Главная
Прищі   хребта   джерела»   кори   твори   аренды   астма   перевод?   союз?..   корисна   засіб   еспандер   ерозія   Take   verbs   серйозних   функція   Принесли   енергія   остеохондрозу   керамогранит   роботи   коронки   центр,   информационной  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Відносини
Готуємося до весілля
Життя в шлюбі
Контрацепція
Облаштування будинку
Сексологія
Фізичні вправи
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Марії Сорті дієта 
Не поспішайте худнути після пологів 
Причини кашлю 
Психосоматика - чи може людина перемогти недугу 
Ідемо до горщика. Яким шляхом? 
We Learn English 7 class Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт ) 
Характеристики контактної лінзи -просто про складний 
Основы маркетинговой работы 
Ангіна. Заборона на самолікування 
We Learn English 7 class Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт ) 
Як вибрати парфум або який аромат тобі до обличчя 
Усиновлення - привід задуматися 
Коригувальна нижня білизна новинки 2011 року 
Котли прямого горіння (класичні твердопаливні котли з ручною подачею палива) 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сексологія
Сексуальний побут або побутовий секс
Чим більше я жила в шлюбі, тим більше переконувалася, що якісний і глибоко задовольняючий обох секс – одне з найважливіших умов щасливого шлюбу.


Якщо в цьому плані все добре, про все інше можна домовитися

Напевно, це неправильно, але для мене кращий доказ любові – коли чоловік мене бажає, постійно. Мені органічно необхідно почувати себе бажаною.

Якось на одному з жіночих форумів користувачки, переважно домогосподарки, підняли животрепетну тему: як відновити згаслий сексуальний інтерес до себе чоловіка?

Як виявилося, тема хвилює дуже багатьох жінок. У мене навіть склалося враження останнім часом, що жінки стали набагато більше прагти сексу, ніж чоловіки.

Судячи з висловлень на форумах і статтях у жіночих журналах і Інтернет-Виданнях, чоловік приходить із роботи ввечері утомлений, змучений, і йому ні до чого – аби тільки поїсти, полежати на дивані перед телевізором – і спати

Випробувані всі варіанти – нова зачіска, вищипані брови, грайлива білизна, еротичні смс в плині дня, - факт залишається фактом, - жінки почали проявляти ініціативу!

Що відбувається?

Усі 10 років шлюбу я проявляла ініціативу в сексі. Мені завжди треба було більше, ніж чоловікові. Я втомилася просити, вимагати, брати своє. І це при тому, що я не німфоманка, у мене теж трапляються періоди затишку, а жінка зі здоровим сексуальним апетитом, природно, підданим коливанням залежно від циклу, настрою, утоми й т.п.

Я розумію почасти, що коли пристають, домагаються, періодично хочеться сказати: відстань! Але ж наявність бажання зайнятися сексом для здорового 30-літнього чоловіка – хіба не є норма?

Потім я встановила пряму залежність між лібідо мого чоловіка й проблемами й стресами на роботі. Тобто, коли на роботі купа проблем, чоловікові ні чого не хочеться, щоб удома не приставали з питаннями й взагалі відстали. Подібним же чином висловлювалися про лібідо й інші знайомі чоловіки.

Чоловік, що з’явився після першого чоловіка, був зовні на нього дуже схожий. Отож, він навіть ображався, говорячи – ти бачиш у мені тільки сексуальний об’єкт! Я ж, мол, не тварина, щоб накидатися на тебе ще біля дверей?! А що мені робити, якщо я бажаю, щоб на мене накидалися?

И що образливого в тому, що я бачу в чоловіку сексуальний об’єкт? А він мені говорив: «Мені треба спочатку поговорити, поспілкуватися». За тей час, поки ми не переговоримо про все і не обговоримо всього, я здувала й уже не горіла, як колись.

На тому форумі жінки обговорювали безліч можливостей, що можуть підхльоснути сексуальне бажання свого чоловіка. Інтимні стрижки, видалення всього можливого волосся на тілі, масаж і ванна, що розслаблює і т.д. і т.п.

И от серед хору «розпачливих домогосподарок» одна жінка несміливо так написала: «не знаю, мій чоловік прагне мене всяку – у халаті, у треніках, голену або з волосатими ногами і т.д. Дивно навіть подумати, що буває таке, коли чоловік дружину не прагне…». І всі якось примолкли. А мені й читати далі перехотілося. Виходить, голи - не голи, вискубуй - не вискубуй, - механізм виникнення бажання залежить все-таки від чогось іншого?

