Главная
жирна   більшості   візитн   Суглоб   зефир   геміпаре?   молочної   стихи   горішки   прав   вовк   «ранній   перевод?   ерозія   корисн?   літн   лейкоцити   «неоліт»,   коклюш   Шифр   Часть   вправи   Глазова,   ртуть   мама  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Методика санотерапии  
Экзаменационные билеты с ответами по философии. Часть 1 
Освіта на відстані 
Сколіоз, нездорово й некрасиво 
Майкл Джордж секрет у різноманітності 
Чоловіча мода, зимові пальто сезону  
Розумне тіло 
День шоколадного торта 
Цибульне щастя - цибуля у головній кулінарній ролі 
Питання до вступного іспиту з предмету “Політологія” 
Як зробити всі домашні справи 
Імбир. Корисні й лікувальні властивості імбиру для схуднення 
Рідна мова 7 клас Олександра Глазова, Юрій Кузнецов. Вправа 236.  
Аромат терапія для початківців, вчимося одержувати задоволення 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Русско английский разговорник, тема В банке 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Жіночі захворювання
Коли болить низ живота
Біль внизу живота, як у жінок, так і в чоловіків може мати самі різні причини. Один біль має несуттєві минущі причини й не вимагають спеціальної допомоги, інший є сигналом для ретельного обстеження,...


А третій – сигналом про те, що організму потрібна екстрена допомога. Розібратися в цьому часом буває важко навіть досвідченому лікареві.

Що може стати причиною болю унизу живота в жінок

Біль внизу живота в жінок найчастіше пов’язан із захворюваннями жіночих статевих органів. Вони можуть бути інтенсивними й не дуже, а також відрізнятися друг від друга ступенем небезпеки.

Біль, який вимагає невідкладної допомоги:

біль при позаматковій вагітності; при цьому стані запліднене яйце з якоїсь причини не опускається в порожнину матки, а залишається в матковій трубі; така вагітність спочатку ніяк не проявляється, але в міру зростання зародка ( до 4-7 тижнів) спочатку починає давити на стінки труби, а потім розриває її, при цьому виникають різкий раптовий біль в нижній частині живота й кровотеча, яка проявляється появою слабості, блідості, запаморочення, а потім і втратою свідомості; стан дуже важкий, урятувати жінку може тільки негайна операція; біль при апоплексії яєчника – крововиливі, що раптово настав, у яєчник, яке супроводжується його розривом і кровотечею в черевну порожнину; при цьому завжди виникає різкий біль унизу живота, що часто віддає в пряму кишку, стегно й поперек, з’являються нудота, блювота, різке зниження артеріального тиску, іноді – втрата свідомості; хвора вимагає екстреної хірургічної допомоги.

Біль в животі, який вимагає ретельного обстеження:

біль, що виникає при запальних захворюваннях внутрішніх жіночих статевих органів (яєчників, матки, маткових труб); цей біль часто носить постійний ниючий характер і часто супроводжуються гнійними й слизисто-гнійними виділеннями з піхви; причина таких захворювань – інфекція, яка могла потрапити із зовнішніх статевих органів при зараженні від статевого партнера або з інших вогнищ інфекції в організмі самої жінки через кровоносні судини; цей біль вимагає ретельного обстеження, виявлення збудника інфекції й наступного адекватного лікування; біль, що виникає при доброякісних і злоякісних пухлинах; для цього болю характерний наростаючих характер, тому що пухлина росте й здавлює навколишні тканини; такій жінці також потрібно негайне всебічне обстеження; біль, пов’язаний з гормональними порушеннями, наприклад, при ендометріозі – розростанні тканини, подібної по своїй будові й функції з ендометрієм ( слизовою оболонкою матки, яка покриває її порожнину зсередини); ендометріоз може вражати стінки матки, яєчник, маткову трубу; при ендометріозі матки з’являються сильний біль внизу живота, не пов’язаний з менструацією, що віддає у поперек і куприк; менструації також хворобливі, можуть бути кровотечі; ендометріоз може бути причиною безплідності, а також він може перероджуватися в злоякісну пухлину; такій жінці потрібно обстеження й лікування; біль, пов’язаний з порушеннями менструального циклу; якщо менструація супроводжується сильним болем, то, безумовно, потрібно звернутися до лікаря, швидше за все це також може бути пов’язане з гормональними порушеннями.

Що може стати причиною болю унизу живота в чоловіків

Причина болю унизу живота в чоловіків найчастіше пов’язана із хронічними запальними захворюваннями чоловічих статевих органів (запаленням передміхурової залози, яєчок і їх придатків). Так, сильний біль внизу живота, що підсилюється при сечовипусканні й дефекації, що віддає у хрестець і в задній прохід, може дати гострий простатит. Біль в паховій області може викликати запалення яєчка.

Біль внизу живота можє виникати також при доброякісних і злоякісних пухлинах в області статевих органів. Поява будь-якого болю унизу живота в чоловіка вимагає ретельного урологічного обстеження: чим раніше буде виявлено запальне захворювання або пухлина, тим легше буде допомогти хворому.

Біль внизу живота, що виникає при захворюваннях органів черевної порожнини й потребує екстреної хірургічної допомоги

Біль внизу живота можє бути викликан різними захворюванням органів черевної порожнини, деякі з них вимагають екстреної допомоги:

біль при гострому апендициті – запаленні червоподібного відростка, розташованого в області товстої кишки праворуч; тому що індивідуальне розташування відростка може бути різним, те й біль також може носити різний характер, у тому числі виникати й унизу живота, частіше праворуч, але це не обов’язково, біль може бути в будь-якому місці живота; біль носить гострий характер і часто супроводжуються нудотою й блювотою; у цій ситуації може розібратися тільки лікар, тому необхідно терміново викликати швидку допомогу; у жодному разі не можна приймати знеболюючі ліки й прикладати до живота тепло; біль при ущемленні пахової грижі - випинанні внутрішнього органа або його частини через паховий отвір під шкіру й наступнім здавлюванні цього органа в області пахового отвору; при цьому з’являється різкий біль в області ущемлення, що часто віддає вниз живота, невправляємість грижі, що раніше вправлялася, нудота, блювота, затримка стільця; стан вимагає невідкладної хірургічної допомоги.

Будь-який біль у животі повинен насторожувати і якщо він дуже сильний або триває тривалий час, то потрібно звернутися до лікаря.Автор: ukrix | Відгуки: 4 | Перегляди: 14222 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
5 способів перемогти втому
Як відомо, термін «втома» застосовується не тільки до людей, але й до залізобетонних конструкцій. Якщо вже вони «втомлюються», то що говорити про нас, ми жінки такі слабкі й беззахисні!

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2996 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Пахова грижа в жінок. Причини, симптоми, лікування
Пахова грижа - стан, при якому органи черевної порожнини виходять за межі передньої черевної стінки через паховий канал внаслідок слабості м’язів черевної стінки.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:7074 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Фолікуліт симптоми, причини появи, лікування
Фолікуліт являє собою запалення волосяного фолікула, має інфекційну природу й може бути як поверхневим, так і глибоким.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:6935 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Емфізема легких, причини й лікування
Тривале прогресуюче захворювання легенів, емфізема виникає внаслідок руйнування альвеолярних стінок легенів. У результаті обсяг легенів зменшується, що приводить до зменшення обсягу повітря, що міститься в легенях і дефіциту кисню в крові.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3804 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Про що говорять шкідливі звички
Уявіть собі розовощекого карапуза, який сосе палець або длубається в носі. Правда, забавна картина? А якщо подібне буде витворяти доросла людина?

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3883 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання