Главная
Мудрий   упростите   перевод?   твори   Вправ   профілактика   «бронзовий   ХРОНІЧНОГО   плазма   храп   псевдо   «колонізація»,«племінний   шоколаде   мерзляк   простатит   переклади   варв   тема2   Київської   олег   голови   Розкладання   розквіт   спорт   візитн?  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Психологія Ч+Ж
Психологія бізнесу
Психологія особистості
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
УЗД при вагітності 
Сама улюблена річ у гардеробі 
Перший секс, рецепти предків 
Гаражні ворота - правильний монтаж 
ТЕМА 3. ТЕХНОЛОГИЯ УЧРЕЖДЕНИЯ СОБСТВЕННОГО ДЕЛА 
На зимівлю 
Чим цікавий аква-пілатес 
Русско английский разговорник, тема Красота и Спорт 
Як пережити жару 
Чи брати дитину у свою постіль 
Як правильно доглядати за віями 
Акторська дієта 
Фіто естрогени 
Місячна дієта 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Психологія особистості
Чому ваш потенціал спить
Багато з людей затверджують, що вони досягли всього, чого могли досягти. Але насправді вони навіть не підозрюють який відсоток їх таланта залишається схованим. Ви почуваєте усередині себе величезний потенціал?


Так чому ж ви не можете розкрити його до кінця?

1. Вам не вистачає віри в себе

Усі успішні люди мають величезну впевненість у собі. Їм добре відомо, які вони мають здатності й таланти. Вони повні рішучості залишити свій слід в історії. Це зовсім не означає, що вони зарозумілі, самолюбні й занадто багато чого про себе думають. Напроти, вони настроєні стосовно себе критично, тому що завжди знають, що можуть досягти ще більшого. А чим відрізняєтеся ви? Який у вас талант? Може, він ще не розкритий? На що ви здатні?

2. У вас немає цілей

на які ви могли б орієнтуватися. Важко добитися прогресу, не маючи перед собою чітких орієнтирів. Багато з нас усе життя перескакують із однієї мети на іншу, у підсумку так і не досягнувши ні однієї з них. Успішні люди встановлюють перед собою чітку мету і йдуть до неї, стежачи за своїм прогресом. Виберіть життєву область найбільш важливу для вас. Це може бути кар’єра, здоров’я, любов, діти, багатство і т.д. Потім конкретизуйте чого саме ви прагли б досягти в цій області і йдіть уперед до своєї мети.

3. Вам занадто комфортно

там, де ви перебуваєте. Потрапивши в колію, буває складно вибратися з неї. Навіщо пробувати щось нове, якщо вам і так живеться непогано? Якщо ви прагнете розкрити свій потенціал повністю, ви повинні вміти ризикувати. Покиньте зону комфорту й спробуйте щось незвичне для вас. Не бійтеся труднощів, здобувайте нові навички й не бійтеся невдач.

 

4. Ви занадто ледачі

Якщо у вас є чіткі цілі, але ваш прогрес стоїть на місці, зверніть увагу на рівень вашої активності. Чи не занадто багато часу ви витрачаєте на заходи, не пов’язані з вашою метою? Для того, щоб стати професіоналом у своїй справі, вам необхідна практика. Не сидіть склавши руки. Працюйте, працюйте й працюйте. Доведіть ваш рівень до досконалості. Успішними стають тільки ті люди, яким незнайоме почуття ліні.

5. У вас зовсім відсутні амбіції

Надмірні амбіції згубні для людини, але повна їхня відсутність нітрохи не краще. Спілкуйтеся з успішними людьми, слухайте історії їх життя, слухайте їх поради. Можливо це підбурить вас на досягнення ваших власних цілей.

Єдина людина, яка може мотивувати й змінити вас, а потім привести до успіху, це ви самі. Відчуйте впевненість у собі, чітко окресліть свою мету, ризикуйте, не лінуєтеся й будьте в міру амбіційні. Тільки так ви зможете повністю розкрити свій потенціал.Автор: ukrix | Відгуки: 6 | Перегляди: 2665 | 16/09/2011 Питання психології - Психологія особистості

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Лету кінець
Після пекучого літа хочеться прохолоді. Інша справа, що сезонний депресивний синдром від коливань температури не залежить. І коли на календарі з’являється перший вересневий тиждень, «щасливчики», що страждають від СДС, починають із сумом і тугою згадувати про безтурботні дні, що пройшли під девізом «Сонце, повітря й вода — наші кращі друзі», навіть якщо їм удалося вирватися на пляж з-під офісного кондиціонера всього пару раз за все літо.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2896 | 16/09/2011 Питання психології - Психологія особистості
15 ознак небезпечних жінок
Деякі представники сильної статі люблять давати знайомим дамам короткі, але вичерпні характеристики, класифікувати їх за якою-небудь ознакою.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2900 | 07/09/2011 Питання психології - Психологія особистості
Жіноча дружба правда або міф
Дівчини, у чиєму житті є краща подруга (або подруги) не задаються питанням чи існує жіноча дружба, вони впевнені: дружба між жінками — це щось набагато більше, ніж приємні бесіди або веселий шопінг...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3118 | 16/09/2011 Питання психології - Психологія особистості
Як не впасти в ступор у конфліктній ситуації
Зустрічаючись із різкою критикою або несподіваною реакцією на свої слова й учинки, деякі люди немов упадають у ступор: не можуть підібрати слова, червоніють, втрачають контроль над ситуацією. Пізніше вони довго й болісно дум...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2918 | 25/03/2012 Питання психології - Психологія особистості
«Методы и средства защиты компьютерной информации», вопросы к зачету
ВОПРОСЫ К ЗАЧЁТУ
   по дисциплине:
   «Методы и средства защиты компьютерной информации»

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3809 | 12/02/2012 Конспекти, лекції, курсові роботи - Інформаційні технології