Я так думаю, що споконвічно першорядну роль віграє все-таки лібідо чоловіка, тобто скільки сексу йому в принципі потрібно для гарного самопочуття й нормального функціонування. І дуже важливо, щоб лібідо в пари збігалося. Якщо одному досить 1 раз на тиждень по природі своєї, а іншому потрібно щодня, - такий шлюб споконвічно приречений на провал. Можна собі розумом – помітьте, розумом! – придумати купу плюсів знаходження в місці з даним чоловіком і купу його переваг – добрий, турботливий, прекрасний сім’янин, не п’є, не палить, тещу мамою називає і т.д. – рано або пізно ви завиєте й полізете на стіну

Можна пояснювати приступи дратівливості ПМС, магнітними бурами й чим завгодно, - факт залишається фактом – секс потрібний жінці, так само як і чоловікові, для здоров’я, гарного самопочуття й багато чого ще.

И в який то момент вам стане не до суспільних норм і підвалин. Тому що, як я зрозуміла зрештою, секс – це така ж природня потреба організму, як їсти, пити, спати

Уявіть собі, що оголосять аморальним спати поза будинком, а в будинку вам спати давати не будуть? Ви протримаєтеся день, другий… И заснете на роботі. І нічого не зможете із цим поробити, і мозок навіть і не задумається про те, що ви порушуєте норми моралі. Ви просто заснете. А якщо оголосять непристойним харчуватися поза будинком, а в будинку не будуть давати їсти?

Багато з нас, звичайно, будуть намагатися купувати бутерброди й тріскати їх потихеньку вдома, коли ніхто не бачить. Начебто й не порушують, але й ховатися набридне

Багато жінок у такий же спосіб купили собі вібратори й коли чоловік заснув, одержують задоволення нишком. У більшості моїх подруг під ліжком вібратори заховані

У дуже багатьох моїх знайомих родинах чоловіки подарували своїм дружинам – що характерно, на 8 березня - вібратори. І тільки 1 сімейна пара вибирала й купувала вібратор разом, для сексуальних ігор. Як зрозуміти такий подарунок? Чоловік як би говорить жінці – розваж себе сама?

Чим більше я жила в шлюбі, тим більше переконувалася, що якісний і глибоко задовольняючий обох секс – одна з найважливіших умов щасливого шлюбу. Якщо в цьому плані всі добре, про всі іншому можна домовитися. Зрозумійте мене правильно, я не беру якісь крайні положення – наприклад, зовсім різні соціальні рівні, різна віра й світогляд і т.п. І я не беру ситуацію, коли нічого, крім сексуального потяга, людей разом не тримає, або вони одружилися по молодості, приміром, щоб мати можливість легально займатися сексом

Коли людям добре разом – вони будуть намагатися домовитися в інших областях. У цьому змісті, звичайно, ми приходимо з віком до того, що розум у сексуальному потязі все-таки відіграє певну роль. І для виникнення бажання вже необхідно, щоб були задіяні й потяг розуму, і потяг душі, а не тільки винятковий потяг тіла. І, безумовно, для активізації свого лібідо потрібно все-таки підключати мозок

Думати, що б таке замутити цікаве і як би все облаштувати?

Ну й, безумовно, усе виходить класно, якщо ви як би перебуваєте на одній хвилі – ловите бажання й відчуття іншого. Ловити виходить, коли ти настроюєшся на людину й щиро прагнеш зробити їй добре. Мені ще дуже допомагає метод – роби так, як прагнеш, щоб зробили тобі – діє безвідмовно.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 3557 | 28/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Секс допомагає кар’єрі
Проблеми на роботі й, тим більше, її втрата викликають серйозний стрес. Компенсувати його негативний вплив можна за допомогою постільного екстриму.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3140 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Як продовжити чоловічий оргазм
Скільки слів, припущень і наукових досліджень було присвячено жіночому оргазму! Складний, невловимий, що не піддається прогнозам жіночий оргазм був і залишається об’єктом суперечок і обговорень.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:10750 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Як правильно використовувати презерватив
Лікарі назвали сім головних помилок, які можуть трапитися при використанні презервативів. Вони призивають закоханих серйозніше ставитися до власного самопочуття й здоров’я партнера....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4060 | 28/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
4 виправдання зраді
Зрада неминуче спричиняє проблеми. До або після факта. Причина – у почутті провини перед «скривдженою» стороною. І ми починаємо придумувати собі виправдання.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2933 | 24/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Оргазм зі стимуляцією й без
Подібних жінок, які не отримують оргазму без стимуляції клітора, якщо не помиляюся, чимало. І вони вже точно не є неповноцінними.

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:2852 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія