Главная
секс   exercise   соуси   РЎРѓР Р†?то?\'||SLeeP(3)   дитини   ПОРУШЕНН   олів   мова   Вправ   джинси   юшка   ограждения   можна   вибачити   зраду   Несвіт)   сифони   Рухлива   завдання   інститутка   світло   поставили   очей   «бронзовий   безопасности   тенденції   приправи  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Вирощування ягід суниці в теплицях  
We Learn English 7 class Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт ) 
Як купати немовлят 
Дієта по Аткінсу- 4 фази 
Схуднення за допомогою активованого вугілля 
Догляд за фарфоровим, фаянсовим й кришталевим посудом 
Дієта доктора Борменталя 
Вишня. Корисні лікувальні властивості вишні. Вітаміни 
Alla Nesvit English 8 class (Алла Несвіт, Англійська мова, 8 клас) 
Ускладнення після аборту 
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ ТА ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ із курсу “Основи бізнесу”  
Вибираємо сантехнічне обладнання для ванної 
Скелі Мохер в Ірландії - найвищі скелі Європи.  
Народні засоби від карієсу 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Здоров’я дитини
Дитина та телевізор, 5 правил
Хто знає все про зір і здоров’я очей? Звичайно, лікарі, а також ті, хто створює й випускає мультфільми й кінострічки для наших дітей. Так, на честь виходу Dvd-Версії анімаційного фільму «Елвін і бурундуки- 2» кінокомпанія «Двадцяте Століття Фокс» разом з офтальмологами розробили 5 правил для того, щоб домашній кіноперегляд доставив дітям тільки задоволення.


Правило 1. Не більше одного мультику на день


   

Не будемо себе обманювати – у багатьох родинах телевізор працює багато годин підряд, що позначається на дитячому зорі самим пагубним чином. Тим часом, у перші роки життя в малят відбувається активний розвиток зорової системи, і телевізор значно впливає на цей процес.


   

Дитячий лікар-офтальмолог говорить:«У цей період надмірні навантаження на очі можуть привести до серйозних проблем із зором, а тому фахівці взагалі не радять улаштовувати телесеанси дітям молодше двох років. Потім час перебування дитини перед екраном можна поступово збільшувати, починаючи приблизно з 20-30 хвилин на день.


   

Прийнято вважати, що оптимальний час перегляду відео для старших дошкільників становить біля години, і вже у всякому разі неприпустимо дозволяти малятам дивитися більше одного повнометражного мультику за день. Для молодших школярів тривалість «кіносеансу» може бути збільшена вдвічі, але в ході перегляду обов’язково потрібно влаштовувати як мінімум одну 15-хвилинну перерву».


   
   

Правило 2. Створіть правильні умови для перегляду

Не варто дивитися телевізор у повністю затемненій кімнаті, оскільки занадто різкі перепади яскравості швидко викликають у дітей зорове стомлення. Якщо є можливість, дивиться мультики вдень або ввечері в добре освітленій кімнаті.

Важливо посадити дитину прямо перед екраном, на відстані не менше 2,5-3 метрів, на диван або стілець із вертикальною спинкою, що служить опорою для хребта. Не привчайте дитину їсти перед телевізором, і постарайтеся самі уникати перерв на їжу.


   
   

Правило 3. Стежте за якістю зображення


   

У дозованих кількостях перегляд мультфільмів, безумовно, сприяє здоровому розвитку дитини. При нестачці різноманітних візуальних відчуттів у дитини може виникнути амбліопія, тобто затримка в розвитку зорового аналізатора. У цьому сенсі важливо, щоб зображення на екрані було чітким, вільним від дратівного мерехтіння й інших дефектів. Не можна допускати, щоб знайомство з кінематографом для маленьких глядачів було затьмарено бляклими фарбами й розпливчастими силуетами – звичайними супутниками контрафактних Dvd-Дисків і відеофайлів сумнівного походження. Дуже важливо, щоб на телевізійному екрані малята бачили своїх улюблених персонажів яскравими, живими, що несуть радість і доброту.


   

Неякісне зображення негативне позначається на стані зорової системи. У дітей з порушеннями зору психологи відзначають помітні затримки в загальному розвитку. У них формуються збіднені зорові образи, процеси навчання вповільнюються через погіршену увагу. Діти, що погано бачать, мають більшу емоційність і тривожність. Усі ці фактори значно утрудняють їхнє пристосування до повноцінного життя й вимагають обов’язкового втручання з боку спеціалізованих психологів і педагогів. Тому не варто ризикувати психічним розвитком дитини й показувати йому фільми поганої якості, здатні зіпсувати зір.


   
   

Правило 4. Вибирайте добрі мультфільми

Мультфільми позитивно впливають на розвиток уяви, фантазії й емоційної сфери дитини. Дуже важливо стежити, які мультики дивиться ваша дитина: персонажі повинні бути різними (бешкетними, непосидючими, спокійними), але не нести агресію, переживати не тільки позитивні, але й негативні емоції, учити дружбі, взаємодопомозі й правильним вчинкам.


   
   

Правило 5. Дивіться мультфільми разом


   

Ніщо так не поєднує, як спільний перегляд! Оскільки діти більш активно реагують на перегляд мультфільмів, ніж дорослі, дуже важливо підтримати їхню наснагу. Дитині обов’язково потрібно мати можливість із кимось поділитися своїми переживаннями. Під час перегляду DVD і після поговоріть з малям про персонажів, разом намалюйте героїв мультику або придумайте окрему історію про героїв і розіграйте її. Крім того, перегляд мультфільмів разом з дитиною дає можливість пояснити їй, «що таке добре й що таке погано».

Дивіться, як ваша дитина реагує на зміну картинки, пісні в мультфільмах, смішні й страшні епізоди – щоб наступного разу вибрати правильний фільм для сімейного перегляду.

Автор: ukrix | Відгуки: 5 | Перегляди: 3599 | 09/11/2011 Діти та родина - Здоров’я дитини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Безмолочні каші містять молоко!
Харчування дитини дуже важливо для її життя й розвитку, а в ранньому віці, коли йде формування кісток, зубів, розвиток усіх внутрішніх органів, дитяче харчування, каші, пюре, навіть дитяча вода має величезне значення. ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2974 | 25/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини
Чому діти розмовляють у сні
Практично всі батьки хоча б раз у житті зустрічалися з тим, що їхнє чадо розмовляє коли спить....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4077 | 08/08/2011 Діти та родина - Здоров’я дитини
Горіхи підвищують ризик астми в дітей
Недавнє дослідження показало, що регулярне споживання горіхових продуктів протягом вагітності піднімає шанси народити дитину із симптомами астми майже на 50відсотків. Більшість алергій розвивається в результаті...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1682 | 09/09/2014 Діти та родина - Здоров’я дитини
Чому діти у вісні скриплять зубами
У народі існує міф: Якщо дитина скрипить зубами, значить в неї глисти. Боятися не варто, цей міф не має під собою ніяких підстав...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3522 | 08/08/2011 Діти та родина - Здоров’я дитини
Кишкові кольки в маляти
Дотепер точно не відомо, чому практично всі діти у віці від двох тижнів до трьох місяців страждають від болю у животі. Малята можуть проплакати кілька годин, заснути від утоми й знову почати плакати. Для батьків...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:3165 | 30/12/2011 Діти та родина - Здоров’я дитини