Главная
множники.   напівпериферію   найбільш   «бронзовий   8-9;   періодів   одночлена   зефи   було   псевдо   тканина   мода   103.   вправи   Learn   вовк   ПОРУШЕННЯ   корисн?   калорійності   лікуванн?   завдання   ДЖЕРЕЛА   захворюван   кульбаба   мономах  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Відносини
Готуємося до весілля
Життя в шлюбі
Контрацепція
Облаштування будинку
Сексологія
Фізичні вправи
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Що допомагає Пенелопі Круз тримати вагу 
Как похудеть 
Реферат на тему: «Полезные ископаемые г. Донецка и Донецкой области»  
Кому не варто дотримувати Великий піст 
Передсвяткова дієта 
Вибираємо велосипед 
10 способів спалити 100 калорій усього за 15 хвилин 
Гардероб вагітної жінки й кар’єра 
Фібробласти 
Тепле задоволення 
Молочарка 
Молочні зуби лікувати чи ні 
Чим зайняти дітей на Новий рік 
Цілющі сили збалансованого харчування 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Русско английский разговорник, тема В банке 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сексологія
Сексуальна активність - зльоти й падіння
Сексуальна активність чоловіків і жінок має масу відмінностей. Чоловік спалахує, як сверхнова зірка, і моментально остигає після сексуальної розрядки. Жінка повільно й плавно піднімається до вершини задоволення, а потім так само неспішно спускається звідти.


Чоловіча сексуальна активність досягає максимуму практично відразу після пробудження. Пік сексуальної активності жінки доводиться приблизно на 23 години. Так і хочеться викликнути – які ж ми різні! Немов і справді прилетіли з різних планет! Дослідники заявляють: саме різна сексуальна активність, нестача інформації про неї й уміння знаходити компроміс в інтимних відносинах стає частою причиною розлучень. Сьогодні пропонує Вашій увазі статтю на тему: сексуальна активність.

