Главная
стрижк   центр   информационной   впр.   проект   банкротство   було   Newspapers   Несвіт)   билеты   кори   class   342.   юркеви?   ворон   контроль   життя»   література   реферат   Урок   London   вступ   гіпоплазія   спорту   рілейшнз  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Чи добре бути молодими батьками 
Природа нашего края и географическое расположение г. Донецка  
Інтімбілдінг, уся правда від гінеколога 
Секрети новорічного макіяжу. Стилі, тенденції 
Передлежання плаценти 
Стрижка 
Детокс –Дієта  
Місячна дієта 
Відро для сміття на сучасній кухні 
5 міфів про збереження 
Двох’ярусні ліжка небезпечні для дітей 
Хімія життя 
ДСП – кращий матеріал для виробництва корпусних меблів середнього класу 
Батьківські маніпуляції 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вагітність
Кава, алкоголь, паління й вагітність
Деякі вагітні жінки перебувають у небезпечній омані, коли вважають, що чарка гарного дорогого вина плоду, що розвивається внутріутробно, не ушкодить.


Часом і подруги радять пропустити чарочку за цікавою бесідою. Не рідкість і таке явище, коли вагітну жінку, що колись зовсім не терпіла алкоголю, раптом починає до алкоголю тягти — хочеться випити вина й усе отут!

«Досвідчені» подруги схильні вбачати в цьому передвістя того, що народиться хлопчик. Однак це явище ніяке не передвістя, а одна із численних ознак вагітності, описаних вище, — зміна смакового сприйняття й смакових пристрастей. А алкоголь — навіть найблагородніше, найвідоміше, престижне, відзначене багатьма медалями вино — шкідливий для плода, що розвивається внутріутробно; це зовсім точно доведене наукою й рік у рік, на жаль, підтверджується практикою.

Особливо шкідливий алкоголь під час закладання органів і систем. Звичайно, ніхто не візьметься затверджувати, що одноразове приймання алкогольного напою в невеликій кількості неодмінно приведе до відхилень у фізичному й психічному розвитку дитини; однак з багаторазовим, а тим більше — систематичним — вживанням алкоголю ризик появи патології в плода значною мірою зростає. Плацента не є бар’єром для алкоголю, тому відсоток вмісту алкоголю в крові в плода такий же, як у крові в матері.

Патологія може бути сама різна: від відставання дитини у фізичному й психічному розвитку, хворобливості до досить серйозних (і часом несумісних з життям) поразок внутрішніх органів (наприклад, серця), центральної нервової системи, обличчя, кінцівок і т.п. У вагітних жінок, що зловживають алкоголем, часті явища — викидень, передчасні пологи, різні ускладнення під час пологів і т.п. Якщо жінка не має сил упоратися зі своєю слабкістю — зловживанням алкоголю, — вона повинна бути готова до того, що лікар запропонує їй перервати вагітність.


   

Паління

Паління жінки під час вагітності виявляє на плід шкідливий вплив. Внаслідок токсичної дії нікотину в плода — прискорене серцебиття, страждає зріст. У вагітної жінки, що палить підвищується ризик викидня, у неї можуть бути кровотечі з піхви, можуть початися передчасні пологи.

Причому чим більше жінка палить, тим більше ризикує — головним чином здоров’ям (іноді й життям) своєї дитини, а також і своїм здоров’ям. Дитина, народжена жінкою, що палить, значно відстає від своїх однолітків у фізичному й психічному розвитку (це відставання залишається на все життя), вона більше піддана застудним захворюванням і хворобам органів подиху, тому що опірність його знижена.

Вагітність — чимале навантаження на організм; паління — теж навантаження; якщо організму важко, не треба навантажувати його додатково. Настійно рекомендується: кинути палити. І чим раніше — тим краще. Саме розумне — за кілька місяців до вагітності, у той час, коли вагітність тільки планується.

Одним вдається кинути палити легше, в інших із цим чимало труднощів. Як це зробити, яку методику використовувати й до яких засобів вдатися — не є предметом нашої статі. Скажемо тільки, що жінку, майбутню маму, що прагне кинути палити, повинна підтримувати думка: на одній чаші ваг пагубна пристрасть, слабість, а на іншій — здоров’я маляти, так само як ( по естафеті) і здоров’я його потомства.

Потрібно мати на увазі, що на внутрішньоутробний плід впливає й паління когось із домашніх, іншими словами, — усі перераховані вище ускладнення можуть бути, якщо має місце пасивне паління вагітної жінки. Тому в житлових приміщеннях ніхто не повинен палити.


   

Кофеїн

Кофеїн утримується в каві, у трохи меншій кількості — у чаї, а також у кока-колі ( для готування напою використовуються горіхи кола, у яких є кофеїн) і в шоколаді. Кофеїн не затримується плацентою й присутній у крові внутрішньоутробного плода в тієї ж концентрації, що й у крові матері, і виявляє на плід пагубний вплив.

У жінки-каваманки, які не знайшли сил відмовитися від вживання кави під час вагітності, плід перебуває в більшій небезпеці, ніж у вагітної жінки, що не п’є каву. Практика показує, що відсоток уродженої патології значно більше в дітей, народжених жінками, що звикли стимулювати себе кофеїном.

Який вплив виявляє кофеїн на плід? По-перше, впливає негативно на нервову систему й серце; по-друге, діє як сечогінне (це може призвести до зневоднювання плода); по-третє, кофеїн перешкоджає організму плода (і матері) засвоювати залізо; по-четверте, від дії кофеїну в дитини згодом може розвитися таке серйозне захворювання, як цукровий діабет.Автор: ukrix | Відгуки: 2 | Перегляди: 3381 | 08/08/2011 Діти та родина - Вагітність

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Маловоддя
Під час вагітності в організмі жінки можуть виникати ті або інші порушення. Але, як правило, якщо жінка правильно й вчасно спостерігається акушером-гінекологом жіночої консультації, це дозволяє вчасно в...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:5180 | 02/03/2012 Діти та родина - Вагітність
Троє в постелі
Існує думка, що секс для вагітної жінки - табу. Вистачить, відзаймалася, тепер винось і народи, а про дурниці усякі і думати не можеш всі дев’ять місяців. Хіба що в другому триместрі й то трохи. Ну а якщо дуже х...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2781 | 14/12/2011 Діти та родина - Вагітність
Передлежання плаценти
Про передлежання плаценти було відомо в далекій давнині: про цю патологію згадував у своїх працях Гіппократ. Уже тоді лікарі знали, що розташування плаценти в області виходу з порожнини матки є дуже небезпечним д...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4030 | 02/03/2012 Діти та родина - Вагітність
Вагітність і набряки
Усім відомо, що при вагітності можуть бути набряки й тому деякі жінки ставляться до їхньої появи трохи легковажно. Проте, набряки набрякам вороги. Вони можуть бути одним з варіантів норми (рідко), а мо...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3121 | 24/12/2011 Діти та родина - Вагітність
Як підвищити шанси завагітніти після 35 років
Під нечутне цокання біологічного годинника репродуктивна здатність жінки неухильно знижується. Завагітніти після 35 важко, якщо не неможливо, - не те, що в 20, або навіть 30 з невеликим. Навіть здорові жінки піддаються...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3921 | 24/12/2011 Діти та родина - Вагітність