Главная
аденоміоз   нови   Фінансов   овочевий   жінок   читание   безпека   харчування   Семантична   теоретична   матк   святослав   Nesvit.   свидригайло   Демодекоз   візитна   порядкові   портрет   простудних   літн   шкіра   ЧИСТОТІЛ   косметик   несвіт   новий  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Будівельні конструкції
Будівельні роботи
Внутрішній ремонт
Дизайн інтер’єру
Елетріка, світло
Меблі, обладнання приміщень
Облаштування будинку
Підлога та стеля
Планування квартири
Проектування, дизайн
Ремонтні роботи
Устаткування та комплектуючі для ремонту
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Зимовий догляд за волоссям 
Гастрити 
Прості правила профілактики проти застуди й грипу 
Догляд за глиняним посудом  
Груди під захистом 
Швейцарський годинник - відмінний подарунок коханому чоловікові 
Як урятувати волосся від осінньої депресії 
Роздільне харчування: становимо меню 
Молочні зуби лікувати чи ні 
Ліки від кашлю 
Як зберегти школяреві гарний зір 
Сушарка для овочів на кухні 
Alla Nesvit English 8 class (Алла Несвіт, Англійська мова, 8 клас) 
Діти й кухня- життя без ризику 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Меблі, обладнання приміщень
Утеплення вікон і дверей. Корисні поради
Саме мікроскопічні щілинки й тріщини в матеріалах, з яких зведений будинок, дають значні незручності. У результаті недостатнього ущільнення на дверях і вікнах губиться близько 15 відсотків тепла. Разом з тим, встановити це ущільнення достатньо нескладно й недорого.   
   
   Ефективні ущільнювальні елементи не тільки перешкоджають втраті тепла, але також захищають ваше житло від протягів. Основні джерела протягів у квартирі - це вікна й двері. Варто переконатися також у відсутності щілин під плінтусами. Є оптимальний баланс, який порушувати небажане. Якщо усунути всі проникаючі потоки повітря, то з’являться прекрасні умови для виникнення конденсату. Найбільш раціонально встановити ущільнення в явно холодних місцях кімнати, однак також потрібно подбати про відповідну вентиляцію, зроблену у вигляді витяжок, ґрат і пустотілих цегл.
   
   Двері й вікна - це основні джерела протягів у помешканні. Існує багато засобів, призначених для усунення цієї проблеми. Наприклад, через вікна відбувається втрата приблизно 10 відсотків тепла. Тут існує одне рішення — при ремонті квартири замінити одинарні вікна на вікна з подвійними стеклами. Але це досить дороге задоволення, яке окупається років через 20. Ущільнювальні прокладки, які можна закласти в щілині дверей і вікон, є недорогим способом для боротьби із протягами.
   
   Необхідно здобувати такі ущільнювальні прокладки, які мають гарантію від двох до п’яти років. Ці ущільнювальні прокладки легко демонтуються й монтуються. Ущільнювальні смуги з гуми, профіль яких виконаний у вигляді букви Ш и Р, коштують небагато дорожче, однак вони надійніше й набагато довше працюють. Як відомо, набагато легше утеплювати стулчасті вікна, ніж різні варіанти вікон, що опускаються, або піднімаються.
   
   Самий надійний метод усунути протяги у вікнах що ковзають вертикально — це змонтувати в піднімальних пазах смуги у вигляді щіток, зроблених з натуральної щетини. Горизонтальні нижні й верхні поперечки рами не мають потреби в яких-небудь захисних обладнаннях, тому що їх можна ущільнити обладнаннями, рекомендованими для стулчастих вікон.
   
   Для закладення великих зазорів, а також щілин неправильної форми, які утворювалися навколо дверей і вікон, добре підходить силіконове ізолююче набивання, що надходить у продаж у трьох варіантах: коричневе, біле й прозоре.
   
   Для зручності потрібно використовувати будівельний шприц, хоча існують і інші синтетичні засоби, які можна закладати без шприца. Щоб зробити ізоляцію з використанням силіконового набивання, спочатку потрібно почистити всі поверхні в стулках вікон і дверей, а потім нанести силіконове набивання на віконну раму або на стійки дверної обв’язки.
   
   Зовнішні крайки вікон і дверей, які входять у створ, слід намочити мильною водою. Після цього закрити й моментально відкрити двері: мильна вода не дозволить двері або вікну прилипнути до силіконового ущільнювача.
   
   Слід ще нанести другий шар на остекление вікон. Це відносно недорогий засіб. Слід побрати прозору плівку й приклеїти її усередині вікна за допомогою скотча. Цю плівку можливо буде зняти перед літом, а перед зимою приклеїти свіжу. Але більш раціональний спосіб — вмонтувати у вікна акрилові аркуші.
   
   Тільки в цьому випадку одне з вікон у будинку повинне легко відкриватися. Або потрібно встановити спеціальне друге остекление, прозорі аркуші якого зрушуються по напрямних.
   
   


Автор: ukrix | Відгуки: 2 | Перегляди: 3440 | 14/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
ДСП – кращий матеріал для виробництва корпусних меблів середнього класу
Древесно-стружечная плита ДСП – композиційний матеріал, який одержують шляхом просочування деревних стружок і ошурок (в основному використовується береза, тополя, осика й деревина хвойних порід) синтетичною єднальною речовиною (формальдегідними смолами), з наступним пресуванням при високій температурі

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3132 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Сушарка для овочів на кухні
Сушарка (сушка) для овочів – це практично незамінний кухонний атрибут для будь-якої господарки.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2468 | 23/03/2013 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Виробництво й застосування емалі ПФ-115. Частина I
Емаль ПФ-115 ще з радянських часів і по сьогоднішній день є самою масово виробленою й споживаною емаллю в Росії не тільки серед алкидних матеріалів, але й, мабуть, серед усього спектра лакофарбових матеріалів

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2935 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Барна стійка на замовленя
Виконання облаштованості кухні на сучасний лад, припускає розміщення в ній одного з таких нетрадиційних елементів, як, наприклад, барна стійка.

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:2824 | 23/03/2013 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Тепла підлога. Власний досвід використання
Що таке тепла підлога? Види теплих підлог. Переваги й недоліки кожного виду підлог. Усі види теплих підлог можна стелити в багатоповерхових і дерев’яних будинках. Водяна й електрична тепла підлогу дозволяють повністю відмовитися від центрального опалення

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:5403 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень