Главная
Русі   центровка   вирусы   выражение   219.   стрижк   текст   зацікавити   весільна   сказ   догляд   горішки   121.   вера   лондон   задач   візажист   вибрати   бурштиновий   хвороби   силові   енергія   ВПРАВА   св?то?'||SLeeP(3)   візитн?  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Десерти
Десерти й випічка
Другі блюда
Другі страви
Закуски
Консервування
Маленькі хитрості
Напої
Перші страви
Про продукти
Якість продуктів харчування
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Чи шкідливі м’які контактні лінзи 
Фітнес по типу фігури Перевернений трикутник 
Паркет-Всім! 
Котлети Золота рибка 
Брючні костюми 2011: стильні правила ненудного аскетизму 
Календар вагітності - 1-7 тиждень 
Як стати ідеальною дружиною 
Різнобарвна східна дієта 
Секс як спосіб зачаття може стати немодним 
Реферат "Рекламная деятельность в системе маркетинга" 
Чорні крапки перед очами 
Про табу в сексі 
Практичні ради для стрункої фігури 
Оніміння рук 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Якість продуктів харчування
Якість вершкового масла. Три способи перевірки.
Якість вершкового масла в наш час змушує бажати кращого. По-перше: це пов'язане із законодавством, яке навіть не припускає контроль за якістю вершкового масла. Законодавство пропонує тільки контроль на негайну безпеку вживання продукту.


До речі це стосується практично всіх продуктів харчування. А яку шкоду нанесе продукт харчування взагалі, нікого не цікавить. Таке враження, що вони харчуються якимись іншими продуктами. Як знати, як знати. Явно проглядається лобіювання інтересів виробників на шкоду здоров'ю споживачів.
   
   По-друге, в останній час багато несумлінних виробників. До речі в Союзі такого поняття не існувало взагалі, оскільки несумлінних виробників не було, а якщо по якійсь дурній випадковості й з'явилися б, те відразу ж потрапили б у заслання.
   
   Отже вершкових масел виготовляється маса варіантів. Але справжніх і якісних дуже мало. Усе пов'язане з бажанням виробників одержати великі прибутки. Тому вони йдуть заради цього на всякі хитрування, підступи, лукавство, які перебувають на грані законності. Усе це пов'язане з додаванням у вершкове масло дешевих рослинних жирів, після чого таке масло стає спредом. До речі в буржуїв цей момент жорстко регламентований. Де спред, а де справжнє вершкове масло споживач бачить відразу. У нас це все сховане й завуальоване, - дрібні букви на впакуваннях, відволікаючі назви, що кричать, або взагалі повна відсутність інформації про продукт.
   
   Як перевірити якість вершкового масла? Дуже просто.
   
   1. Покладіть масло в морозилку. Якщо масло зроблене з вершків то воно через годину повинне затвердіти, а при спробі відрізати від нього шматочок воно буде відламуватися. Масло утримуюче рослинні жири, наприклад пальмове, рапсове, соняшникову олію буде легко різатися.
   
   2. Покладіть шматочок масла на нагріту сковороду. Натуральне вершкове масло стане й створить пінку, що приємно пахне. Масло підробка або спред просто стане без запаху або з неприємним запахом.
   
   3. Налийте в прозору склянку або в пів літрову банку гарячу воду, потім додайте у воду одну ложку кпридбаного в магазині вершкового масла. Розмішайте масло у воді до повного розчинення.
   
   Якщо масло повністю розчинилося у воді й вода придбала білий відтінок - вершкове масло якісне й не містить рослинних жирів.
   
   Якщо ж після того, як ви розмішали масло у воді, на стінки й на дно склянки (банки) випав осад - масло не якісне. Воно містить рослинні білки й жири.
   
   Якісне вершкове масло повністю розчиняється у воді й не утворює осаду!
   


Автор: ukrix | Відгуки: 5 | Перегляди: 8789 | 10/12/2011 Кулінарні рецепти - Якість продуктів харчування

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Контагіозний молюск
Контагіозний молюск являє собою вірусне захворювання шкіри, якому більшою мірою піддані діти й підлітки. Збудником контагіозного молюска є вірус, що відноситься до віспяної групи - Molluscipoх Molluscum contagiosum virus, що передається при тісному контакті шкірних покривів.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:4639 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Між нами дівчинками
Ми за останні десятиліття здорово змінилися: успішно опанували чоловічими професіями, навчилися орієнтуватися в складних бізнесопроцесах і навіть упевнено водити автомобілі. Але в душі ми залишилися такими ж емоційним...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2965 | 10/10/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі захворювання
Роздільне харчування, теорія й практика
Теорія роздільного харчування була створена лікарем - натурологом Гербертом Шелтоном, який довгі роки вивчав особливості фізіології травлення, виходячи з досвідів проведених у лабораторії відомим...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3711 | 11/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Різне про схуднення та харчування
Практичні оздоблювальні матеріали
Оздоблювальні матеріали відіграють найбільш важливу роль як при ремонті квартири, так і при її декоруванні – від їхньої якості прямо залежить і якість самого ремонту, і його довговічність

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:2790 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Диетическое питание при аллергических заболеваниях
При аллергических заболеваниях или аллергических реакциях на врачебные препараты, бытовую пыльцу, разные химические вещества или продукты питания (пищевая аллергия) диета должна быть физиологически полноценной...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3088 | 02/08/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування