Главная
Демодеко   союз?..   амариліс   «ранній   Олександра   безпека   спориш   відносин   философи?.   питання   рові   спорту   103.   Introduction   «мезоліт»   «палеоліт»   Page   мода   exercise   WHAT   данія   посуд   яблоки   тенденції   механизмы  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Будівельні конструкції
Будівельні роботи
Внутрішній ремонт
Дизайн інтер’єру
Елетріка, світло
Меблі, обладнання приміщень
Облаштування будинку
Підлога та стеля
Планування квартири
Проектування, дизайн
Ремонтні роботи
Устаткування та комплектуючі для ремонту
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Louis Vuitton надихають східні мотиви 
Вплив погоди на здоров’я 
Біль у лівому боці 
Мінімалізм став одним з головних трендів сезону 
Чоловіча мода осені  
Перша допомога. Харчові отруєння 
Інсульт, симптоми захворювання 
Як схуднути? Зниження ваги! 
Передлежання плаценти 
Плетені плаття 2011 тепло й звабно 
ДОГОВОР ПОСТАВКИ  
Обліпиха, цілителька від тисячі недуг 
Колекція Holiday від бренда Gee Jay 
Овочеві соки 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Меблі, обладнання приміщень
Тепла підлога. Власний досвід використання
Що таке тепла підлога? Види теплих підлог. Переваги й недоліки кожного виду підлог. Усі види теплих підлог можна стелити в багатоповерхових і дерев’яних будинках. Водяна й електрична тепла підлогу дозволяють повністю відмовитися від центрального опалення   
   
   У зв’язку з похолоданням на вулиці в моїй квартирі, будівлі брежнєвського періоду, став відчуватися явний холод. Хоча на вулиці ще немає морозів, але всі члени родини надягли носки й ходять у тапочках, а наше маля вже не бігає босоніж по підлозі.
   
   Щороку те саме… Як же цей холод набрид! От я й вирішила довідатися у своїх знайомих, як вони вирішують подібну проблему. Як з’ясувалося, більша частина з них, також як і я, прагнуть по старинці утеплити свій будинок за допомогою ковдр, килимів, укладаючи їх до стін і на підлогу.
   Замислившись про встановлення теплої підлоги у квартирі, я запитала в одних знайомих, а вони мені відповіли, що це занадто дорого й накладно, і чи потрібне взагалі це робити, адже можна й так обійтися. Мене дані слова обурили: « Як же це не потрібно утеплювати підлогу, адже на вулиці холодні, а наші старенькі прилади опалення не справляються й у квартирі жахливо холодно». На це мені відповіли: «И все-таки це занадто дороге задоволення». Після цього я вирішила звернутися до більш «просунутих» знайомих, які в себе вдома вирішили дану проблему, встановивши склопакети й додаткові опалювальні радіатори. Це все, звичайно, добре - у квартирі стало тепло, можна сказати, що навіть занадто, але при цьому від підлоги як і раніше тягло холодом і босоніж ходити однаково дискомфортно. І тоді я вирішила запитати: «Не прагли б вони встановити теплу підлогу?». Відповідь була такий: «Ми про цей якось не думали, і до того ж чули, що така підлога шкідлива».
   У зв’язку з малими пізнаннями моїх знайомих у цій сфері я вирішила звернутися до такого джерела інформації, як інтернет і проконсультуватися з менеджерами магазинів.
    
   Коли ж з’явилася тепла підлога?
   
   Раніше я думала, що тепла підлога винайдена зовсім недавно, але як виявилося, таку підлогу почали застосовувати ще прадавні цивілізації. Уперше тепла підлога згадується в давньоримських лазнях, у яких підігріте повітря проходило по мережі каналів у кам’яній підлозі. Також тепла підлога була обов’язковим атрибутом знаменитих турецьких лазень. Для одержання ще більш затишного відчуття при ходьбі, ще в середньовічних замках будівельники утеплювали не тільки стіни, але також стелю і підлогу. Таким чином, люди більш 2-х тисяч років насолоджуються теплими підлогами, які надають чудовий комфорт у повсякденному житті.
   
   У наш час система «теплої підлоги», звичайно, більш модифікована в порівнянні з тими часами, але суть усе та ж.
    
   Різновиди систем «теплих підлог».
   
   Які теплі підлоги існують?
   
   Звернувши увагу на рекламу магазину, який займається продажем і монтажем теплої підлоги, я вирішила довідатися докладніше про ці підлоги і їх впливі на організм людини. У мене відбулася розмова з менеджером компанії-постачальника цих підлог. У ході розмови я з’ясувала, що існує кілька різновидів теплих підлог, але в даному магазині займалися продажем лише водяних теплих підлог. Вирішивши розширити свої пізнання в цій області, я почала розпитувати менеджера й у нас відбувся такий от діалог:
   - Що ж таке водяна підлога?
   - Водяной піл являє собою замкнену систему трубопроводів, яку укладають під напольним покриттям. Системи теплих підлог бувають бетонні й легкі. Усе залежить від того, де ви прагнете встановити таку підлогу: у квартирі або заміському будинку.
   - Я живу у квартирі, а моя бабуся - у двоповерховому дерев’яному будинку. Чи можна їй встановити така підлога?
   - Звичайно, водяна підлога можна буде встановлена на обох поверхах. При цьому на другому поверсі потрібно використовувати пінополістирол, а не бетонну стяжку. Після цього укладають вологостійкий гипсо-волокнистий аркуш (ГВЛВ). А для вашої квартири в місті необхідно застосувати полістирольну систему як більш легку. У котеджах і для промислових будинків застосовують бетонну стяжку.
   - Чи тепло буде у квартирі, якщо я зніму радіатори опалення й встановлю водяну теплу підлогу?
   - Звичайно, адже водяна підлога є самостійною опалювальною системою, тому необхідність у радіаторах відпаде.
   - Чи може така підлога протікати, адже в трубах рідина?
   - У принципі можливо, але таке буває дуже рідко. Тому що в системі водяної підлоги застосовується гнучка труба підвищеної міцності, захищена шаром стяжки від механічних ушкоджень. У випадку розгерметизації може вилитися до 3-х літрів води (теплоносія).
   - Що служить джерелом тепла для такої підлоги?
   - Якщо вже існує джерело тепла в будинку, а саме міська теплова мережа, тепловий насос або казан, то вони можуть легко бути використані системою водяної підлоги. При цьому не потрібно збільшувати потужність котельні, тому що тепла підлога замінить функції вже існуючої системи опалення.
   - Яке покриття підлоги можна застосувати при використанні системи «водяна тепла підлога»?
   - Відразу скажу, що пробка й паркет не підходять, тому що вони не пропускають тепло на поверхню підлоги. Можна звичайно використовувати тонкий паркет, але через вплив тепла він швидко розсихається й підлога буде скрипіти. Для покриття теплої підлоги я б порекомендував ковролин, ламинат, лінолеум, керамогранит або ж плитку.
   - Дякую за інформацію. Мені б хотілося довідатися докладніше й про інші різновиди теплих підлог, щоб визначитися з вибором. Тому я до вас зайду іншим разом. До побачення.
   Після походу в магазин у домашній обстановці я заглянула на будівельний портал, щоб довідатися про різні види теплих підлог. Виявляється, що крім водяників, існують ще інфрачервоні й електричні теплі підлоги.
   
   Наступного дня я звернулася в магазин із продажу електричних теплих підлог для одержання докладної інформації:
   - Здрастуйте. Я б прагла довідатися, що таке тепла електрична підлога й у чому її переваги.
   - Добрий день. Електрична підлога– це тепла підлога, у якій основним елементом, що гріє, є нагрівальний кабель. При правильному укладанні кабелю в масив підлоги, тепло розподіляється рівномірно по всій поверхні. Кабелі бувають одножильні й двожильні. Вони укладаються в стяжку підлоги. Крім того, у якості нагрівального елемента можуть використовуватися електричні мати, які укладають на спеціальний плитковий клей. Але вартість такої підлоги дорожче, чим тепла підлога з використанням кабелів.
   - Скажіть, а який кабель краще для квартири – одножильний або двожильний?
   - Одножильний кабель небажане використовувати у квартирах, тому що він створює електромагнітне поле і його треба повертати до терморегулятора, що досить незручно. Такий кабель можна застосовувати, тільки якщо величина такого випромінювання не перевищує норми.
   - Яку ж систему теплої підлоги краще встановити у квартирі, де вже виконані чистові роботи?
   - вам підійде будь-яка система теплої підлоги (двожильний екранований кабель або двожильний мат), якщо ви живете не на першому поверсі. І вона не буде вимагати стяжки.
   - А як же без стяжки? З нею же краще.
   - Справа в тому, що за рахунок виконання стяжки краще втримується тепло, отже, ви заощадите енергію для опалення приміщення. Тому, звичайно бажане її робити.
   - Скажіть, будь ласка, у скільки обійдеться обладнання теплої електричної підлоги?
   - Якби ви вирішили, що в новій квартирі у вас буде тепла підлога як основна система обігріву, то це обійшлося б вам дорожче. Але тому що ви живете в обладнаній квартирі з наявною вже системою опалення, те тепла підлога необхідна лише як додаткове джерело тепла, тому можна виконати роботи з укладання електричних матів на кухні, у коридорі, ванній й туалеті
   - яка ж потреба в електриці?
   Для економії електроенергії вам усього лише необхідно встановити терморегулятор, за допомогою якого можна регулювати температуру й час підігріву приміщення до обраних вами параметрів. Крім того, ви зможете терморегулятором задавати для кожного приміщення у вашій квартирі окремо температуру для спальні, дитячої або кухні.
   - Підкажіть, а чи можна встановити теплу електричну підлогу власними силами, без залучення фахівців з даного виду робіт?
   - З метою економії коштів, ви можете самостійно, строго слідуючи інструкції заводу-постачальника, виконати роботи з встановлення теплої підлоги. Інструкція з встановлення теплої підлоги додається до комплекту, який складається з нагрівального кабелю, датчика температури, терморегулятора й гофрованих труб. Підключення ж системи теплої підлоги до джерела електропостачання, роботи із заземлення повинен виконувати тільки фахівець-електрик. Самостійне підключення системи виконувати небезпечно й може спричинити за собою додаткові витрати й проблеми з електрикою у квартирі.
   - Як визначити потреба в кабелі й електричних матах, що для цього потрібно?
   - Намалюйте план вашого приміщення або квартири, а ми самі виконаємо розрахунок.
   - Порадьте, чи можу я верхнє покриття теплої підлоги зробити з паркету?
   - Для теплих підлог паркет застосовувати не можна. Краще купити ламинат або лінолеум, такі напольние покриття менше піддані впливу температур.
   - Спасибі.
   
   Потім я відправилася в магазин, де займалися продажем плоских інфрачервоних теплих підлог, щоб визначитися яка підлога все-таки краще по експлуатаційних якостях і влаштувати мене за ціною.
   
   - Здрастуйте. Не могли б ви розповісти про інфрачервоне тепле поле.
   - Здрастуйте, звичайно, я вам розповім, це мій обов’язок. Інфрачервона тепла підлога виконана з екзотермічного матеріалу зі спеціальним покриттям із графіту. Ця підлога дуже тонка, у вигляді плівки, до якої приєднують електроди. Коли електроди стикаються, плівка починає випромінювати тепло. Така підлога прекрасно накопичує й тримає тепло. Тепло розподіляється рівномірно по всій площі підлоги. Вона зручна в експлуатації ще тим, що можна замінити окрему секцію підлоги, якщо вона вийшла з ладу, зберігши ту, що залишилася частину теплої підлоги.
   - Випромінювання тепла відбувається по типу інфрачервоної сауни?
   - Аналогічно. Інфрачервона підлога впливає на організм людини: виведенню з організму шлаків і токсинів, зниженню рівня холестерину в крові, очищенню судин.
   - Я знаю, що інфрачервону сауну застосовувати рекомендують не всім, що залежить від наявності певного роду захворювань, тому мене цікавить, чи немає яких - або протипоказань для застосування інфрачервоних підлог? Так, наприклад, інфрачервона сауна протипоказана людям, у яких є пухлини, протікають гострі гнійні процеси, при підвищеній температурі, високому тиску, туберкульозі, кахексії, при наявності каменів у бруньках і жовчному міхурі.
   - Але ви ж не будете підтримувати таку температуру, як для інфрачервоної сауни, а значить це виключене.
   
   Я посміхнулася й, подякувавши, вийшла з магазину.
   
   З росповідей я зрозуміла, що всі різновиди підлоги відповідають назві «тепла підлога», тобто ця підлога дійсно буде теплою. Звичайно, сучасні тонкі електричні підлоги й інфрачервоні підлоги зацікавили мене, але вартість їх встановлення вище, ніж водяних і класичних електричних. Тому для себе я вже вирішила, що в моїй квартирі підлога буде водяною зі стяжкою, а радіатори зніму так як вони мені не знадобляться.
   


Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 5518 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Меблювання невеликої прямокутної кухні
Найчастіше, коли кухня маленького розміру й побудована у формі прямокутника, її ширина становить не більш двох метрів і обов’язково є присутнім вікно.

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3116 | 17/02/2013 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Виробництво й застосування емалі ПФ-115. Частина I
Емаль ПФ-115 ще з радянських часів і по сьогоднішній день є самою масово виробленою й споживаною емаллю в Росії не тільки серед алкидних матеріалів, але й, мабуть, серед усього спектра лакофарбових матеріалів

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3030 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
ДСП, МДФ і інше, або із чого роблять меблі
При погляді на життя, ми, жінки, бачимо навколо себе красу. Красу природи, красу людей, красу одягу й красу меблів. І це прекрасно. Однак, за всім цим прекрасним зовнішнім виглядом завжди потрібно пам’ятати, що що існує сторона, від якої залежить, як довго краса буде нас радувати, тобто із чого вона зроблена.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4242 | 09/11/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Дитяча кімната для щасливого дитинства. Як правильно зробити
Що ви уявляєте, коли говорите про дитячу кімнату? Швидше за все - яскраві фарби, розкидані іграшки, малюнки на стінах. Ідилічна картинка щасливого дитинства.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3662 | 11/11/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Виробництво й застосування емалі ПФ-115. (Частина II)
Основними операціями технологічного процесу виробництва емалі ПФ-115 є: змішання пігментів і наповнювачів з розчином лаку, тобто готування пігментної пасти, диспергирование пігментної пасти, складання емалі (колеровка), очищення й фасовка емалі

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2985 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень