Главная
Диета   Плейфера   Русі   захворюван   Глазов   джинси   жінок   юркеви   читання   перевод?   ссуды   «неоліт»,   хвороби   инфраструктура   задач   українська   мова   клас   А.А.   Ворон   однієї   voice   плями   газова   Рідн   WHAT   Розрахунок   class,   літні  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Відносини
Готуємося до весілля
Життя в шлюбі
Контрацепція
Облаштування будинку
Сексологія
Фізичні вправи
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Звідки приходить апетит, і як з ним боротися 
Лікувальна косметика призначення й особливості 
Зуби мудрості, видаляти чи ні 
Хіт- п’ятірка Woolstreet! 
Розмноження аґрусу 
Сумка важлива деталь іміджу 
Жирна шкіра - подарунок понад або покарання 
Цикл місячних 
Як купати немовлят 
П’ять оман про навчання 
Дієта доктора Ласкіна 
Уроки по информатике. Урок 5: Практическая работа 
Мягкая мебель: выбор по каталогу? 
Як вибрати плаття 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сексологія
Фізіологічна формула ідеальної любові (версія російського сексолога)
Що чоловік повинен зробити для того, щоб улюблена жінка не пред’являла йому претензій по життю? Російські вчені знайшли відповідь: треба добитися того, щоб ваш статевий акт безупинно тривав не менше 30 хвилин...


Цей матеріал варто почитати представникам обох статей...

Про сексуальний експеримент розповів проректор по науці Національного інституту здоров’я, кандидат біологічних наук Рінад Мінвалєев.

"У підручниках по сексології тривалість гетеросексуального статевого акту визначається в 2-3 хвилини. Усе, що довше попадає в розряд ледве чи не рекордів. Звідки ця цифра зрозуміло. Це якийсь усереднений показник для звичайної людини, яка раз у тиждень, по суботах, дотримує, що називається, умовно-фізіологічний ритм. Такий акт зазвичай переслідує або завдання зачаття дитини, або вивільнення енергії, що нагромадилася, і емоцій.

Проте, ті, хто вивчав і вивчає традиції Сходу (Індія, Китай і т.д.), знають, що там сексуальній стороні життя приділялося набагато більше уваги й надавалося куди більше значення, чим звичайному продовженню роду.

Там статевий акт прирівнювався до високої духовної роботи. Але не простий акт, а продовжений на необмежений строк. Досить згадати тантрічні методики, і даоські практики. У східних джерелах говориться про пролонгований секс, як про спосіб відкрити в людині якісь нові фізичні й духовні стани.

Ми, як люди, що всерйоз цікавляться йогою, вирішили провести власний експеримент, щоб підтвердити або спростувати ці відомості. До речі, відзначу, що не ідеться про перекручення або про оргії. Нормальне сполучення між чоловіком і жінкою".

Складніше всього виявилося знайти гетеросексуальні пари, які б добровільно погодилися займатися сексом під спостереженням учених. І не просто займатися, а ще й з датчиками електронних тонометрів, прикріплених до рук. Але коли експеримент почався, з’ясувалася цікава річ: при оргазмі у жінок і чоловіків, їх тіла видавали дві прямо протилежні реакції.

Перша полягала в різкому зниженні частоти серцевих скорочень ( до 10–12 ударів на хвилину) і значному підвищенні артеріального тиску. При другому типі реакції тиск навпаки падав, а серцебиття частішало. В одного з випробуваних одного разу на 4 хвилини повністю зник пульс. Причому без усяких наслідків для його самопочуття.

"Ми задалися питанням: що ці два типи реакцій можуть означати? – говорить Р.Мінвалєев. – Кожна людина має два відділи вегетативної нервової системи: парасимпатичений (ПСО) і симпатичний (СО).

Перший відповідає за відновлення організму, відновлення клітин і працює, як правило, під час сну. А другий - це наші енерговитратні, викид у кров гормонів адреналіну й норадреналину у відповідь на різні фізичні й нервові навантаження.

Отож, якщо пульс падає, а тиск підвищується, то працює ПСО й ми відновлюємося. Якщо все навпаки, то ми відчуваємо занепад сил. Адже чим нижче тиск, тем частіше серцю потрібно скорочуватися, нагнітаючи кров, і тим швидше воно зношується.

Якщо в людини під час сексу переважає парасимпатична реакція, то вона не втомлюється, а, навпаки, відновлює сили, заощаджує серцеві скорочення й стає "вічним двигуном". Фактично вона за допомогою сексу продовжує собі життя. Якщо ж реакція симпатична, то після статевого акту людина впадає в прострацію й у неї одне бажання - заснути.

Але наш експеримент показав, що симпатична реакція занепаду сил переважає тільки в тому випадку, якщо статевий акт триває менш ніж 10–15 хвилин. Але, чим довше відбувається сексуальний контакт, наш організм самостійно перебудовується на парасимпатику просто для того, щоб підтримати себе, відновити витрачені сили. У результаті обидва партнери одержують заряд бадьорості, сили й духовної близькості один з одним.

Видалося б, причому отут духовність? Але ви подумайте, чому так багато жінок – дружин, улюблених і т.п. – вимагають від чоловіків, з якими в них є інтимні відносини, якоїсь матеріальної компенсації? Ці вимоги варіюються від "винеси цебро" і "помий посуд" до придбання нової шуби, нового автомобіля або поїздки на Багами

Як правило, ці жінки – симпатики. Вони після статевого акту, навіть доведеного до оргазму, нічого не відчувають крім утоми. А виходить, підсвідомо відчувають потребу в компенсації за пророблену нелегку роботу.

У той же час є жінки, які готові жити із чоловіком хоч у сараї, годувати його, прати йому, і при цьому вони просто розчиняються в ньому. Це вже парасимпатики, заряджені через секс величезним життєвим потенціалом і готові їм ділитися з тим, хто його надав. Так що пролонгований статевий акт - це джерело духовної сили, що має фізіологічне підґрунтя.

- Скільки ж повинен тривати такий чудодійний процес, щоб напевно "завести" парасимпатичну систему в партнерки?

- Від 30–40 хвилин і довше. Причому, без зупинок.

- Схоже, що багато чоловіків на цьому місці перестануть читати статтю й підуть виносити цебро, або пити з горя.

- И даремно. По-перше, є чоловіки із сильною статевою конституцією від народження. А по-друге, є йога, яка добре організує людину. У неї з’являється більше "кнопочек" на тілі, за допомогою яких вона собою керує. Головне - навчитися гальмувати рефлекси фізичної еякуляції через кору головного мозку.

Це не просто, але великий шлях починається з першого кроку. Крім того, є ще одна важлива умова для досягнення кінцевої мети: потрібні зустрічні зусилля улюбленої й бажаної жінки. Якщо хтось почне експериментувати із проститутками, то доб’ється прямо протилежних результатів.

Для "нічних метеликів" головне завдання - одержати із клієнта гроші, а виходить, їм потрібно, щоб сам акт був як можна коротше. Це саме шлях до імпотенції.

Я думаю, що ми досліджували у своєму експерименті те, що можна назвати високим словом Кохання. Можливо навіть, що нам удалося вивести фізіологічну формулу ідеального кохання".Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 3277 | 08/08/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Я та він, хто відповідає за оргазм
Уявляєте, з погляду природи, жіночий оргазм — це не головне. Виявляється, на здатність до зачаття він не впливає. Із природою, звичайно, не посперечаєшся, і все-таки, зізнаємося, хотілося б сполучити приємне з корисним.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3048 | 24/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Стриптиз для улюбленого
Чому чоловіки люблять дивитися на танцюючих жінок? Усе дуже просто: у танці жіноче тіло виглядає найбільш привабливим. І зовсім необов’язково потрібно бути професійною танцівницею

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3582 | 28/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Секс-комплекси. Отелло й Попелюшка в одній постелі
Західні сексологи давно використовують у своїй практиці позначення комплексів, запозичені з міфології, фольклору й світової літератури.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3415 | 28/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Інтим-Омани в житті чоловіка. Увага жінкам!
Чоловік, який перебуває фактично на початку шляху до повноцінного сексуального життя, таїть у своїй голові величезну кількість оман. Щоб вибудувати повноцінне сексуальне життя, потрібно все-таки коротенько ознайомитися з міфами, які панують у свідомості чоловіків!

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3220 | 19/09/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Сексуальна активність - зльоти й падіння
Сексуальна активність чоловіків і жінок має масу відмінностей. Чоловік спалахує, як сверхнова зірка, і моментально остигає після сексуальної розрядки. Жінка повільно й плавно піднімається до вершини задоволення, а потім так само неспішно спускається звідти.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3756 | 19/09/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія