. Як відомо, у східній філософії величезне значення надається правильному подиху й нормалізації плину життєвої енергії по меридіанах. Вважається, що вправи, включені в цигун, насичують енергією «ци» внутрішні органі, протистоячи виникненню захворювань, виліковуючи вже наявні й зміцнюючи імунітет у цілому.

Цигун допомагає зняти нервову напругу, стрес, позбутися депресивних станів.

Спеціальні рекомендації

Коли говорять про універсальність китайської гімнастики, варто мати у виді, що протипоказання все-таки є, але вони дуже індивідуальні. Приміром, при наявності варикозну треба відмовитися від вправ з довгими статичними позами. Якщо є негативні прояви з боку серцево-судинної системи, то ушу з інтенсивним кулачним боєм рекомендується замінити на більш спокійні методики.

Китайська гімнастика незалежно від обраного напрямку помітно розбудовує витривалість, зміцнює імунну систему, допомагає протистояти стресам, підвищує тонус м’язів, поліпшує розтяжку, нормалізує, кровообіг, відновлює після травм.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 3493 | 11/04/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Зміцнюємо м’язи за кермом
Ниє шия, затікають плечі, гудуть ноги, а про спину й говорити нема чого... Навіть після години, проведеної за кермом, виникає відчуття, що це їздили не ви, а на вас. Але терпіти такий дискомфорт зовсім ні до чого. 1. ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1936 | 16/08/2014 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Західна - європейська програма спортивних бальних танців
Програму Європейських танців або Стандарт (Standard,St) становлять 5 танців: Повільний Вальс (Slow або English Waltz), Повільний Фокстрот (Slow Foxtrot), Танго (Tango), Квікстеп або Швидкий Фокстрот (Quickstep) і Віденський...

Автор: ukrix |Відгуки:6 | Перегляди:3344 | 19/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Пілатес вправи для проблемних зон
Як ви знаєте, пілатес - це вид фітнесу. Унікальна система тренування була розроблена Джозефом Пілатесом і згодом названа його іменем. Зараз пілатес дуже популярний серед зірок, і невипадково! У нього маса переваг...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2746 | 26/03/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
7 причин забити на тренування
Щораз, збираючись на тренування, ви шукайте причини, щоб піти? Або може бути ви шукайте причини, щоб не піти, але не знаходите їх? Розслабтеся! Ми знайшли 7 відмінних причин, щоб забити...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2661 | 21/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Гіподинамія мій особистий ворог
У кожної жінки є уявлення про ідеальний для неї побут. Мрія, одним словом. Звичайно, лицар на білій яхті дістається не всім, але й тяжка жіноча частка, по щастю, теж залишилася десь у минулому столітті.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3361 | 05/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес