Главная
«археологічна   союз   8-9;   козинаки   вовк   lesson   Лекции   літн?   інститутка   pairs.   аднексит   материальное   прохолодно   договор   гонорея   полезные   ископаемые   стрижки   реферат   візитн   алла   Take   алгебр   Прищ?   ПОРУШЕНН?   ЧИСТОТІЛ  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Схуднути, не відходячи від колиски 
Годівля грудьми - профілактика хвороб серця 
Запалення молочної залози 
Підбираємо спідницю по фігурі 
Шумоміри DELTA OHM 
Про залежність 
ДОГОВОР Об оказании консультационных и посреднических услуг 
Чорнослив 
Безмолочні каші містять молоко! 
Діти й кухня- життя без ризику 
Пілатес розкриває секрети 
Лекции по информационной безопасности. ЛЕКЦИЯ 3 
Русско английский разговорник, тема Экскурсии 
Удосконалення розподільного щита або заміна електропроводки 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Шлюб та родина
Чоловік-Домогосподарка
Часи, коли чоловік ходив на полювання й приносив здобич у будинок, а жінка підтримувала родинне вогнище й створювала затишок, пішли в минуле.


З кожний роком, так чого там, з кожним днем і навіть годиною, жінки стають усе самостійніше й незалежать від чоловіків. Добре це або погано, інше питання, але факт залишається фактом.


   Жінки краще адаптуються до реалій сучасного життя, більш гнучкі, та й «понтов» у них, типу «так щоб я працював з восьми до шести за три тисячі, ніколи!», поменше. І взагалі, коли мене запитують: «А як Ви вважаєте, чому сучасні жінки стали такими сильними?», завжди хочеться відповісти: «Так тому, що сучасні чоловіки стали такими слабкими, що вони нам не залишили вибору», а хіба не так? Інакше звідки б взагалі з’явилося таке явище, як « чоловік-домогосподарка?»
   
    Чоловік-Домогосподарка - це коли він підтримує сімейне вогнище, а вона працює як чоловік. Варіантів, чому ж так відбулося, може бути кілька.
   
   

Варіант перший. Коли чоловік домогосподарка, але тимчасово

Це цілком нормально, коли на якийсь час чоловік присвіщає себе родині, будинку й дітям. Так буває, ну на роботі криза, звільнився й поки в пошуках роботи, проблеми зі здоров’ям, або просто сидить вдома з дитиною, тому що в дружини зарплата більше і їй у декретну відпустку йти не вигідно. Зазвичай такі чоловіки викликають у мене слушна повага, це дуже серйозний і по-справжньому чоловічий вчинок, присвятити на час себе родині, щоб полегшити життя дружині й дітям.
   

Варіант другої. Коли чоловік домогосподарка по покликанню

Так, так буває. Це коли чоловік, типу чоловік, але в душі «жінка». Він любить готувати, мити підлогу, возитися з дітьми й час від часу впадати в депресію. Звичайно при такому розкладі на роботі (жодній) він довго не затримується, а тому що чоловік начебто б рідний і батько гарний, та й взагалі готує не погано, жінка вирішує відвести йому почесну роль «кухонного чоловіка». І всі, напевно, задоволені. Дружина приходить після роботи, а в милого борщ на плиті, дитина сита й весела, килими вичищені й свіжа вода в акваріумі. Дружина може іноді випити пива з подругами, сходити в лазню й навіть з’їздити на полювання, щоб зняти стрес, накопичений на роботі. Головне, щоб у такої жінки не виросли вуса, і не прорізався бас.
   До речі, «подкаблучники» - це саме ці самі чоловіки-домогосподарки, зовсім затюкані, своїми супер - дружинами, створіння, без права голосу й вибору.
   
   

Варіант третій. Коли чоловік альфонс

Особисто я знаю як мінімум трьох таких чоловіків. Вони не працюють, тому що не прагнуть, а дружини, «аби тільки був милий поруч» годують цих з дозволу сказати, чоловіків, безмовно й, напевно, навіть із задоволенням. Робота - це що? Це зранку вставати рано, у будь-яку погоду йти в офіс, там нервування, гроші за гарні очі, уже давно не дають і навіщо це чоловікам потрібно?
   
    Чоловік-Домогосподарка зранку прокинувся, годин у дванадцять, обличчя біле вмив водою студеною, яєчню посмажив, і, а ну на диван назад, до телевізора. Увечері із цебра сміття винес, пива випив і знову на бочок.…Самий огидний варіант, який просто таки квітне в наші дні. До речі, якщо дружина відмовляється годувати такого здорованя, то він іде зазвичай до мами, і вже там живе на пенсію бабусі, одночасно підшукуючи нову кандидатуру на вакансію «чоловіка в спідниці».
   Післямова: і все-таки, нехай вибачать мене чоловіка-домогосподарки, чоловік-домогосподарка - це протиприродно. Тому, що апріорі чоловік повинен бути сильним, а жінка слабкою, а яка отут слабість, якщо доводиться працювати на роботі, щоб прогодувати всю родину. Чоловік- домогосподарка, це теж саме, що жінка-вантажник або бабуся-сапер, смішно й безглуздо одночасно.


Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2865 | 09/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Одруження після 30 плюси й мінуси
У нашій країні вважається, що якщо жінка не вийшла заміж до 30 років, то після їй уже практично нічого не світить.

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3982 | 13/03/2012 Діти та родина - Шлюб та родина
Річниці весіль. Відзначаємо правильно!
Кожна річниця подружнього життя має свою назву, своє значення, свій символ. Але широко відомі сталі тільки Срібне й Золоте весілля. Але ж весільний ювілей — прекрасний привід улаштувати тематичне свято кожного року...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:3206 | 09/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина
Якщо чоловік не прагне працювати
Ситуації, коли чоловіки відмовляються утримувати родину, у наш час далеко не рідкість.Якщо чоловік не прагне працювати всі тяготи й турботи лягають на тендітні жіночі плечі другої половинки.

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2824 | 11/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина
Як не помилитися у виборі чоловіка
Вибір супутника життя один з найважливіших етапів у житті жінки. Вважається, що в ідеалі шлюб повинен створюватися на основі почуттів, але, як показує практика, на етапі вибору не зайвим буде підключити й розум.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3490 | 09/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина
Основні причини розлучень
Відсоток розлучень на загальне число створених сімейних пар неухильно росте й у нас, і в усьому світі, що підриває багатовікові моральні традиції суспільства. У чому основні причини розлучень, намагаються з’ясувати дослідники,

Автор: ukrix |Відгуки:6 | Перегляди:3104 | 13/03/2012 Діти та родина - Шлюб та родина