Главная
ПОРУШЕНН?   кори   кришталевий   амариліс   miss   класс   плазма   тема2   компомери   картка   моделі   джерела»   Множен   розфарбувати   щеплен?   переклади   физического   Русі   еритроцити   тварин   правильно   геміпаре?   хімія   механизмы   class,  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Догляд за волоссям
Догляд за собою
Догляд за шкірою
Жіноча краса
Зачіски
Макіяж
Масаж
Одяг та аксесуари
Парфумерія й косметика
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Перші ознаки вагітності 
Контрастний душ і його користь 
Молодий дизайнер Syuzanna Slastion весна-літо 2010! 
правила літньої безпеки 
Малювання піском - лікування стародавності 
Перманентний макіяж, секрети й особливості 
Користь або шкода від засобів для схуднення 
ТЕМА 6. КАДРОВАЯ ПОЛИТИКА ПРЕДПРИЯТИЯ  
9 страхів мами немовляти 
Як вирішитися народити 
Як правильно хворіти 
Співбесіда в школі, без паніки! 
Гід по світу anti-age феноловий пилинг 
Дієта по групі крові 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Догляд за собою
Фізіотерапія
Термін «фізіотерапія» був прийнятий в 1905 році. В історичному розвитку фізіотерапії виділяють три періоди: перший пов’язаний з використанням природних фізичних факторів прадавніми людьми, початок другого періоду відноситься до 1–2 в.в., коли римський лікар Цельс дав першу класифікацію підземних мінеральних вод. Третій період починається із середини 19-го століття – це вже формування сучасних принципів фізіотерапевтичного лікування..


Що таке фізіотерапія і її зв’язок з точними науками

Фізіотерапія – це розділ медицини, що вивчає вплив на організм людини природніх і штучних фізичних факторів, й використовує ці фактори для лікування й профілактики різних захворювань.

Лікувальне використання перетворених форм природної енергії (преформованих фізичних факторів) почалося в середині 18-го сторіччя. Цьому сприяли відкриття фізики й інших точних наук. Так, на підставі робіт Геріке, що відкрив спосіб, статичної електрики, був створений лікувальний метод франклінізації, у якому використовується дія постійного електричного поля високої напруженості. Дослідження Вольти й Гальвані дали початок застосуванню постійного (гальванічного) струму й стали основою створення лікувального методу гальванізації. Відкриття Фарадеєм законів електролізу призвело до створення методу лікарського електрофореза, а відкриття їм законів електромагнітної індукції обумовило появу методів електростимуляції й електросну. Було багато й інших відкриттів, які лягли в основу нових фізіотерапевтичних методик.

Розділи фізіотерапії

У наш час у фізіотерапії виділяють розділи електролікування, світлолікування, механолікування, фізикофармаколікування, водолікування й теплового лікування. Кожний із цих розділів включає групу методів лікування, що ґрунтуються на дії певних фізичних факторів.

Найбільше число методів поєднує електролікування. У нього входять методи, засновані на застосуванні різних видів електричного струму: гальванізація, ампріпульстерапія, діадінамотерапія, інтерференцтерапія, електронаркоз, електросон, електросниження болю, електростимуляція, флюктуорізація, дарсонвалізація й інші. В електролікування входять також методи, засновані на застосуванні постійного електричного поля високої напруженості (франклінізація), змінного магнітного поля низької частоти (низькочастотна магнітотерапія), електромагнітних полів високої (індуктотермія), ультрависокої ( Увч-Терапія) і надвисокої (мікрохвильова терапія) частот.
   
    Світлолікування поєднує методи, що використовують енергію електромагнітних коливань світлового й близьких до нього діапазонів хвиль, зокрема ультрафіолетового, інфрачервоного, видимого випромінювання.
   
   Водолікування – це методи лікування за допомогою прісної води у вигляді різних душів, обливань, обтирань, укутувань, часткових і загальних ванн, вихрових ванн, підводного душу-масажу.
   
   Бальнеотерапія заснована на застосуванні ванн різного газового й хімічного складу.
   
   Теплове лікування включає методи, у яких використовується тепло нагрітих парафіну, озокериту, піску, різних брудів, а також російської лазні й сауни.
   
   Механолікування поєднує методи, засновані на впливі механічної енергії: різні види масажу, мануальну терапію, вібротерапію, вплив ультразвуком, а також механотерапію із застосуванням різних апаратів.
   
   Фізикофармаколікування - комплексний вплив на організм людини фізичних факторів і фармакологічних засобів. До нього відносяться лікарський електрофорез, фонофорез, електроаерозольтерапія.

Вплив фізіотерапевтичних процедур на організм людини

По сучасним уявленням вплив фізіотерапевтичних процедур на організм визначається зміною властивостей клітин й обмінних процесів, що протікають у них, а також загальними фізіологічними реакціями, які виникають в організмі під впливом цих факторів.

Енергія фізичних факторів, що поглинається різними тканинами організму, викликає в них цілий ряд фізико-хімічних і біохімічних перетворень, продукти яких (біологічно активні речовини) через кров впливають на різні органи й тканини людини. Частою фізіологічною реакцією на фізіотерапевтичний вплив є посилення кровотоку, що сприяє зменшенню запальних і обмінних процесів у цій ділянці.
   


   

Фізіотерапія має засоби для знеболювання, поліпшення кровообігу, поліпшення обмінних процесів, зменшення запалення, регуляції імунітету, що й визначає її широке застосування при самих різних захворюваннях у хворих різних вікових груп.


   

Перспектива подальшого розвитку фізіотерапії полягає в широкому дослідженні впливу тих або інших фізичних факторів на організм людини й розширення числа фізіотерапевтичних методів лікування.Автор: ukrix | Відгуки: 15 | Перегляди: 5305 | 30/10/2011 Красота, імідж, одяг - Догляд за собою

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Що таке апаратна корекція фігури
Струнка фігура й гармонічна статура займають аж ніяк не останнє місце в прагненні жінки добре виглядати. Центр корекції фігури в сучаснім розумінні — цілий комплекс косметологічних заходів.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3047 | 14/10/2011 Красота, імідж, одяг - Догляд за собою
Чорно-білий дизайн нігтів, модна графіка
У світі моди класичні чорний і білий кольори вважаються самими легкими в застосуванні й найбільш вигідними для більшості типів фігури, стилів і ансамблів. Однак у сфері манікюру чорний і білий – найбільш складні ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3798 | 15/11/2012 Красота, імідж, одяг - Догляд за собою
Ряд прикрих змін милого обличчя,і як із цим боротися!
Зморщечки біля контуру очей , що розплився, сувора складка між брів, друге підборіддя, бульдожі щічки - зміни підкрадаються непомітно. І от уже з досадою ми розглядаємо своє, що перетворило відбиття в дзеркалі й ...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3326 | 21/11/2011 Красота, імідж, одяг - Догляд за собою
Розумний захист від сонця, десять невідомих фактів
З настанням перших теплих днів ми проводимо усе більше часу на відкритім повітрі й надягаємо усе менше одягу, що збільшує ризик ушкодження шкіри ультрафіолетом. Щоб максимально ефективно захистити шкіру від сонця...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:1919 | 23/06/2014 Красота, імідж, одяг - Догляд за собою
Раціон краси ,10 продуктів для молодої шкіри
За шкірою потрібно доглядати не тільки за допомогою різних косметичних засобів. Важливе значення для стану шкіри має й наш раціон. Доктори американського Суспільства дерматології склали рейтинг 10 продуктів для здорової...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2715 | 15/11/2012 Красота, імідж, одяг - Догляд за собою