Главная
юшка   вирусы   кори   спецификация   жирна   язык   коклюш   Зуби   геміпаре?   храп   св?то?\'||SLeeP(3)   лейкоцити   Work   прислівник   обличчя   took   т.о.   простудних   Русі   клас   функція   пухлини   союз?..   «мезоліт»   оцінювання  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Відносини
Готуємося до весілля
Життя в шлюбі
Контрацепція
Облаштування будинку
Сексологія
Фізичні вправи
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Як продовжити чоловічий оргазм 
Як почати жити разом 
ДОМАШНЄ КОСМЕТИЧНЕ МИЛО 
Фіто естрогени 
Купить недвижимость в Испании – это не только престижно и модно, но и всесторонне выгодно. 
Лупа і як від неї позбутися 
Штори в організації простору 
Як уникнути поганих побачень, вчимося на чужих помилках 
Технология разработки финансового плана 
Дієта після пологів. Головне це здоров’я дитини! 
Як вибрати будівельну компанію 
Аромат терапія для початківців, вчимося одержувати задоволення 
Домашнє завдання. Як допомогти дитині вчитися 
Як навчити дитину читати 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сексологія
Сексуальна активність - зльоти й падіння
Сексуальна активність чоловіків і жінок має масу відмінностей. Чоловік спалахує, як сверхнова зірка, і моментально остигає після сексуальної розрядки. Жінка повільно й плавно піднімається до вершини задоволення, а потім так само неспішно спускається звідти.


Чоловіча сексуальна активність досягає максимуму практично відразу після пробудження. Пік сексуальної активності жінки доводиться приблизно на 23 години. Так і хочеться викликнути – які ж ми різні! Немов і справді прилетіли з різних планет! Дослідники заявляють: саме різна сексуальна активність, нестача інформації про неї й уміння знаходити компроміс в інтимних відносинах стає частою причиною розлучень. Сьогодні пропонує Вашій увазі статтю на тему: сексуальна активність.

Одне з популярних питань, які нам задають, таке: на який вік доводиться пік сексуальної активності у чоловіка й жінки? Сексуальна активність у чоловіків і жінок розвивається неоднаково. Пік сексуальної активності чоловіка припадає на період між двадцятьома й тридцятьома роками. Це пов’язане з тим, що кількість тестостерону в цьому віці в організмі чоловіка гранично високо. Тому молоді хлопці часом нагадують справжніх «секс-колекціонерів». Велика кількість партнерок, сексуальні пригоди, екстремальний секс – така сексуальна активність чималої частини молодих чоловіків! Зрозуміло, нерідко високі сексуальні апетити сполучаються з абсолютним невмінням робити приємність партнерці. Тому якість близькості з «секс-монстрами», що переживають пік сексуальної активності, на жаль, може розчарувати! Пік сексуальної активності жінки, навпаки, починається після тридцяти років. Саме в цьому віці сексуальна активність жінки розпускається, подібно бутону. Жінка, що не відчувала оргазмів до цього, може нарешті знайти цю дорогоцінну здатність. Якщо молода дівчина найчастіше тільки «шукає» себе в сексі, то зріла, упевнена в собі жінка використовує власну сексуальну активність «на повну котушку». Для неї важливі й кількість, і якість сексуальних відносин, вона точно знає, що їй подобається, а що ні, і твердо націлена на те, щоб одержати максимум задоволення самій й доставити його партнерові. Сексуальна активність у чоловіків і жінок, як бачимо, досягає піка неодночасно. Звідси – можливі складнощі. Адже замужня тридцяти-сорока річна жінка в сексі бідує усе більше – причому в сексі витонченому, динамічному, якісному. А от чоловік-ровесник іноді, на жаль, не в змозі запропонувати їй те, що вона прагне. Секс «з вигадкою», яскравий, фантазійний у його житті цілком може змінитися сумно знаменитим «подружнім боргом», «що віддається» строго відповідно до вироблених стандартів. Образно говорячи, три хвилини на пещення, три хвилини на властиво статевий акт. Придбаний досвід часом приноситься в жертву звичці. Зрозуміло, вважати таке загальним правилом у жодному разі не можна.
   Сексуальна активність чоловіків і жінок визначається індивідуальними факторами. Скоріше йдеться про «середнього» чоловіка. Представники чоловічої статі із сильною статевою конституцією можуть переживати пік сексуальної активності практично десятиліттями. Вони й в 40, і в 45 зуміють по частині сексу заткнути за пояс будь-якого молодика – на їх стороні не тільки високі сексуальні можливості, але й майстерність, що робить інтим воістину чарівним. Після сорока сексуальна активність чоловіків і жінок знову «перерозподіляється». Жінка в цьому віці вже злегка втомилася від експериментів, їй хочеться спокою, розуміння, стабільності у всьому – у тому числі й у сексі. А от у чоловіків усе навпаки! Недарма розлучення в цьому «небезпечному» віці, молоді коханки або навіть юна нова дружина – справа нерідка. Чоловік жагуче бажає подовжити молодість, знову пережити пік сексуальної активності, довести всім навколо й, насамперед, самому собі – він молодий і здатний на багато! Звичайно, сексуальна активність у чоловіків і жінок багато в чому залежить від гормонального тла, способу життя, індивідуальних особливостей організму. Щоб зберегти відносини в парі на тлі сексуального дисбалансу, прийдеться чимало постаратися як чоловікові, так і жінці! Прийде вчитися знаходити оптимальні для обох компроміси, розуміти один одного на основі знань на тему «сексуальна активність». А ще потрібно…вживати в їжу «правильні» продукти! Вірна дієта – шлях до активної сексуальності й еротичного довголіття! До речі, на запитання «які продукти стимулюють сексуальну активність?», «пік сексуальної активності й харчування – чи є взаємозв’язок?» нас просять відповісти дуже часто! Ще б – загадкові афродізіаки, що володіють здатністю будити яскраві бажання, цікавили людей завжди. Не варто думати, що сексуальна активність чоловіків і жінок може бути «простимульована» тільки екзотикою начебто равликів або якого-небудь заморського авокадо. Насправді досить лише дотримувати збалансованої дієти, щоб сексуальна активність завжди була «на висоті». Не забувайте про нерафіновані рослинні олії, а також, у помірних кількостях – тваринні жири. Морська риба з високим вмістом незамінних жирних кислот – також те, що потрібно. Горіхи, насіння соняшника, крупи, городина і фрукти – обов’язкова складова дієти, завдяки якій сексуальна активність чоловіків і жінок залишається « у відмінній формі» у будь-якому віці! Одним словом, звичайне здорове харчування допоможе Вам завжди почувати себе так, немов пік Вашої сексуальної активності настав саме тепер! Відмовтеся від нездорової їжі (цукор і будь-які насолоди, крім меду, білий хліб і випічка, фаст-фуд), практикуйте регулярні заняття спортом – сексуальна активність прямо пов’язана із загальним станом організму. Залишайтеся у формі – і відмінний секс буде радувати Вас і Вашого партнера завжди!


Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 3797 | 19/09/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Феномен дві жінки краще однієї. Фізіологічні причини
Не дуже давно вчені зробили приголомшливе відкриття, що пояснює фізіологічні причини, по яких багато одружених чоловіків займаються сексом не тільки із законною дружиною....

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3097 | 28/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Чи можна впоратися із фрігідністю
Коли сексуальний потяг раптом зникає, це завжди стає приводом для занепокоєння. Але занепокоєння найчастіше передчасне, і не потрібно панікувати відразу, тому що все можливо виправити.

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3613 | 28/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Секс-комплекси. Отелло й Попелюшка в одній постелі
Західні сексологи давно використовують у своїй практиці позначення комплексів, запозичені з міфології, фольклору й світової літератури.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3454 | 28/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Як освоїти Камасутру
Камасутра видається вам фантастичним романом? Секс дуже часто пропонують у якості заміни спорту. Півгодинний акт кохання по кількості загублених калорій і обсягу навантаження на м’язи приблизно рівний півторагодинному заняттю на одному з існуючих тренажерів.

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:2952 | 31/10/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Секс допомагає кар’єрі
Проблеми на роботі й, тим більше, її втрата викликають серйозний стрес. Компенсувати його негативний вплив можна за допомогою постільного екстриму.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3115 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія