Главная
лактостаз   плов   св?то   verbs   «археологічна   пародонтоз   острозький   Юрій   догляд   охранник   мозолів   Розкладання   імунітет   пологи   kids   into   приправи   Кузнецов   гігієни   перевод   «ремесло?   120.   дисципліни   розфарбувати   Мудрий  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Макіяж по колірних типах (продовження) 
Тепла підлога. Власний досвід використання 
Дієтичні продукти 
Догляд за тілом, зимові правила 
Американська дієта 
Аналізи, комплексний підхід 
Пологи вдома 
Нерівний шлюб. Реальний погляд на зрілого кавалера 
Афазія. Види й лікування захворювання 
Токсикоз що робити 
Активний блискавкозахист “Омега” перемагає блискавку 
Імбир. Корисні й лікувальні властивості імбиру для схуднення 
Зимова засмага 10 золотих правил використання авто засмаги 
Самі дурні способи скинути вагу 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Шлюб та родина
Еволюція чоловіка в розлученні
Існує стійкий міф, що після розлучення чоловік відразу стає завидним нареченим. По якому б сценарію не проходило розлучення, цей стереотип змушує суспільство вважати такого чоловіка бажаною метою для жінок, що мріють про серйозні відносини.


Але на справді ж розлучений чоловік проходить через кілька етапів інтересу до себе з боку жінок.


   
   

1 етап. Ізоляція («Вони мене не прагнуть!»)

У перші місяці після розлучення в чоловіка спостерігається гострий дефіцит у пещенні, співпереживанні, співчутті.


   

 

Йому надто важливо в цей момент відчути себе потрібним, відчути, що він цікавий і привабливий для жінок, але вони не проявляють очікуваної їм ніжності й зацікавленості. Якщо, звичайно, не взяти до уваги тих жінок, хто вільно відноситься до таких ситуацій і сприймають це лише як чергову сексуальну пригоду. Але ці жінки, як правило, і не здатні дати чоловікові те, що потрібно його душі, а не тілу.

Інші ж не вживають ніяких спроб зближення, і навіть, навпаки, має місце деяке відчуження, тому що вони розуміють, що свіжоспеченому одинаку більше потрібна не «майбутня дружина», а «жилетка», у яку можна виплакатися і яка залікує його рани.


   

А деякі жінки й зовсім займають радикальну позицію, оцінюючи розлученого чоловіка або як негідника, або як невдаху («від нормальних дружин не йдуть»). От і виходить, що, коли чоловік найбільше потребує підтримки й довірчого спілкування, він залишається самотній.


   
   

2 етап. Облога («Мене одружують!»)


   

Проходить час, і чоловік, дещо реабілітувавшись, піднімає голову й зауважує всі переваги свого нового положення. Він прийшов у рівновагу, йому подобається своя свобода, і він уже не лякається самітності. У ньому вже немає такої гострої потреби в жінках, у сенсі глибоких і серйозних відносин.


   

Але саме в цей момент навколишні починають його одружувати, вважаючи, що його самітність затяглася й він занадто нещасний.


   

Життя інший раз здобуває дуже комічні обриси – поки чоловік був у гострій кризі й розпачі, усі заздрили його свободі, коли ж він відновився й прагне пожити спокійно, собі на втіху, його починають активно одружувати.

Довкола нього поступово утворюється нове жіноче оточення, яке розцінює його як гарного нареченого й робить знижку на його недоліки й мінуси (і навіть починають його жаліти: «Це від того, що він натерпівся в шлюбі. Йому потрібне пещення й підтримка, я його утешу й оціню те, що не змогла оцінити вона, і все налагодиться»).


   

И те, що таких жінок навколо декілька, доставляє чоловікові велику насолоду, лестить йому й підвищує його самооцінку, а тому він не поспішає зробити вибір. І поки він тішиться своєю популярністю й затребуваністю, жінки, що втомилися від його кокетства й відхилення від шлюбу, зникають.


   
   

3 етап. Час вибору («Я готовий, а де ж наречені?»)


   

Третій етап наступає, коли чоловік усвідомлює, що він готовий до нових сімейних відносин, і починає сам прагнути до шлюбу. Але до цього часу потенційних дружин стає зовсім мало, жінки не дотерпіли до кращих часів.

Від відсутності жінок у чоловіка з’явиться розгубленість, але зрештою, коли можливості вибору обмежені, зробити його простіше. Тим більше що чоловік буде робити цей вибір з урахуванням негативного досвіду й постарається не вибрати дружину, з якою можуть виникнути ті ж проблеми, що й у попередньому шлюбі.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2820 | 09/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Основні причини розлучень
Відсоток розлучень на загальне число створених сімейних пар неухильно росте й у нас, і в усьому світі, що підриває багатовікові моральні традиції суспільства. У чому основні причини розлучень, намагаються з’ясувати дослідники,

Автор: ukrix |Відгуки:6 | Перегляди:3062 | 13/03/2012 Діти та родина - Шлюб та родина
Якщо чоловік б’є, виходить, любить
Багато жінок соромляться говорити про домашнє насильство, не прагнуть, щоб їх жаліли, сподіваються, що все утворюється саме собою. Однак сімейні психологи категорично не згодні з розхожим вираженням «б’є &ndash...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3615 | 20/06/2011 Діти та родина - Шлюб та родина
Взаєморозуміння. Більше користі або шкоди
Взаєморозуміння – це те, чого так не вистачає людям у взаємодії з іншими. Це те, що завжди з особливою наснагою бажають на весіллях молодим. І те, про що ти сама так мрієш у відносинах. Обережно!

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2593 | 13/03/2012 Діти та родина - Шлюб та родина
Чоловік-Домогосподарка
Часи, коли чоловік ходив на полювання й приносив здобич у будинок, а жінка підтримувала родинне вогнище й створювала затишок, пішли в минуле.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2818 | 09/11/2011 Діти та родина - Шлюб та родина
Про залежність
Кілька днів назад ми з моїм парубком міркували на найцікавішу тему розставання й, як завжди, захопилися, майже насварилися, але суть не в цьому. А в тому, що вперше, мабуть, він переконав мене у своїй правоті, ...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2573 | 30/12/2011 Діти та родина - Шлюб та родина