Одне з популярних питань, які нам задають, таке: на який вік доводиться пік сексуальної активності у чоловіка й жінки? Сексуальна активність у чоловіків і жінок розвивається неоднаково. Пік сексуальної активності чоловіка припадає на період між двадцятьома й тридцятьома роками. Це пов’язане з тим, що кількість тестостерону в цьому віці в організмі чоловіка гранично високо. Тому молоді хлопці часом нагадують справжніх «секс-колекціонерів». Велика кількість партнерок, сексуальні пригоди, екстремальний секс – така сексуальна активність чималої частини молодих чоловіків! Зрозуміло, нерідко високі сексуальні апетити сполучаються з абсолютним невмінням робити приємність партнерці. Тому якість близькості з «секс-монстрами», що переживають пік сексуальної активності, на жаль, може розчарувати! Пік сексуальної активності жінки, навпаки, починається після тридцяти років. Саме в цьому віці сексуальна активність жінки розпускається, подібно бутону. Жінка, що не відчувала оргазмів до цього, може нарешті знайти цю дорогоцінну здатність. Якщо молода дівчина найчастіше тільки «шукає» себе в сексі, то зріла, упевнена в собі жінка використовує власну сексуальну активність «на повну котушку». Для неї важливі й кількість, і якість сексуальних відносин, вона точно знає, що їй подобається, а що ні, і твердо націлена на те, щоб одержати максимум задоволення самій й доставити його партнерові. Сексуальна активність у чоловіків і жінок, як бачимо, досягає піка неодночасно. Звідси – можливі складнощі. Адже замужня тридцяти-сорока річна жінка в сексі бідує усе більше – причому в сексі витонченому, динамічному, якісному. А от чоловік-ровесник іноді, на жаль, не в змозі запропонувати їй те, що вона прагне. Секс «з вигадкою», яскравий, фантазійний у його житті цілком може змінитися сумно знаменитим «подружнім боргом», «що віддається» строго відповідно до вироблених стандартів. Образно говорячи, три хвилини на пещення, три хвилини на властиво статевий акт. Придбаний досвід часом приноситься в жертву звичці. Зрозуміло, вважати таке загальним правилом у жодному разі не можна.
   Сексуальна активність чоловіків і жінок визначається індивідуальними факторами. Скоріше йдеться про «середнього» чоловіка. Представники чоловічої статі із сильною статевою конституцією можуть переживати пік сексуальної активності практично десятиліттями. Вони й в 40, і в 45 зуміють по частині сексу заткнути за пояс будь-якого молодика – на їх стороні не тільки високі сексуальні можливості, але й майстерність, що робить інтим воістину чарівним. Після сорока сексуальна активність чоловіків і жінок знову «перерозподіляється». Жінка в цьому віці вже злегка втомилася від експериментів, їй хочеться спокою, розуміння, стабільності у всьому – у тому числі й у сексі. А от у чоловіків усе навпаки! Недарма розлучення в цьому «небезпечному» віці, молоді коханки або навіть юна нова дружина – справа нерідка. Чоловік жагуче бажає подовжити молодість, знову пережити пік сексуальної активності, довести всім навколо й, насамперед, самому собі – він молодий і здатний на багато! Звичайно, сексуальна активність у чоловіків і жінок багато в чому залежить від гормонального тла, способу життя, індивідуальних особливостей організму. Щоб зберегти відносини в парі на тлі сексуального дисбалансу, прийдеться чимало постаратися як чоловікові, так і жінці! Прийде вчитися знаходити оптимальні для обох компроміси, розуміти один одного на основі знань на тему «сексуальна активність». А ще потрібно…вживати в їжу «правильні» продукти! Вірна дієта – шлях до активної сексуальності й еротичного довголіття! До речі, на запитання «які продукти стимулюють сексуальну активність?», «пік сексуальної активності й харчування – чи є взаємозв’язок?» нас просять відповісти дуже часто! Ще б – загадкові афродізіаки, що володіють здатністю будити яскраві бажання, цікавили людей завжди. Не варто думати, що сексуальна активність чоловіків і жінок може бути «простимульована» тільки екзотикою начебто равликів або якого-небудь заморського авокадо. Насправді досить лише дотримувати збалансованої дієти, щоб сексуальна активність завжди була «на висоті». Не забувайте про нерафіновані рослинні олії, а також, у помірних кількостях – тваринні жири. Морська риба з високим вмістом незамінних жирних кислот – також те, що потрібно. Горіхи, насіння соняшника, крупи, городина і фрукти – обов’язкова складова дієти, завдяки якій сексуальна активність чоловіків і жінок залишається « у відмінній формі» у будь-якому віці! Одним словом, звичайне здорове харчування допоможе Вам завжди почувати себе так, немов пік Вашої сексуальної активності настав саме тепер! Відмовтеся від нездорової їжі (цукор і будь-які насолоди, крім меду, білий хліб і випічка, фаст-фуд), практикуйте регулярні заняття спортом – сексуальна активність прямо пов’язана із загальним станом організму. Залишайтеся у формі – і відмінний секс буде радувати Вас і Вашого партнера завжди!


Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 3713 | 19/09/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Оргазм зі стимуляцією й без
Подібних жінок, які не отримують оргазму без стимуляції клітора, якщо не помиляюся, чимало. І вони вже точно не є неповноцінними.

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:2738 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Чоловічий аналог крапки G. Як зробити чоловіку приємно
Якщо в «гінекологічне НЛО» - крапку G - деякі закордонні вчені не вірять дотепер, то відносно чоловіків ніяких сумнівів немає. Таємна « гаряча точка», дотик до якої може звести з розуму дійсно існує...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:5517 | 08/08/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Сексуальний побут або побутовий секс
Чим більше я жила в шлюбі, тим більше переконувалася, що якісний і глибоко задовольняючий обох секс – одне з найважливіших умов щасливого шлюбу.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3415 | 28/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Я та він, хто відповідає за оргазм
Уявляєте, з погляду природи, жіночий оргазм — це не головне. Виявляється, на здатність до зачаття він не впливає. Із природою, звичайно, не посперечаєшся, і все-таки, зізнаємося, хотілося б сполучити приємне з корисним.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3006 | 24/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Фінгерінг покохайте один одного руками
Він кохає тебе всім серцем. Усіма фібрами душі. Розумом, до його потьмарення. «Величезним небом», як у пісні співається. А ти попроси його кохати тебе руками. Раптом сподобається...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:6103 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія